Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Listy okazjonalne (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Wątek: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych (/showthread.php?tid=36600)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - prz_rulez - 21.10.2017 03:18 PM

Nie do końca wiem, kogo wrzucać, ale... Spróbuję.
Emmy The Great
The Kills
Pin Me Down (Milena Mépris jest Amerykanką)
Walk The Moon
Taylor Swift (nikt jeszcze nie zgłosiłIcon_questionIcon_exclaim)
Britney Spears

Uch. Przyznam, że wybranie sześciu artystów amerykańskich jest dla mnie chyba... najtrudniejsze! (Chociażby dlatego, że w ostatnim zrobionym przeze mnie notowaniu listy w top 50 wykonawców amerykańskich było... dwóch.)


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 21.10.2017 06:35 PM

Po sprawdzeniu w angielskiej Wikipedii wyszło mi że Emmy the Great to właśnie angielska wokalistka, zatem nie mogę jej uznać w tej zabawie. Reszta może być. Icon_wink


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - prz_rulez - 21.10.2017 06:51 PM

Ale jaja Icon_eek Ale już wiem czemu mi się ubzdurało.

No to może...
Dobra, pośmiejmy się trochę. Isis Gee/Tamara Gee.


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - kolej_grzesiek - 21.10.2017 11:12 PM

Rynek amerykański to nie moja działka i w tej chwili jest tam niewielu wykonawców, którzy zasługują na moją uwagę. Miałem zgłosić dwóch wykonawców (a właściwie to dwie wykonawczynie). Jedną już ktoś zgłosił na początku zabawy, druga - myślałem, że się pojawi jeszcze u kogoś i w związku z tym nie będę musiał jej zgłaszać. Ale nikt jej nie zgłosił więc w związku z tym zgłaszam do Topu Wykonawców z Ameryki Arianę Grande.


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 22.10.2017 01:17 AM

Coraz dziwniejszych zgłaszacie wykonawców. Icon_lol
No to faktycznie pora kończyć przyjmowanie... Dokładnie dziś o 20:59 to nastąpi. Icon_idea


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 22.10.2017 09:16 AM

Przedtem pisałeś, że minutę później.


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 22.10.2017 12:59 PM

Ależ Ty jesteś skrupulatny. Icon_twisted
Chyba nie zamierzasz czekać do ostatniej minuty? Oczywiście gdy post będzie nosił godzinę 21:00 to go zaliczę.


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - mr.vingoe - 22.10.2017 01:32 PM

Oto moje propozycje:

CocoRosie
Erykah Badu
Maxwell
MGMT
TV On The Radio
Vampire Weekend


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 22.10.2017 01:43 PM

Jak fajnie. Chyba dwa dostaną moje głosy.


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 22.10.2017 01:45 PM

O proszę dodałeś jednego zapomnianego wykonawcę, którego bardzo cenię.
I tak sobie myślę, że gdyby Amerykanie zobaczyli nasze zestawienie, to by się obrazili, bo jak to, nie ma tu Franka Sinatry? Icon_eek


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 22.10.2017 01:47 PM

Mnie to tylko cieszy, bo nie mam na niego aż takiej alergii jak na EP, ale też bardzo nisko go cenię.


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - sewerynkicior - 22.10.2017 02:41 PM

Eels
Yo La Tengo
Wilco
Sparks
Supertramp
Stealy Dean


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - prz_rulez - 22.10.2017 02:50 PM

Ja byłem zaskoczony teraz, że CocoRosie nie są z Islandii Icon_lol


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 22.10.2017 02:57 PM

sewerynkicior napisał(a):Stealy Dean
Czy w tym przypadku chodzi o Steely Dan, bo nazwy, którą podałeś nie znalazłem nawet na Discogs? Icon_eek


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 22.10.2017 03:39 PM

Ja tu gadu gadu, a tymczasem kajman po cichu (na Sebastosie) wrzucił swoje propozycje.
Zatem mamy już raczej komplet zgłoszeń? I jest tak jak podejrzewałem od początku, to zdecydowany rekord frekwencji, 23 osoby zgłosiły 130 wykonawców (z jednym na razie jest mały dylemat), czyli praktycznie mogłaby być jeszcze runda pucharowa, ale oczywiście regulamin tego nie przewiduje (i tym razem nie zamierzam tego zmieniać). Icon_lol
Jasne więc już w tej chwili jest, że po eliminacjach odpadnie więcej artystów niż zostanie w grze. Zapowiada się zatem ostra rywalizacja. Icon_twisted


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - prz_rulez - 22.10.2017 03:47 PM

A z którym ten dylemat?


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 22.10.2017 04:22 PM

Z tym co trzy posty wyżej zapytałem o pisownię, bo nie wiem dokładnie, o którą grupę chodzi?


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - AKT! - 22.10.2017 04:31 PM

zapytaj na pw, ale moim zdaniem to na 99% steely dan


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 22.10.2017 06:03 PM

On nie odpowiada na PW. Icon_wink
Ale masz rację, może to i dobry pomysł, chociaż i tak widoczny aż nadto jest problem (z pisownią) gdy wejdzie się na forum.


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 22.10.2017 06:14 PM

Niby tego mnóstwo, a z trudem znalazłem 25 podmiotów wartych głosu. W Wielkiej Brytfanii było znacznie lepiej.