Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Listy okazjonalne (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Wątek: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych (/showthread.php?tid=36600)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 21.11.2017 11:33 PM

Ale potem mieli innych fanów, a to co robili do Czarnego Albumu to była straszna cienizna.


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Yacy - 21.11.2017 11:36 PM

(21.11.2017 11:25 PM)thestranglers napisał(a):  jako jedyna zbłaźniła się przed własnym elektoratem, no sorry
Icon_mrgreen
to ja źle głosowałem do tej pory...
faktycznie powinno się ich ukarać za to!
ale już za późno, bo gdybyśmy wszyscy wiedzieli to by się pewnie nawet nie pojawili w zestawie do głosowania.
takie rzeczy to trzeba na początku podawać w wątku z zasadami
Icon_mrgreen

/czemu tu nie ma Icon_facepalm ? Icon_wink2/


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - thestranglers - 21.11.2017 11:48 PM

na szczęście nigdy ich wielkim fanem nie byłem, więc takie dylematy były mi obce, luz Icon_razz2


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 22.11.2017 12:33 AM

Faktycznie coś takiego było! Tylko że tym n(z)agraniem (świetnego albumu przecież) zyskali wielu nowych. Icon_eek
Dwa kolejne głosy nieźle mi tu w czołówce namieszały... Icon_rolleyes

(...)


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 22.11.2017 10:42 AM

Nad ranem odnalazłem trzy głosy, zatem w tej chwili mam ich dziesięć. I tak są już trzy remisy, i wynikałoby z tego (chociaż nie w tak oczywisty sposób), że tylko jeden artysta niżej notowany prowadzi, za to najwyższą różnicą (wspólnie z kimś innym) czyli 7-3.

(...)


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 23.11.2017 01:59 PM

Przydarzyła nam się drobna zapaść? Prawie dwa dni, a wpłynął tylko jeden głos! Na szczęście trochę uporządkował sytuację w parach, oczywiście do końca nie był w stanie. Icon_lol
A jednak był jeszcze jeden (na poczcie) i z nim to mamy już 12. I muszę przyznać, że jest ciekawie, trzech wykonawców z niższych lokat prowadzi, w dwóch parach mamy remis i tylko w jednej wygląda to nieciekawie dla niżej notowanego, ale wciąż nie tragicznie.
Wieczorem i tak trzeba będzie rozesłać zaproszenia dla zapominalskich. Icon_wink

(...)


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - EVENo - 23.11.2017 04:22 PM

Do mnie nie wysyłaj, sytuacja się tak potoczyła, że już mi wszystko jedno Icon_razz2


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 23.11.2017 09:34 PM

O masz, w żadnej parze nie chciałbyś wesprzeć swoich faworytów?

Doszły jeszcze dwa głosy i teraz jest ich 14. Sytuacja nadal wygląda bardzo ciekawie, zwłaszcza finał zapowiada się intrygująco. Icon_wink

(...)


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - EVENo - 23.11.2017 09:57 PM

W sumie niech będzie, zagłosuję, ale z jakiegoś powodu pojedynkowanie Mety z MJ wydaje mi się bez sensu, bo w swojej kategorii oboje powinni zwyciężyć Icon_razz2 No a obecność Madonny w półfinale to po prostu żart Icon_razz2
Na miejscach 5-8 wciąż mi wszystko jedno, bo wszystkie zespoły lubię i dla mnie są po prostu w grupie 5-8, dokładne ich umiejscowienie nie ma dla mnie znaczenia.

Cały fun mi gdzieś uciekł z jakiegoś powodu po ćwierćfinale, nie wiem dlaczego.


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - prz_rulez - 23.11.2017 10:26 PM

No nie wiem, utrzymywać się przez tyle lat na czele... W sumie dopiero "Gimme All Your Luvin'" (niestety Icon_sad ) przerwało tę dobrą passę.


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 23.11.2017 10:46 PM

Tutaj nie ma żartów. Icon_twisted
I plus dwa jeszcze, zatem równa się 16 (a nie bo 17, akurat doszedł głos i znowu namieszał). Icon_lol Dopiero w tej rundzie mamy sporo niespodzianek, pewnie dlatego że różnice miejsc między wykonawcami już nie są duże. Cztery pojedynki wygrywają ci z niższych lokat (w tym jedna w półfinale), dwie przegrywają tylko o jeden głos, no i w dwóch jest wyraźna przewaga rozstawionego artysty.

(...)


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 23.11.2017 11:29 PM

prz_rulez napisał(a):No nie wiem, utrzymywać się przez tyle lat na czele...
Gorsze rzeczy na czele potrafiły się pojawiać.


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 24.11.2017 07:37 PM

Dołączyły trzy kolejne osoby, razem więc jest już 20. I sytuacja wciąż wygląda bardzo ciekawie. W trzech parach jest wyraźna przewaga ale znowuż nie aż tak żeby (przy pełnej frekwencji) nie dało się jej odwrócić i co najciekawsze, największą różnicą na plus może pochwalić się niżej notowany artysta. Do tego w poprzedniej rundzie również wyeliminował kogoś z wyższej lokaty, a zatem od pierwszej porażki teraz idzie jak burza! A w pięciu kolejnych pojedynkach jest tak wyrównana sytuacja, że jeden góra dwa głosy po kolei odwracają lidera. Icon_lol Z tymże na tę chwilę tylko w jednej z nich wygrywa niżej notowany wykonawca. I od tej chwili wprowadzam ciszę wyborczą do końca rundy. Rotfl

(...)


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 25.11.2017 12:03 AM

Wpłynął 21-szy głos i gdzieniegdzie trochę namieszał... Icon_wink

(...)


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 26.11.2017 03:23 PM

Wczoraj mnie tu nie było (byłem zajęty czymś innym), a do dzisiaj wpłynęły cztery głosy, razem jest ich więc 25 (to już taka norma). Icon_cool
Na razie sam dokładnie nie podliczam wyników, żeby tuż przed końcem też mieć lekki dreszczyk emocji...
A Wam pozostało nieco ponad sześć i pół godziny na słanie ostatnich głosów w tej fazie. Icon_idea

(...)


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 26.11.2017 08:13 PM

Jeszcze tylko niecałe dwie godziny zostały do końca rundy półfinałowej. Icon_arrow


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - thestranglers - 26.11.2017 09:05 PM

zdradź chociaż już czy rock czy pop zwycięża Icon_razz2


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 26.11.2017 09:50 PM

Jest chyba remis? Icon_lol
Wpłynęły dwa kolejne głosy, a tabelkę wrzucę po dziewiątej, bo może jeszcze ktoś się skusi?


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - thestranglers - 26.11.2017 09:52 PM

tak jak obstawiałem więc Icon_biggrin


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - thestranglers - 26.11.2017 09:58 PM

stawiam na finał R.E.M. vs Madonna