Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Listy okazjonalne (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Wątek: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych (/showthread.php?tid=36600)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 08.10.2017 01:25 PM

Widzę już, że Arturo nie tylko rock wrzucił. Icon_wink
A co do ekip mieszanych, to tak jak jest napisane w regulaminie pkt. 2: " O przynależności wykonawcy do amerykańskiego topu w pierwszej kolejności będzie decydował sam zgłaszający (o ile nie będzie dwóch głosów przeciwnych od pozostałych uczestników zabawy). W drugiej kolejności może to być portal Wikipedia."
A więc skoro sam uczestnik zabawy uważa danego wykonawcę za amerykańskiego i nie będzie głosów przeciwnych w tym względzie, uznamy takiego wykonawcę za spełniającego formalne wymogi, by mógł być brany pod uwagę.


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Tomekk - 08.10.2017 01:32 PM

Evanescence
Christina Aguilera
No Doubt
P!nk
Green Day
Red Hot Chili Peppers


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 08.10.2017 03:21 PM

barb42 napisał(a):Miles Davis
Whitney Houston
Carol King
Prince
Tina Turner
Stevie Wonder
To mogę już skreślić jedną osobę z mojej dziewiątki.


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Dobromiera - 08.10.2017 03:37 PM

(08.10.2017 01:15 PM)AKT! napisał(a):  sam rock, koniec świata, jakby nie było innych gatunków muzycznych :'C

Wobec tego mam nadzieję, że zagłosujesz na 3 z moich propozycji. Icon_wink


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 08.10.2017 03:51 PM

Zatem mamy pierwszą osobę z Sebastosa (a właśnie miałem w planach wysłanie do niej zaproszenia poprzez forum LP3), a dzięki inicjatywie kajmana, stało się to znacznie prostsze.
Pod wieczór wprowadzę poprawkę w regulaminie, żeby osoby z w/w forum (i nie tylko) mogły wysyłać głosy do mnie mailem. Icon_idea


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - AKT! - 08.10.2017 03:58 PM

Artur.O napisał(a):Wobec tego mam nadzieję, że zagłosujesz na 3 z moich propozycji. Icon_wink
jeśli tylko nie będą rzępolić na gitarach, zrobię to z dziką satysfakcją!

i ode mnie:
The Beach Boys
Kanye West
Lauryn Hill
Sufjan Stevens
Bob Dylan
Beyonce


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - miszony - 08.10.2017 07:32 PM

Trochę z pospiechu wyszukani arytści ale Onna musi być
Madonna
Foster the People
Michael Jackson
Cher
Suzanne Vega
Bruce Springsteen


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Szymek79 - 08.10.2017 07:51 PM

Janet Jackson
Lady Gaga
Lana Del Rey
Moby
Linkin Park
Lenny Kravitz


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 09.10.2017 02:55 PM

Dokonałem korekty w regulaminie, tak żeby można było również głosować w topie drogą mailową. Icon_idea


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - adameria - 10.10.2017 06:46 PM

AKT! napisał(a):jeśli tylko nie będą rzępolić na gitarach
Z partyjnym pozdrowieniem! Peace
(BTW, ciekawe czy ktoś wie do czego nawiązuję...)

Demon Hunter
Korn
Nirvana
P.O.D.
Rage Against The Machine
Soulfly

Zima idzie... więc trzeba dołożyć do pieca. Icon_wink


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Lilian - 11.10.2017 06:59 PM

Guns N'Roses
Chris Isaak
Eagles
Michael Bolton
Tori Amos
Mr. Mister


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 11.10.2017 08:26 PM

No no. Od razu dwóch wykonawców z mojej dziewiątki. Icon_biggrin


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Yacy - 11.10.2017 08:52 PM

i jeszcze jeden Icon_wink2

The White Stripes
Louis Armstrong
Edie Brickell & The New Bohemians


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 11.10.2017 09:31 PM

Mamy więc już zgłoszenia od trzynastu forumowiczów, nie jest źle. Dziś wysłałem PW do osób, które już w topach brały udział i do tych, którzy aktywnie udzielają się w listach prowadzonych przez kajmana. Myślę że to spowoduje napływ świeżej krwi. Icon_cool
Zdaje się tylko z Sebastosa odzew jest niewielki, zatem jak na razie regulamin zmieniałem dla jednej osoby. Icon_lol


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - AKT! - 12.10.2017 11:50 AM

Spokojnie, myślę, że ktoś jeszcze się tam włączy Icon_wink


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - dziobaseczek - 12.10.2017 12:17 PM

Toto
Nirvana
Faith No More
Mr. Mister
Queens of the Stone Age
Rollins Band
Soundgarden


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 12.10.2017 12:40 PM

(12.10.2017 12:17 PM)dziobaseczek napisał(a):  Toto
Nirvana
Faith No More
Mr. Mister
Queens of the Stone Age
Rollins Band
Soundgarden
Oj panie dziobaseczek należy zaglądać do drugiego postu niniejszego wątku, gdyż tam znajdują się wszyscy dotąd nominowani wykonawcy przez pozostałych forumowiczów. Icon_idea
Na czerwono zaznaczyłem tych którzy już zostali zgłoszeni. Chociaż tyle dobrego, że dwie moje nominacje w tym gronie się znalazły. Icon_lol


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - dziobaseczek - 12.10.2017 01:48 PM

Aha, sorry. Myślałem, że mam wybrać z tego zestawu.
Wybieram chaotycznie
Brand New
Anberlin
...And You Will Know Us by the Trail of Dead
!!!
Jane’s Addiction


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Aro - 12.10.2017 02:21 PM

Sleepytime Gorilla Museum
Santana
Tool
The Doors
Alice in Chains
Dream Theater


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 12.10.2017 04:53 PM

dziobaseczek napisał(a):Aha, sorry. Myślałem, że mam wybrać z tego zestawu.
Wybieram chaotycznie
Teraz już lepiej, ale brakuje jeszcze jednego wykonawcy (chociaż i bez niego nominacje będą ważne), bowiem każdy ma prawo wyboru maksymalnie sześciu swoich przedstawicieli. Icon_idea
Muszę to w regulaminie uściślić, że wybieramy szóstkę, jednak i mniejsza liczba artystów jest dopuszczalna.