Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Listy okazjonalne (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Wątek: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych (/showthread.php?tid=36600)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Tomekk - 21.11.2017 08:31 PM

Yacy napisał(a):dam znać co z tego wyjdzie
Zacznij od wywiadu u Kuby Wojewódzkiego, dziś o 22:30 Icon_cool


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - prz_rulez - 21.11.2017 08:35 PM

Jestem ciekaw, czy były jakieś badania na temat wpływu hipnozy na zmianę nastawienia do różnych rzeczy, z muzyką włącznie.


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 21.11.2017 09:00 PM

A to ciekawe? Icon_rolleyes
Doszedł jeszcze jeden głos. Listę ze wszystkimi przedstawię na koniec rundy, a teraz dla podgrzania atmosfery ujawnię również pełne wyniki 1/16 finału (w drugim poście rzecz jasna). Icon_idea
Tym samym ujawniam małą tajemnicę (dostrzegą ją tylko ci, którzy uważnie czytali moje posty).


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Yacy - 21.11.2017 09:41 PM

(21.11.2017 08:31 PM)Tomekk napisał(a):  Zacznij od wywiadu u Kuby Wojewódzkiego, dziś o 22:30 Icon_cool
za późno, bo zacząłem od deezera Icon_wink2 zresztą ostatnio mi z Kubą nie po drodze, ale może kiedyś się skuszę.
ale teraz się zastanawiam czy się poddawać tej zmianie, bo doczytałem to co AKT! napisał i boję się, że mi się charakter poprzestawia... więc chyba zakończę ten eksperyment Icon_wink2


(21.11.2017 09:00 PM)Sundrajta napisał(a):  Tym samym ujawniam małą tajemnicę (dostrzegą ją tylko ci, którzy uważnie czytali moje posty).
nie rozumiem po co to, ale mam nadzieję, że nikt kto tam zagląda nie będzie o tym pisał.


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 21.11.2017 09:52 PM

To też taki mały eksperyment. I nie zdradziłem konkretnego miejsca, tylko powiedzmy pozycję w czołówce. Icon_wink
Zaraz ogłaszam wyniki i to jest ostatnia szansa na wysłanie głosu!


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - AKT! - 21.11.2017 10:02 PM

Yacy napisał(a):ale teraz się zastanawiam czy się poddawać tej zmianie, bo doczytałem to co AKT! napisał i boję się, że mi się charakter poprzestawia... więc chyba zakończę ten eksperyment
Icon_rolleyes


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 21.11.2017 10:04 PM

Skończyło się na dwudziestu sześciu głosach czyli jednak najmniej w fazie pucharowej. Komentarz do wyników zamieszczę nieco później.

Prawidłowe głosy oddali:
Sundrajta
Aro
barb42
EVENo
prz_rulez
Yacy
AKT!
dziobaseczek
miszony
Szymek79
Horngacher77
thestranglers
Lilian
ku3a
mike
vingoe
adameria
kolej_grzesiek
Bicia
makkartnej
kajman
Geephard
adikman
Artur.O
Tomekk
Kuba1201


Regulamin Topu i zestaw par ćwierćfinałowych oraz pojedynków o miejsca 9-16 znajdują się w pierwszym i drugim poście wątku

Termin głosowania w tej rundzie właśnie upłynął.


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 21.11.2017 10:08 PM

Zwycięzcy w pojedynkach o miejsca 9-16:
A. Toto ^ Tina Turner
B. The Doors ^ Garbage
C. Prince ^ Lenny Kravitz
D. Pearl Jam ^ Bon Jovi

Zwycięzcy w ćwierćfinałach:
E. Red Hot Chili Peppers ^ R.E.M.
F. Nirvana ^ Madonna
G. Michael Jackson ^ Aerosmith
H. Metallica ^ Guns 'n' Roses



RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 21.11.2017 10:16 PM

Pojedynki o miejsca 13-16:
I. Toto ^ Bon Jovi
II. Lenny Kravitz ^ Garbage

Pojedynki o miejsca 9-12:
III. Tina Turner ^ Pearl Jam
IV. The Doors ^ Prince

Pojedynki o miejsca 5-8:
V. Red Hot Chili Peppers ^ Aerosmith
VI. Nirvana ^ Guns 'n' Roses

Półfinały:
VII. R.E.M. ^ Michael Jackson
VIII. Metallica ^ Madonna


Regulamin Topu i zestaw par półfinałowych oraz pojedynków o miejsca 5-16 znajdują się w pierwszym i drugim poście wątku

Termin głosowania w tej rundzie upływa 26 listopada o godzinie 21-szej.


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Horngacher77 - 21.11.2017 10:22 PM

Król i królowa idą dalej.


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 21.11.2017 10:35 PM

Wygrał tylko jeden wykonawca niżej notowany, za to zdecydowanie. Jednak dotyczyło to pary w dolnej połówce. W dwóch parach z górnej połówki było blisko sensacji, niestety ostatnich kilka głosów odebrało szansę na takie rozstrzygnięcie. Zatem nie będzie w tym momencie zdradzaniem żadnej tajemnicy, że do półfinału dotarła Wielka Czwórka. Icon_cool


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 21.11.2017 10:37 PM

W ćwierćfinale tylko w jednej parze wynik był taki jak mój głos i to w tej, w której mi kompletnie nie zależało, bo obydwóch wykonawców bardzo nisko cenię. Teraz w półfinale jest tylko jeden wykonawca wart uwagi.


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - mike - 21.11.2017 10:38 PM

(21.11.2017 10:22 PM)Horngacher77 napisał(a):  Król i królowa idą dalej.

oj byłby to zacny finał. Ale pewnie oboje przegrają wiedząc jakie gusta mają forumowicze Icon_biggrin


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Tomekk - 21.11.2017 10:39 PM

Horngacher77 napisał(a):Król i królowa idą dalej.
i taki może być finał Icon_biggrin


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - thestranglers - 21.11.2017 10:53 PM

mam nadzieję, że Metallica tu nie zwycięży :/
Tomekk napisał(a):i taki może być finał
no właśnie, oby wyznawcy popu zwarli szeregi przynajmniej w dolnej parze


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 21.11.2017 11:04 PM

thestranglers napisał(a):mam nadzieję, że Metallica tu nie zwycięży :/
Ja natomiast mam nadzieję, że zwycięży, bo ona się przynajmniej jako tako prezentuje. Ale w półfinale nie ma żadnego wykonawcy, który u mnie znalazł się w top 25.


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 21.11.2017 11:07 PM

Tak to ujmę, po pięciu głosach w żadnej parze nie ma wyniku do sucha! W sześciu widnieje wynik 3-2 w tym tylko raz dla niżej notowanego!
A u mnie w jednej z par półfinałowych mierzą się moje nry 1 i 2. No i oczywiście zagłosowałem na lidera, który akurat nie został ogólnym zwycięzcą eliminacji. Icon_lol

(...)


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - thestranglers - 21.11.2017 11:15 PM

kajman napisał(a):Ja natomiast mam nadzieję, że zwycięży, bo ona się przynajmniej jako tako prezentuje.
jako jedyna zbłaźniła się przed własnym elektoratem, no sorry


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 21.11.2017 11:23 PM

thestranglers napisał(a):jako jedyna zbłaźniła się przed własnym elektoratem
A mógłbyś wytłumaczyć co przez to rozumiesz?


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - thestranglers - 21.11.2017 11:25 PM

odsunięcie się od nich fanów, było to chyba przy okazji czarnego albumu, choć osobiście za strzał w stopę uważam okres symfoniczny