Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Listy okazjonalne (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Wątek: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych (/showthread.php?tid=36600)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Aro - 12.11.2017 02:44 PM

Sundrajta napisał(a):Policzony ale nie dopisany do listy!
ok, faktycznie. Dzięki. Icon_smile


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 12.11.2017 02:56 PM

Po kolejnych czterech głosach jest ich już dziewięć. I sytuacja uległa zmianie o tyle, że w każdej parze górą jest rozstawiony wykonawca! Jednak wyniki nadal są bardzo wyrównane (największa przewaga to 6-3) i jest nawet jeden remis.

(...)


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 12.11.2017 03:06 PM

thestranglers napisał(a):o, a Santany to już nie?
Miał dobrego przeciwnika w przeciwieństwie do pozostałej trójki, która jest cieniutka.
AKT! napisał(a):jprdl
Faktycznie szok. Skąd Beck tyle punktów nazbierał?
prz_rulez napisał(a):Największa klęska to oczywiście wylot Evanescence
Niestety trafił na wyjątkowo mocnego przeciwnika. Jednego z najmocniejszych. U mnie w wielu parach by wygrał, ale w tej?


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Yacy - 12.11.2017 04:12 PM

wg mnie to wyniki do bólu przewidywalne Icon_wink2
(12.11.2017 01:15 PM)adameria napisał(a):  Linkin Park odpadł... Majczartsowy koniec świata.
to jedyna para, którą obstawiałem inaczej. Ale wg mnie to akurat para najrówniejsza.

Co jest niespodzianką?

wygrana Jacksona? Gunsów? Madonna? czy może Nirvany?
bez żartów to są ikony!

teraz wysłałem swoje typy oprócz głosów do Sundrajty, ale wydaje mi się, że teraz jest trudniej obstawić zwycięzców. chociaż wydaje mi się, że jeśli się pomylę to tylko w parach 1 i 6 Icon_smile2
zobaczymy Icon_smile2


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Tomekk - 12.11.2017 04:27 PM

Yacy napisał(a):wg mnie to wyniki do bólu przewidywalne
mam identyczne odczucia.
Zaskoczeń brak.


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - adameria - 12.11.2017 04:40 PM

Ja mam odczucia inne niż Wy, ale ja nie znam twórczości Garbage.


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Yacy - 12.11.2017 04:51 PM

ale tu mniejsza chodzi o znajomość twórczości.
raczej o to co kojarzy mi się z Forum czy rynkiem muzycznym ogólnie.
albo po prostu intuicja Icon_wink2
ale osobiście też wolę Garbage.


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 12.11.2017 04:52 PM

Mam jeszcze trzy głosy w sumie więc 12. I tak pierwszy z nich sprawił, że tylko jeden z wyżej rozstawionych artystów przegrywał (za to zwycięzca eliminacji) lecz po dwóch następnych w tej parze wszystko wróciło do normy. Icon_lol Wyniki odrobinę się rozciągnęły (najwyższa przewaga 8-4) i dalej jeden z wyżej notowanych jest pod kreską, tyle że to ktoś z dolnej połówki. Icon_wink

(...)


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 12.11.2017 04:55 PM

Yacy napisał(a):wygrana Jacksona? [...] Madonna? czy może Nirvany?
bez żartów to są ikony!
Ale jak dla mnie muzycznie cienizna, więc nie liczyłem na ich wypadek, ale miałem nikłą nadzieję.


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - prz_rulez - 12.11.2017 05:17 PM

(12.11.2017 04:40 PM)adameria napisał(a):  Ja mam odczucia inne niż Wy, ale ja nie znam twórczości Garbage.
I to spory błąd Icon_wink
Aczkolwiek uważam, że to była bardzo mocna para.


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - EVENo - 12.11.2017 08:01 PM

Cóż, dzięki pierwszej parze mam już zapewnionego jednego z moich faworytów w ćwierćfinale. Tylko na którego mam teraz zagłosować? Icon_rolleyes


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 12.11.2017 11:26 PM

Na zakończenie dnia wpłynęły kolejne trzy głosy (a nawet cztery po sprawdzeniu PW na forum LP3). A zatem kończę niedzielę z szesnastoma! Tendencje wynikowe się utrzymały, aczkolwiek pojawili się już wykonawcy z dwucyfrowymi rezultatami. Jednak to wciąż niewiele znaczy, gdyż w poprzedniej rundzie odpadali tacy, którzy otrzymali nawet 14 głosów. Icon_eek

(...)


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 13.11.2017 11:07 PM

Dzisiaj jak na razie wpłynął tylko jeden głos, który niewiele zmienił w porządku liderów. Icon_lol
I mam taką teorię, że im więcej głosów wpływa w poszczególnych rundach, tym mniej w nich zdarza się niespodzianek!
Jednak w poprzednich topach na tym samym etapie (przy wyraźnie mniejszej liczbie uczestników) przechodziło więcej niżej notowanych wykonawców.

(...)


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 14.11.2017 02:46 PM

Dzisiaj dotarły kolejne dwa głosy, czyli w tej chwili jest ich 19. Wysłałem również pozostałym aktywnym wcześniej uczestnikom zabawy przypomnienia o głosowaniu. Aha i okazało się, że Artur.O ma przepełnioną skrzynkę i nie mogę do niego wysłać PW! Dlatego tą drogą przypominam mu o plebiscycie. Icon_idea
I tak jak w poprzednich rundach, odtąd już nie będę pisał o wynikach, żeby pozostałym głosującym (i tym co mają ten etap za sobą) nie psuć zabawy. Icon_wink

(...)


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 14.11.2017 09:57 PM

Jeszcze dwa głosy doszły i teraz jest akurat oczko. No i tyle na razie mam do napisania, bo mecz oglądam. Icon_lol

(...)


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - dziobaseczek - 15.11.2017 08:17 AM

Nie chcę zagłuszać ciszy wyborczej ale Toto, jest jak Islandia na Euro Icon_smile Oby do ćwierćfinału.


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - mike - 15.11.2017 11:07 AM

jakieś takie sobie te wasze wybory Icon_razz2


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - dziobaseczek - 15.11.2017 11:13 AM

Dobre są - Nie wyobrażam sobie, żeby Linkin Park czy Evenecense byli na tym etapie w zestawieniach. Z całą sympatią do nich - nie mają takiego statusu a nawet nie byli w stanie do takiego statusu się dopracować. Oczywiście Kajman może pisać swoje, ale Wykonawcy są godni tego etapu.


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 15.11.2017 06:42 PM

mike napisał(a):jakieś takie sobie te wasze wybory
Zgadzam się tylko pewnie te, które Ci się podobają to mi nie i Wicek Wersal.
dziobaseczek napisał(a):Oczywiście Kajman może pisać swoje, ale Wykonawcy są godni tego etapu.
A Tracy, Wonder, Santana, Strajpsi czy Soundgarden nie byliby godni?


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - thestranglers - 15.11.2017 07:06 PM

To już skoro podałeś Strajpsów (wyraźnie od Twojego zestawu odstają) to ja do tych niedocenionych dorzucę Interpol, TV On The Radio i The Smashing Pumpkins.