Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Listy okazjonalne (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Wątek: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych (/showthread.php?tid=36600)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - AKT! - 09.11.2017 11:35 PM

kiedy niby kiełbasiany rock był niszowym gatunkiem? bo chyba nie w sierściuchowych latach 80.?
błąd za błędem dzisiaj, kajmanie, masz słabą passę Icon_wink


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - prz_rulez - 09.11.2017 11:58 PM

Błędem nie jest za to pisanie, że Beach Boysi to pop Icon_razz2


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 10.11.2017 12:17 AM

AKT! napisał(a):kiedy niby kiełbasiany rock był niszowym gatunkiem?
Na pewno bardziej niszowym niż komercyjny pop i disco. Niewątpliwie to ma większą publiczność niż jakikolwiek rock.


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 10.11.2017 12:44 AM

I jeszcze jeden głos wpłynął, to go uwzględnię. Icon_lol
A skoro już tyle krzyku o tego wykonawcę, to sprawdziłem jak sobie radzi i... 063

(...)


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 10.11.2017 01:01 AM

AKT! napisał(a):co w takim razie robisz na forum list przebojów? xd
No właśnie, co ja robię tu? Icon_rolleyes
A oceniam... piosenki - a nie gusta. Icon_lol


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - AKT! - 10.11.2017 01:04 AM

prz_rulez napisał(a):Błędem nie jest za to pisanie, że Beach Boysi to pop Icon_razz2
według rymu: Baroque Pop, Pop Rock, Sunshine Pop, Psychedelic Pop, Surf Rock, Vocal Surf
(vocal surf to podgatunek surf i pop rocka)

zresztą to tylko etykietki, nie zamierzam się spierać o to, czy jak gdzieś jest gitara to jest pop czy rock; ostatecznie rock to też pop, a często pop zalicza się do rock & rolla

kajman napisał(a):Na pewno bardziej niszowym niż komercyjny pop i disco. Niewątpliwie to ma większą publiczność niż jakikolwiek rock.
w 2017 roku z pewnością; w latach 80. sytuacja wyglądała diametralnie inaczej

Sundrajta napisał(a):No właśnie, co ja robię tu? Icon_rolleyes
A oceniam... piosenki - a nie gusta. Icon_lol
pośrednio, oceniając piosenki, oceniasz i gusta, nawet jeśli z jakichś powodów nie przyznajesz tego wprost


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 11.11.2017 02:10 AM

AKT! napisał(a):pośrednio, oceniając piosenki, oceniasz i gusta, nawet jeśli z jakichś powodów nie przyznajesz tego wprost
W pewnym sensie tak...

I co wszyscy którzy pozostali z nieoddanym głosem, czekają na ostatnią chwilę?
To chyba Was rozczaruję, Icon_lol ponieważ tak wyszło, że jutro wieczorem nie będę miał dostępu do internetu i dlatego przedłużam głosowanie w tej rundzie:
Termin głosowania w tej rundzie upływa 12 listopada o godzinie 12-stej.


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 11.11.2017 06:43 PM

Dzisiaj doszły trzy głosy i jest ich razem 25. Być może już nikt więcej nie podzieli się swoimi typami, a może i ktoś jeszcze się da przekonać?
Jak już wczoraj pisałem wyniki zaprezentuję wyjątkowo jutro w południe (o ile się ze wszystkim innym wyrobię). Icon_lol

(...)


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 12.11.2017 12:23 PM

Za chwilę kończę głosowanie. A wczoraj wieczorem doszły jeszcze dwa głosy więc rekord z 1/32 finału został wyrównany. Icon_idea
A zatem czy jednak znajdzie się jeszcze ktoś, by padł nowy rekord?
I akurat w ostatniej chwili doszły dwa głosy, a zatem jest kolejny rekord - 29 osób
podzieliło się opinią o swoich faworytach. Icon_cool

Prawidłowe głosy oddali:
Sundrajta
Yacy
thestranglers
Lilian
Artur.O
vingoe
Szymek79
barb42
AKT!
adikman
mike
miszony
dziobaseczek
EVENo
Geephard
Tomekk
ku3a
TuneHunterz
prz_rulez
makkartnej
adameria
Horngacher77
kajman
Kuba1201
Melomaniak
Aro
kolej_grzesiek
sewerynkicior
Bicia


Regulamin Topu i zestaw par 1/16 finału znajdują się w pierwszym i drugim poście wątku

Termin przyjmowania głosów w tej rundzie właśnie upłynął.


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 12.11.2017 01:06 PM

Zwycięzcy w parach 1/16 finału:

01. Aerosmith ^ Tracy Chapman
02. Bob Dylan ^ Michael Jackson
03. Bon Jovi ^ Faith No More
04. Evanescence ^ The Doors
05. Foo Fighters ^ Toto
06. Garbage ^ Linkin Park
07. Guns 'n' Roses ^ Whitney Houston
08. Kings of Leon ^ Red Hot Chili Peppers
09. Lenny Kravitz ^ No Doubt
10. Madonna ^ Stevie Wonder
11. Metallica ^ Santana
12. Moby ^ Pearl Jam
13. Nirvana ^ The White Stripes
14. P!nk ^ Tina Turner
15. Prince ^ Soundgarden
16. R.E.M. ^ The National



RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 12.11.2017 01:12 PM

Pary 1/8 finału:

1. Aerosmith ^ Pearl Jam
2. Bon Jovi ^ Michael Jackson
3. Garbage ^ Madonna
4. Guns 'n' Roses ^ Prince
5. Lenny Kravitz ^ Metallica
6. Nirvana ^ The Doors
7. R.E.M. ^ Tina Turner
8. Red Hot Chili Peppers ^ Toto


Termin głosowania w tej rundzie upływa 16 listopada o godzinie 21-szej.


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - adameria - 12.11.2017 01:15 PM

Linkin Park odpadł... Majczartsowy koniec świata.


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 12.11.2017 01:25 PM

Teraz mały komentarz. Poza frekwencyjnym padł również rekord największej przewagi i tym razem nie dokonał tego tryumfator eliminacji. I trudno uznać to za sukces, ale tylko jeden wykonawca niżej notowany przeszedł dalej i to zdarzyło się w dolnych rejonach szesnastki, chociaż jeszcze w pięciu parach było bardzo blisko... Można więc powiedzieć, że praktycznie wszyscy faworyci przebili się do decydującej rozgrywki. Icon_twisted


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 12.11.2017 01:36 PM

O ile dobrze pamiętam to w 9 parach głosowałem na tych, którzy odpadli. A największa klęska to wypadka Dylana, Wondera i Strajpsów.


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - thestranglers - 12.11.2017 01:52 PM

o, a Santany to już nie? Icon_eek


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 12.11.2017 02:01 PM

(12.11.2017 01:36 PM)kajman napisał(a):  O ile dobrze pamiętam to w 9 parach głosowałem na tych, którzy odpadli. A największa klęska to wypadka Dylana, Wondera i Strajpsów.
I do tego z Twojej pokonanej trójki nikt nawet nie zbliżył się do wygranej. Icon_eek

I tak jak obiecywałem wcześniej, w drugim poście znajdziecie już te wyniki pojedynków, w których lepszy wykonawca nie osiągnął 20 i więcej głosów. A więc jak łatwo policzyć w tych pozostałych jedenastu nie ujawnionych wynikach zwycięzca tyle właśnie zdobył. Icon_wink
Kolejną ciekawostką jest fakt, że dopiero dzięki dwóm dzisiejszym głosom w ogóle niżej notowany artysta się przebił. Bez nich cała pierwsza 16-stka, przeszła by do tej rundy.
Mam już pięć głosów i wygląda to tak, że tylko w jednej parze jest wynik 4-1 w pozostałych 3-2. Icon_arrow I nawet dwa razy górą są niżej notowani. Icon_lol

(...)


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - AKT! - 12.11.2017 02:17 PM

kajman napisał(a):A największa klęska to wypadka Dylana, Wondera i Strajpsów.
w 100% moje odczucia

Sundrajta napisał(a):30. Kings of Leon ^ Beck 18-8
jprdl


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - prz_rulez - 12.11.2017 02:19 PM

Największa klęska to oczywiście wylot Evanescence [/stronniczość mode off]


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Aro - 12.11.2017 02:21 PM

Sundrajta napisał(a):A zatem czy jednak znajdzie się jeszcze ktoś, by padł nowy rekord?
a mój głos został policzony ? Wysyłałem na PW wczoraj po 18.


RE: Pierwszy TOP Amerykańskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 12.11.2017 02:27 PM

Policzony ale nie dopisany do listy! Icon_redface
I jeszcze kolej_grzesiek nie został dopisany, to wszystko wyszło w ferworze podliczeń!

AKT! napisał(a):jprdl
Fajny skrót. Icon_lol

prz_rulez napisał(a):Największa klęska to oczywiście wylot Evanescence
Może gdybym już poznał ich najnowszą płytę zmieniłbym swój głos w poprzedniej rundzie?