Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Tom Petty - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Muzyczne pożegnania (/forumdisplay.php?fid=173)
+--- Wątek: Tom Petty (/showthread.php?tid=36553)



Tom Petty - Kuba1201 - 03.10.2017 04:26 PM

Po 66 latach zmarł Tom Petty znany z zespołu The Heartbreakers. Przyczyną śmierci był zawał serca Icon_cry




RE: Tom Petty - AKT! - 03.10.2017 04:54 PM

Ojej. Lubiłem Toma. Słuchałem go czasem w wakacje.


RE: Tom Petty - 1981 - 03.10.2017 06:42 PM

Kuba1201 napisał(a):Po 66 latach
Dziwnie to ująłeś. "W wieku 66 lat..." chyba zgrabniej brzmi.

Ja pamiętam Toma z MTV Europe: dużymi przebojami były "Into The Great Wide Open" i "Learning To Fly".


RE: Tom Petty - Horngacher77 - 03.10.2017 09:32 PM

Szkoda.Ja słuchałem Toma Petty nie tylko podczas wakacji.
Kolejny wielki artysta odchodzi na zawsze.


RE: Tom Petty - thestranglers - 03.10.2017 10:27 PM

Bardzo smutna wiadomość. Muzyka Toma i jego zespołu trafiała na tyle mocno do mnie, że w swoim rankingu płyt życia umieściłem składankę 'Greatest Hits' na czwartym miejscu wśród kompilacji. Większość jego dorobku poznałem po czasie, ale zawsze odnajdywałem w jego twórczości wolność i radość tworzenia. Bo to sam Tom zaskarbił sobie moje zaufanie, sympatię i szacunek. Pomagało w tym jego zauważalne poczucie humoru i skierowana do słuchaczy pozytywna energia. Po zawojowaniu list na przełomie lat 80. i 90. nie musiał specjalnie starać się uczestniczyć w wyścigach by pozostać niezapomnianym. Był legendą, a legendy przetrwają zawirowania. Uśmiech losu towarzyszył wydaniu ostatniej, trzynastej w karierze całego zespołu płycie ('Hipnotic Eye', 2014) dając artyście i jego kumplom pierwsze miejsce na amerykańskiej liście. Miałem zaszczyt gościć jego ostatni singiel, 'Fault Lines'. Może coś nowego będzie jeszcze wydane, więc może jeszcze zawita na Top40, ale...

Before all of this ever went down
In another place, another town
You were just a face in the crowd



RE: Tom Petty - Tomekk - 04.10.2017 10:42 PM

Icon_sad
przykra wiadomość.