Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Spotify - temat ogólny - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Inne tematy (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- Wątek: Spotify - temat ogólny (/showthread.php?tid=36485)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Spotify - temat ogólny - prz_rulez - 21.07.2020 12:04 AM

[Obrazek: Screenshot-20200720-195318-Spotify.jpg]
Spotify zaproponował mi powyższą playlistę - i bardzo się cieszę, że to zrobił! Jak dla mnie nie ma tam słabego utworu. Okej, może druga Toni Braxton jest dla mnie średniawa - ale ach!, gdyby dzisiaj takie numery były najgorszymi w eterze. Niektóre numery, które po paru latach mnie nieco znudziły, zabrzmiały naprawdę dobrze - tak było z "Angel" Shaggy'ego i Rayvona - dopiero teraz zdałem sobie sprawę, że ten kawałek ma świetny flow!

Jestem ciekaw, co będziemy wspominać z roku 2020... Bo jak dla mnie to co najwyżej płyty Duy Lipy i Avy Max (bo chyba się szykuje takowa). A może się mylę? A może ktoś nas jeszcze pod koniec roku zaskoczy?

W każdym razie - bardzo miło było mi powspominać utwory z czasów początków mojej listy. No właśnie... Tak uczciłem dwudziestolecie listy, że, zamiast wielkiej fety i podsumowania wszech czasów, od ponad pół roku de facto jest nieaktywna... Gorzej niż Lp3...


RE: Spotify - temat ogólny - AKT! - 21.07.2020 01:48 PM

dwadzieścia lat! szaleństwo! podobnie wyglądały też pierwsze notowania mojej listy; aż sobie chętnie włączę Icon_wink


RE: Spotify - temat ogólny - neon.ka - 15.09.2020 11:31 AM

Mam pytanie do słuchających muzyki przez Spotify na komórce - czy ostatnio tez macie tak, że wyłącza Wam się co chwilę dłuższą lub krótszą w srodku piosenki całe Spotify?
Dostaje nerwa dużego i nie wiem, czy to kwestia mojego telefonu, czy coś się ogólnie stało aplikacji.


RE: Spotify - temat ogólny - EVENo - 15.09.2020 11:40 AM

(15.09.2020 11:31 AM)neon.ka napisał(a):  Mam pytanie do słuchających muzyki przez Spotify na komórce - czy ostatnio tez macie tak, że wyłącza Wam się co chwilę dłuższą lub krótszą w srodku piosenki całe Spotify?
Dostaje nerwa dużego i nie wiem, czy to kwestia mojego telefonu, czy coś się ogólnie stało aplikacji.

Te apki ogółem są wadliwe, aczkolwiek w ostatnim tygodniu nic poważnego mi się nie działo.


RE: Spotify - temat ogólny - AKT! - 15.09.2020 12:22 PM

ja miałem tak raz dwa dni temu, ale uznałem, że może sam przypadkiem coś nacisnąłem i wyłączyłem, bo nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło


RE: Spotify - temat ogólny - neon.ka - 15.09.2020 12:36 PM

To jest ciekawe, bo zmieniłam playliste której słucham i już sie nie wyłącza, a tamtego jednego wykonawcę wyłączało co chwile...


RE: Spotify - temat ogólny - AKT! - 15.09.2020 01:38 PM

myślę, że to nie powinno mieć znaczenia
ja bym zaczął od restartu telefonu, później wyczyściłbym pamięć podręczną aplikacji, ew. odinstalowałbym i zainstalował ponownie; może też to być kwestia niepoprawnego działania google play services


RE: Spotify - temat ogólny - Kuba1201 - 15.09.2020 07:19 PM

Jakiś czas temu miałem taki sam problem. Zdarzało się tak, że w środku odtwarzanej piosenki nagle się ona wylączała. I żeby jej potem posłuchać, trzeba było ją jeszcze raz wlączyć. Ale tak się działo tylko w mobilnej wersji.


RE: Spotify - temat ogólny - kajman - 15.09.2020 07:30 PM

Jak to dobrze, że mam telefon bez internetu. Przynajmniej nie mam problemów, jakie miewa wiele osób (bo to nie pierwszy o jakim czytam). Ale i tak traktuję spot i faję jako zło konieczne. Np słucham wyrywkowo płyty, której nie mogę znaleźć na chomiku, a potem te najlepsze utwory odsłuchuję w jakiś sensowniejszych miejscach.
Przy okazji przypomnieliście mi, że muszę przeanalizować mocniej trzy PoSy.


RE: Spotify - temat ogólny - EVENo - 25.09.2020 11:30 PM

Spotify to mi ostatnio potrafi nawet cały telefon wyłączyć bez powodu Icon_lol


RE: Spotify - temat ogólny - kajman - 27.09.2020 09:24 AM

Być może powód jest, ale Ty nie potrafisz go zrozumieć. Icon_wink


RE: Spotify - temat ogólny - AKT! - 28.09.2020 10:25 AM

i czy to aby na pewno spotify?


RE: Spotify - temat ogólny - kajman - 28.09.2020 05:53 PM

Myślę, że ciężko go z czymś pomylić.


RE: Spotify - temat ogólny - EVENo - 28.09.2020 06:18 PM

To znaczy jest to raczej wina telefonu, ale to, co temu telefonowi przeszkadza w prawidłowym działaniu jest Spotify. Tylko przy słuchaniu muzyki mi się wyłącza.

A właściwie wyłączał, bo już używam innego Icon_wink


RE: Spotify - temat ogólny - tomas585 - 02.04.2021 04:15 AM

My bloody Valentine wróciło na spotify


RE: Spotify - temat ogólny - Dyfeomorfizm - 02.04.2021 05:37 AM

i to jest cudowna wiadomość - mam nadzieje, że stan ten utrzyma się dłużej i nie jest to primaaprilisowy żart


RE: Spotify - temat ogólny - EVENo - 02.04.2021 07:17 AM

Dyfeomorfizm napisał(a):i to jest cudowna wiadomość - mam nadzieje, że stan ten utrzyma się dłużej i nie jest to primaaprilisowy żart
Sądząc po tym, co się od kilku dni dzieje w shoutboxie na ich profilu Last.fm to raczej nie. Swoją drogą miło, że ten portal w takich chwilach odżywa i pokazuje, że jednak jest mnóstwo osób korzystających z niego jako medium społecznościowego.


RE: Spotify - temat ogólny - tomas585 - 20.04.2021 01:51 AM

prawie cały album Aaliyah dostępny na spotify , chyba wcześniej go nie było ?




RE: Spotify - temat ogólny - Dobromiera - 20.04.2021 03:10 AM

Był lata temu, ale jak parę tygodni temu chciałem posłuchać w ramach plebiscytu na innym forum, to... musiałem wysłużyć się SLSK.


RE: Spotify - temat ogólny - AKT! - 20.04.2021 10:37 AM

to nadal nie jest oficjalny stream; ten numery pochodzą na spotify z jakichś mniej lub bardziej nieoficjalnych składanek, a pod tym podpisuje się craze entertainment, które nigdy nie było wydawcą krążka; co więcej album jest dodany, ale jako ukryty i najpewniej czerpie ścieżki z tych składaków, bo spotify tak właśnie robi
brak dyskografii aaliyah na serwisach streamingowych to wina sporów o prawa autorskie w konsekwencji upadłości wytwórni blackground
czytałem kiedyś o tym długi artykuł; podobnie jest z choćby "librą" toni braxton