Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Kesha - Rainbow - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Kesha - Rainbow (/showthread.php?tid=35804)



Kesha - Rainbow - Szymek79 - 11.08.2017 11:38 AM

"Rainbow" to piąty a zarazem tytułowy singiel jakim amerykańska wokalistka Kesha promuje swój trzeci studyjny album, który trafił do sprzedaży 11 sierpnia.




RE: Kesha - Rainbow - Tomekk - 11.08.2017 01:30 PM

Płyta wychodzi dzisiaj, a znamy już 5 singli i do każdego chyba powstał teledysk?
Spokojnie do premiery płyty wystarczyłoby wypuścić te pierwsze 3.
Ku mojemu zdziwieniu Kesha lepiej na razie wypada w balladach.
Zawsze myślałem, że jej siłą są energetyczne i szybkie numery.


RE: Kesha - Rainbow - Lombthorne - 11.08.2017 02:21 PM

Rzeczywiście dziwne, że tak szybko wypuszcza te single. Ja dopiero co poczułem ''Praying'' i jest to na prawdę świetna ballada. ''Rainbow'' też jest rewelacyjne, już po pierwszym odsłuchu to stwierdziłem.
Chyba właśnie nowa Kesha bardziej mi się podoba w balladach. ''Woman'' kompletnie mi się nie podoba, taki koszmarek, a jeśli chodzi o ''Learn To Let Go'' i ''Hymn'' to jeszcze nie mam o nich zdania, na razie szału nie ma w mojej głowie, ale może mi się jeszcze spodobają Icon_lol
Tak czy siak promocje oceniam pozytywnie. Dwa świetne single (''Praying'' i ''Rainbow'') to i tak dużo Icon_lol


RE: Kesha - Rainbow - AKT! - 11.08.2017 06:09 PM

ta płyta to straszny śmietnik stylistyczny bez wybitnie jasnych punktów, ale w sumie słucha jej się dobrze, Kesha jest dużo bardziej autentyczna, zdecydowanie nie przeprodukowana, bawi się muzyką, jest miło