Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Lana Del Rey - Coachella - Woodstock In My Mind - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Lana Del Rey - Coachella - Woodstock In My Mind (/showthread.php?tid=34752)



Lana Del Rey - Coachella - Woodstock In My Mind - Szymek79 - 15.05.2017 08:59 AM

"Coachella - Woodstock In My Mind" to trzeci singiel amerykańskiej wokalistki Lany Del Rey zapowiadający jej piąty studyjny album pt. “Lust For Life”, który ma trafić do sprzedaży w tym roku.

[Obrazek: Lana-Del-Rey-Coachella-Woodstock-In-Mind...=333%2C333]




RE: Lana Del Rey - Coachella - Woodstock In My Mind - adameria - 15.05.2017 09:17 AM

Mam wrażenie, że ciągle śpiewa to samo i tak samo od czasu debiutu.
Nie znam całych płyt, ale na single są wybierane utwory, po których takie odnosi się wrażenie.
Ilu producentów za tym stoi i na ile to jest wyreżyserowany spektakl, w którym Lana jest aktorką?
Może właśnie chodzi o taką prawdziwą sztuczność...?


RE: Lana Del Rey - Coachella - Woodstock In My Mind - Tomekk - 15.05.2017 12:19 PM

adameria napisał(a):Mam wrażenie, że ciągle śpiewa to samo i tak samo od czasu debiutu.
No właśnie nie. Stylu nie zmienia, ale te utwory są inne.
Posłuchaj płyty "Ultraviolence" - jest nieco inna, mroczniejsza.


RE: Lana Del Rey - Coachella - Woodstock In My Mind - Sundrajta - 15.05.2017 03:03 PM

Jednak ten utwór jest słabszy od "Love". A co do wrażenia, że Lana za każdym razem śpiewa tak samo, cóż chyba każdy artysta powinien mieć swój styl?


RE: Lana Del Rey - Coachella - Woodstock In My Mind - kajman - 15.05.2017 04:24 PM

Ja natomiast kompletnie takiego wrażenia nie odnoszę. Odbieram ją jako artystkę, która szuka różnych rozwiązań i tworzy rzeczy mocno od siebie odbiegające. I na różnym poziomie: od słabiutkich po znakomite.