Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mychartsowa playlista na Spotify - co wy na to? - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Waszym zdaniem (/forumdisplay.php?fid=114)
+--- Wątek: Mychartsowa playlista na Spotify - co wy na to? (/showthread.php?tid=34748)



Mychartsowa playlista na Spotify - co wy na to? - prz_rulez - 14.05.2017 09:38 PM

Co myślicie o tym, by stworzyć wspólną playlistę na Spotify, gdzie wrzucalibyśmy polecane przez nas świeżynki?


RE: Mychartsowa playlista na Spotify - co wy na to? - Konrad - 14.05.2017 09:56 PM

świetny pomysł. Ja się ostatnio z nowościami nie ogarniam i robię się coraz bardziej wybredny niczym kajman Icon_wink


RE: Mychartsowa playlista na Spotify - co wy na to? - Tomekk - 14.05.2017 10:07 PM

jest dział nowe single - można odsłuchiwać, ale z playlisty też chętnie będę korzystał Icon_smile


RE: Mychartsowa playlista na Spotify - co wy na to? - kajman - 14.05.2017 10:08 PM

Ja i tak nie wrzucę, bo nie jestem spotifajny.


RE: Mychartsowa playlista na Spotify - co wy na to? - kolej_grzesiek - 14.05.2017 10:09 PM

Też uważam to za dobry pomysł. Tyle że na Spotify nie mam konta (tzn. miałem, ale za rzadkie korzystanie chyba zostało ono skasowane), a na Deezerze (tam jest większy wybór utworów). Jeśli o mnie chodzi to mógłbym się zaopiekować właśnie tamtym serwisem.