Największe forum list przebojów Mycharts.pl
C-BooL Feat. Giang Pham - DJ Is Your Second Name - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: C-BooL Feat. Giang Pham - DJ Is Your Second Name (/showthread.php?tid=34610)

Strony: 1 2


C-BooL Feat. Giang Pham - DJ Is Your Second Name - prz_rulez - 02.05.2017 12:07 AM

Wrzucam w dużej mierze z faktu, że ostatnio przyuważyłem C-BooLa na playliście w rosyjskim radiu Icon_smile I choć od dawna go nie słucham, to cieszę się, że zaczyna wychodzić poza obręb naszego kraju.




RE: C-BooL Feat. Giang Pham - DJ Is Your Second Name - Horngacher77 - 05.05.2017 10:55 PM

C-Bool już dawno wyszedł poza granice naszego kraju.Jego utwory prezentowane są w klubach zachodniej Europy i nie tylko...Stacje muzyczne USA takie utwory jak "Never Go Away'', ''Magic Symphony'' często emitują w lokalnych rozgłośniach.Jestem pewien że, utwór ''DJ Is Your Second Name'' też osiągnie wielki sukces.


RE: C-BooL Feat. Giang Pham - DJ Is Your Second Name - kolej_grzesiek - 06.05.2017 11:05 PM

W Czechach też grają C-Boola. Słyszałem go na jednej stacji, bodajże na Helaxie.


RE: C-BooL Feat. Giang Pham - DJ Is Your Second Name - Horngacher77 - 06.05.2017 11:18 PM

Zgadza się.Helax Radio i Ćeska 1 zapodają C-Boola że, aż miło.


RE: C-BooL Feat. Giang Pham - DJ Is Your Second Name - kuba015 - 07.05.2017 10:10 AM

To może być hit tego lata. Na YouTube już idzie po więcej wyświetleń niż Magic Symphony, przynajmniej tak sądzę po aktualnych statystykach.


RE: C-BooL Feat. Giang Pham - DJ Is Your Second Name - Gaspard - 07.05.2017 01:02 PM

No cóż, miło że robi karierę, ale mnie nie przekonał. Oczywiście życzę mu jak najlepiej, ale takich dj-ów jest na pęczki, a C-Bool niczym szczególnym się nie wyróżnia (przynajmniej dla mnie). A może to wynik z tego, że po prostu nie lubię tego typu muzyki?


RE: C-BooL Feat. Giang Pham - DJ Is Your Second Name - Horngacher77 - 09.05.2017 10:15 PM

Życzę ci choćby tylko jednego koncertu C-Boola na żywo,a uwierz mi zmienił byś zdanie.A tak poza tematem to naprawdę sympatyczny człowiek który czerpie prawdziwą radość z tego co tworzy.Każdy jego utwór jest mozolnie kroczek po kroczku tworzony przez niego samego.C-Bool,a dla bliskich po prostu Grzesiek to dla mnie przykład jak pracą i cierpliwością można dojść do czegoś w życiu.Nic nie ujmując wszystkim polskim DJ-om dla mnie jest on niekwestionowanym numerem 1.


RE: C-BooL Feat. Giang Pham - DJ Is Your Second Name - AKT! - 10.05.2017 03:19 PM

zupełnie nijakie i dla nikogo
nie wierzę, że w 2017 roku to może mieć rację bytu


RE: C-BooL Feat. Giang Pham - DJ Is Your Second Name - prz_rulez - 10.05.2017 06:11 PM

Właśnie dlatego ma rację bytu, że to 2017 Icon_lol
Ja tęsknię za C-Boolem z "Would You Feel"...


RE: C-BooL Feat. Giang Pham - DJ Is Your Second Name - kolej_grzesiek - 10.05.2017 07:38 PM

Tak, to nie ten C-Bool, którego znałem, a którego wypromowała Planeta FM.


RE: C-BooL Feat. Giang Pham - DJ Is Your Second Name - Horngacher77 - 28.05.2017 11:02 PM

Jak dla mnie to właśnie taki C-Bool jest najlepszy.Ludzie to doceniają.(Patrz wczorajsza nagroda w Sopocie).Jest najbardziej rozwijającym się DJ-em na polskim rynku elektro-dance.Drugim jest Gromee.


RE: C-BooL Feat. Giang Pham - DJ Is Your Second Name - Gaspard - 28.05.2017 11:28 PM

(28.05.2017 11:02 PM)Horngacher77 napisał(a):  Ludzie to doceniają.(Patrz wczorajsza nagroda w Sopocie)
Sorry, ale to świadczy tylko o jednym - ludzie w Polsce są zbyt podatni na wpływ komercyjnych stacji radiowych. Mamy tylu polskich dj-ów, jak na przykład Tom Swoon czy nieobecny już na rynku duet Wet Fingers, którzy z powodzeniem mogliby dogonić Garrixa, Tiesto i innych. A dlaczego nie? Bo mafia rmf-u woli puszczać Cebule i inne "gwiazdy" tego pokroju, których wszystkie utwory brzmią tak samo nudno. A ludzie nie mają czasu/chęci przekopywać internetu w poszukiwaniu muzyki, która im się podoba i łykają wszystko co podsunie im radio. Puści Cebula, będą słuchać Cebula. Puści Smykiewicza czy inną nudną Lewczuk, będą ich słuchać.
Nie mówię, że kiedyś było inaczej, ale chociażby w ubiegłej dekadzie muzyka "radiowa" była bardziej różnorodna i można było wyłowić coś ciekawego. A teraz? Rzygam już tym nudnym czymś co zwie się muzyką elektroniczną. Pomijam to, że w 75% to plagiaty i nowe wersje staroci.
Nie piszę tego by obrażać kogoś, kto akurat lubi to co zaserwuje mu RMF, ale C-Bool jest (dla mnie) doskonałym przykładem na to, że katowaniem 24/7 jednym utworem można sprawić by "ludzie go docenili".
Uff, jak się rozpisałem Icon_biggrin


RE: C-BooL Feat. Giang Pham - DJ Is Your Second Name - Horngacher77 - 31.05.2017 01:47 PM

Powiedz mi ,a gdzie ludzie nie są podatni na wpływ komercyjnych stacji radiowych i TV.Stare powiedzenie "Reklama dźwignią handlu".


RE: C-BooL Feat. Giang Pham - DJ Is Your Second Name - prz_rulez - 31.05.2017 03:09 PM

Ale Wet Fingers byli swego czasu ostro promowani...
Gdzie nie są? Może na Islandii Icon_lol Tam jest spora różnorodność na ich liście singli, choć zestawienie nie jest zbyt długie.


RE: C-BooL Feat. Giang Pham - DJ Is Your Second Name - Horngacher77 - 14.06.2017 09:27 AM

C-Bool jest Ok.
Fajnie że, znalazł się na MyChartsTop 30'.
Super sprawa.


RE: C-BooL Feat. Giang Pham - DJ Is Your Second Name - AKT! - 21.06.2017 12:08 PM

Gaspard napisał(a):Nie mówię, że kiedyś było inaczej, ale chociażby w ubiegłej dekadzie muzyka "radiowa" była bardziej różnorodna i można było wyłowić coś ciekawego. A teraz? Rzygam już tym nudnym czymś co zwie się muzyką elektroniczną.
Wychodząc z trochę innego kontekstu stylistycznego, wciąż nie mogę się nie zgodzić. Tak było. Teraz radio poszło nie w przeboje i melodie, a w format i to jest tego pokłosiem. Osobistości zostały na youtubie, w radiu nie ma dla nich miejsca. Dlatego tak trudno o prawdziwe i powszechne przeboje, a będzie coraz trudniej. Zastanawiam się, co w ostatnim półroczu było hitem, takim z krwi i kości, globalnym. Jakieś pomysły?


RE: C-BooL Feat. Giang Pham - DJ Is Your Second Name - Tomekk - 21.06.2017 05:15 PM

No to przecież jasne, że "Shape of You" Eda Sheerana.


RE: C-BooL Feat. Giang Pham - DJ Is Your Second Name - Horngacher77 - 21.06.2017 08:33 PM

Albo też Rag 'n' Bone Man-"Human".


RE: C-BooL Feat. Giang Pham - DJ Is Your Second Name - meni - 21.06.2017 09:32 PM

Gaspard napisał(a):Mamy tylu polskich dj-ów, jak na przykład Tom Swoon
Tom Swoon akurat robi sporą karierę w światku EDMowym. W dodatku jest na fali wznoszącej, a dwa dni temu wydał pompujący tech-latino house'owy kawałek, który może na moje ucho może jeszcze bardziej go rozpromować. Na świecie jest zdecydowanie bardziej znany niż Cebularz czy Gromee. Zresztą ten drugi od dawien dawna związany jest z RMFem i ma niemałe wsparcie medialne. Icon_wink

AKT! napisał(a):Zastanawiam się, co w ostatnim półroczu było hitem, takim z krwi i kości, globalnym. Jakieś pomysły?
Przerażające "Despacito" przecież.


RE: C-BooL Feat. Giang Pham - DJ Is Your Second Name - AKT! - 21.06.2017 10:51 PM

meni napisał(a):Przerażające "Despacito" przecież.
aaa tak, tak; pełna zgoda!

sheeran odrobinę może, chociaż ja tego numeru już w tym momencie nie pamiętam; "human" chyba w mniejszym stopniu i chyba bardziej na przełomie lat, ale też odbił się szerokim echem, jest wyrazisty i pewnie będzie się do niego wracać za kilka(naście) lat

meni napisał(a):Gromee. Zresztą ten drugi od dawien dawna związany jest z RMFem i ma niemałe wsparcie medialne. Icon_wink
ja w tym wątku po raz pierwszy zetknąłem się z tą nazwą xD