Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Eurovision Song Contest 2017 - GŁOSOWANIE - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Listy okazjonalne (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Wątek: Eurovision Song Contest 2017 - GŁOSOWANIE (/showthread.php?tid=34381)

Strony: 1 2 3 4


RE: Eurovision Song Contest 2017 - GŁOSOWANIE - thestranglers - 09.05.2017 08:57 PM

Gabinet cieni podium wygląda wybornie!

Choć kompletnie nie rozumiem fenomenu tego dziwnie śpiewającego Włocha to chyba już wolę żeby on wygrał, przynajmniej trochę życia jest w tym nagraniu.


RE: Eurovision Song Contest 2017 - GŁOSOWANIE - kajman - 09.05.2017 09:10 PM

W innych nagraniach nic tylko śmierć.


RE: Eurovision Song Contest 2017 - GŁOSOWANIE - Sundrajta - 09.05.2017 09:26 PM

Dla mnie też te wyniki nie wyglądają najlepiej, bowiem ze ścisłej czołówki poparłem tylko Szweda. Icon_twisted
To co u mnie najwyżej, znalazło się trochę poniżej środka dziesiątki, a niektórzy nawet daleko za nią! Byłoby jeszcze gorzej gdybym nie przyjął dosyć "kontrowersyjnej" opcji oceniania piosenek (w końcu to naprawdę tylko zabawa) i o prawdziwych jej wynikach zadecydują dopiero widzowie z całej Europy (i nie tylko) oraz oczywiście jurorzy. Icon_lol
Oglądam na żywo i Robin Bengtsson wypadł bardzo przeciętnie, za to Gruzinka rewelacyjnie (ale jeszcze tyle trzeba obejrzeć)... Icon_twisted
Teraz śpiewa Belgijka i jest naprawdę dobrze.


RE: Eurovision Song Contest 2017 - GŁOSOWANIE - Tomekk - 09.05.2017 11:37 PM

Wyniki trochę mnie zaskoczyły.
Całe podium to minimalne różnice - 1 pkt Icon_eekIcon_eekIcon_eek
gdyby tak miało się zakończyć w sobotę, to byłbym bardzo zadowolony, tym bardziej, że wiemy już, iż Szwecja i Belgia zaśpiewają w finale.

Dzieki Szymek za policzenie głosów.


RE: Eurovision Song Contest 2017 - GŁOSOWANIE - mike - 10.05.2017 10:05 PM

biorę te wyniki w ciemno. Bardzo pozytywnie jestem zaskoczony zwycięzcą Icon_biggrin pewnie się do tego nie lada przyczyniłem dając Robinowi 12, a Włochowi 0 Icon_lol ale nic nie poradzę, że nie przepadam za tym mocno pompowanym Włochem Icon_biggrin Fajnie, że doceniliście też Macedonie i Bułgara - hojnie obdarzonych przeze mnie punktami (oby Jana jutro podołała, bo coś czuję, że może powtórzyć wynik Svali Icon_lol ). Z mojego top 5 najsłabiej wypadła Norwegia, bo Portugalii to nawet nie udało się awansować Icon_lol