Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Kendrick Lamar - HUMBLE. - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Kendrick Lamar - HUMBLE. (/showthread.php?tid=34255)



Kendrick Lamar - HUMBLE. - Szymek79 - 31.03.2017 09:17 AM

“HUMBLE.“ to drugi singiel jakim amerykański raper Kendrick Lamar zapowiada swoje nowe wydawnictwo, które ma trafić do sprzedaży 7 kwietnia.

[Obrazek: HUMBLE.jpg]




RE: Kendrick Lamar - HUMBLE. - Horngacher77 - 23.04.2017 05:57 PM

Najgorszy z najgorszych utworów.Już dawno nie słyszałem takiego badziewia.Amerykański raper Kendrick Lamar potrafi tylko się podwieszać pod znane gwiazdy nagrywając z nimi piosenki,ale jego występy solo to totalna żenada.


RE: Kendrick Lamar - HUMBLE. - Szymek79 - 03.10.2017 12:41 AM




RE: Kendrick Lamar - HUMBLE. - AKT! - 03.10.2017 03:20 PM

Horngacher77 napisał(a):Najgorszy z najgorszych utworów.Już dawno nie słyszałem takiego badziewia.Amerykański raper Kendrick Lamar potrafi tylko się podwieszać pod znane gwiazdy nagrywając z nimi piosenki,ale jego występy solo to totalna żenada.
dawno nie czytałem tu czegoś o równie wyśrubowanej wartości komediowej xD
lamar to jeden z topowych raperów, te featuringi dostaje najpewniej w spadku od wytwórni, nie dlatego, że sam ma cel, aby "podwieszać się pod znane gwiazdy"
fakt, "humble" nie jest jego najlepszym numerem, ale on miał z tuzin kompletnych sztosów, nie wiem, jak można tak zupełnie tego nie widzieć Icon_sad


RE: Kendrick Lamar - HUMBLE. - Horngacher77 - 03.10.2017 09:05 PM

Zbędny nie wnoszący nic do tego tematu komentarz.
Typowy dla jegomościa.


RE: Kendrick Lamar - HUMBLE. - AKT! - 04.10.2017 11:08 AM

cieszę się, że twoje komentarze wnoszą cokolwiek do tematów, w których piszesz -- tu na przykład niczym nieuzasadniony hejt, który ja postanowiłem odrobinę zrównoważyć, ale widzę, że NIE MA TU MIEJSCA NA MERYTORYCZNĄ DYSKUSJĘ, więc odpuszczę


RE: Kendrick Lamar - HUMBLE. - Horngacher77 - 04.10.2017 09:36 PM

Ja nie odpuszczam.Zwłaszcza gdy chodzi o to co myślę i czuję.Nawet gdy kogoś to rozśmiesza i bawi.Merytoryczne dyskusje nie wchodzą w tym przypadku w rachubę.


RE: Kendrick Lamar - HUMBLE. - Gaspard - 04.10.2017 09:44 PM

Powiem tak - pomimo tego, że nie lubię tego kawałka to muszę przyznać, że tekst (poza wnerwiającym refrenem) i teledysk stoją na dużo wyższym poziomie niż większość amerykańskiego rapu i hip-hopu. Oczywiście każdy ma prawo do własnej opinii, ale porównując "Humble" do "Bad & Boujee" i "Pandy", widać na jakim poziomie stoi Kendrick Icon_wink