Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Evanescence - The Ultimate Collection (6LP Set) - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Evanescence - The Ultimate Collection (6LP Set) (/showthread.php?tid=33806)



Evanescence - The Ultimate Collection (6LP Set) - prz_rulez - 17.02.2017 02:37 PM

Naprawdę nie było informacji o tak ważnej rzeczyIcon_questionIcon_exclaim

Pojawiały się różne informacje na temat daty premiery, chyba jednak 12 lutego to najwłaściwsza, ponieważ właśnie dzisiaj jeden z dysków pojawił się na Spotify'u... Ale do rzeczy.

Amy i spółka w końcu się zlitowali i wydali sześciopłytowego winyla, który zawiera między innymi ulubieńca fanów, czyli "Origin". A na szóstej płycie... Różne b-side'y i takie tam, a także... Nowa wersja "Even In Death"!!!!



No, Panie i Panowie, wiecie co macie zrobić na swoich listach osobistych...


RE: Evanescence - The Ultimate Collection (6LP Set) - 1981 - 17.02.2017 08:39 PM

Jak się nie ma już nic do powiedzenia, to się wydaje B-side'y i odrzuty. Dla hardcore'owych fanów.


RE: Evanescence - The Ultimate Collection (6LP Set) - prz_rulez - 17.02.2017 09:00 PM

Ostro pojechałeś...
A może zrobili to, bo fani ich o to prosili?

P.S. Ja bym chciał, by dzisiaj w radiu leciały takie "odrzuty"...


RE: Evanescence - The Ultimate Collection (6LP Set) - AKT! - 17.02.2017 10:24 PM

ja też spasuję, sorry prz; cieszę się, że się cieszysz, ale na tym poprzestanę


RE: Evanescence - The Ultimate Collection (6LP Set) - Gaspard - 17.02.2017 11:14 PM

Ja jestem strasznie podjarany i zaraz zabieram się za odsłuchanie. Evanescence to mój ukochany zespół z którym mam mnóstwo wspomnień i każdy nowy album na pewno znajdzie się na mojej półce (w tym przypadku na dysku Icon_lol )


RE: Evanescence - The Ultimate Collection (6LP Set) - prz_rulez - 26.02.2017 03:07 AM

AKT!, 1981 - przyznam, że nie takich odpowiedzi się spodziewałem...
Jasne, wolałbym płytę z premierowymi nagraniami, ale mam nadzieję, że i tak przyjdzie na to czas.
A Ty, Konradzie, cieszyłbyś się z nowej wersji "Spending All My Time". Ty zaś, Krzysztofie, z nowej wersji "Musik non stop". I nie piszcie mi, że tak by nie było, bo nie uwierzę Icon_wink


RE: Evanescence - The Ultimate Collection (6LP Set) - 1981 - 26.02.2017 12:06 PM

Ja nie wiem, czego od nas oczekujesz - że będzie wielki hype, bo Evanescence wydaje jakąś okazjonalną kolekcję? Zauważ, że nie nagrali nawet jednej nowej piosenki, by to promować!
Wierzę, że ty czekasz, jesteś ich wielkim fanem, ale dam sobie uciąć rękę, że furory nie będzie. Oczywiście kiedy/jeśli wydadzą nowy album studyjny, to posłucham (przynajmniej singla Icon_biggrin)

A nowa wersja "Musik Non Stop" nie jest potrzebna. Icon_razz2


RE: Evanescence - The Ultimate Collection (6LP Set) - prz_rulez - 26.02.2017 12:13 PM

1981 napisał(a):Ja nie wiem, czego od nas oczekujesz - że będzie wielki hype, bo Evanescence wydaje jakąś okazjonalną kolekcję?
No wiesz. Gdyby to było Depeche Mode, to lekki hype by pewnie był.
1981 napisał(a):jesteś ich wielkim fanem
Też bym nie przesadzał, raczej po prostu innych wykonawców jestem mniejszym.
1981 napisał(a):A nowa wersja "Musik Non Stop" nie jest potrzebna. Icon_razz2
Tak szczerze to nowa wersja "Even In Death" też nie była mi potrzebna. Ale skoro jest, to nic, tylko się radować Icon_smile


RE: Evanescence - The Ultimate Collection (6LP Set) - Tomekk - 26.02.2017 04:21 PM

Prz, polecam nową Amy Lee - Love Exists - jest świetna.


RE: Evanescence - The Ultimate Collection (6LP Set) - prz_rulez - 26.02.2017 05:12 PM

O Amy oczywiście wiem Icon_smile