Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 73 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mycharts Classic Top 20 (/forumdisplay.php?fid=169)
+--- Wątek: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 73 (/showthread.php?tid=33413)

Strony: 1 2


RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 73 - prz_rulez - 22.01.2017 08:09 PM

Niestety, mam takie wrażenie, że dodanie ludzi z Sebastosa sprawiło, że lista stała się nudna :/

Anyway - do czego to doszło, Kajman publikuje Classica szybciej niż Lombthorne świeżaczkową Icon_lol


RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 73 - kajman - 22.01.2017 08:27 PM

W tym tygodniu głosowało tylko dwóch ludzi z sebastosa. Jeżeli już to to, że od jakiegoś czasu liczba głosujących mocno wzrosła i do tego te osoby głosują regularnie co tydzień. Przedtem jak głosowało około 10 osób (teraz było 17) i nie zagłosował ktoś z poprzedniego tygodnia, a ktoś inny zagłosował nie czyniąc tego w poprzednim tygodniu to już wszystko przewracał.
No a poza tym na mnie wrażenia nudnej nie robi. Sześć nowości, spadek z miejsca 3 na 20, awans z 13 na 2, 3/4 utworów ma staż nie dłuższy niż 5 tygodni (przy okazji na ten utwór z najdłuższym stażem nikt z sebastosa nie głosuje).


RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 73 - Sundrajta - 24.01.2017 06:05 PM

Dla mnie wręcz ta lista okazuje się zbyt dynamiczna! Icon_lol Przecież nazwa wskazuje, że lista jest klasyczna, a zachowuje się wbrew nazwie - bardzo ekstrawagancko.
Jeżeli jakiś utwór (nawet bardzo znany i gdzie indziej wysoko notowany) nie znajdzie uznania u więcej niż dwóch, trzech osób, to z hukiem (po krótkim pobycie) wylatuje z zestawu! Icon_eek
Czasami strach zgłaszać coś naprawdę klasycznego, żeby "nie spalić" utworu raz na zawsze. 063

Powrót z głosem dla Gunsów dał im wreszcie pierwsze miejsce. Cieszy druga lokata DL i debiut Airbag. Icon_cool


RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 73 - thestranglers - 24.01.2017 06:52 PM

Sundrajta napisał(a):Dla mnie wręcz ta lista okazuje się zbyt dynamiczna!
i to jest siła tej listy!


RE: Mycharts Classic Top 20 - Notowanie 73 - prz_rulez - 24.01.2017 07:05 PM

Sundrajta napisał(a):Czasami strach zgłaszać coś naprawdę klasycznego, żeby "nie spalić" utworu raz na zawsze. 063
A to prawda, dlatego od czasu tego, co zrobiliście z Garbage, wrzucam raczej "lekkie" utwory.