Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mychartsowy Top Konkursu Piosenki Eurowizji - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mychartsowe Topy (/forumdisplay.php?fid=203)
+--- Wątek: Mychartsowy Top Konkursu Piosenki Eurowizji (/showthread.php?tid=33280)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Mychartsowy Top Konkursu Piosenki Eurowizji - Rincewind - 05.01.2017 01:14 PM

Domenico Modungo – Nel blu dipinto di blu
Anabel Conde - Vuelve conmigo


RE: Mychartsowy Top Konkursu Piosenki Eurowizji - prz_rulez - 05.01.2017 03:52 PM

O kurczę, muszę coś fancy wymyślić. Nawet, jeśli zajmą dwie ostatnie pozycje, to przynajmniej was trochę oświecę.
Mam pytanie: co z utworami z rund kwalifikacyjnych, które pojawiły się tylko na wstępnych występach z samym jury?


RE: Mychartsowy Top Konkursu Piosenki Eurowizji - kajman - 05.01.2017 06:09 PM

kleschko napisał(a):wyprzedził mnie o sekundy chyba Icon_lol
w takim razie
ABBA - Waterloo
Ewidentnie masz pecha, bo na sebastosie Gary zgłosił to trzy minuty po północy.
Rincewind napisał(a):Domenico Modungo – Nel blu dipinto di blu
A to AKT! o 10.31.
A że thestranglers na razie się nie odzywa, napiszę, że tam zgłoszono (żeby nie dublować):
Lordi - Hard Rock Hallelujah
ABBA - Waterloo
Katrina & The Waves - Love Shine a Light
Domenico Modungo - Nel blu dipinto di blu
Lena - Satellite
Sandie Shaw - Puppet on a String
Lulu - Boom Bang-a-Bang
Silvia Night - Congratulations


RE: Mychartsowy Top Konkursu Piosenki Eurowizji - kajman - 06.01.2017 12:18 AM

thestranglers napisał(a):Domenico Modungo - Nel blu dipinto di blu (Rincewind)
Chyba powinno być przypisane AKT!owi, który zgłosił propozycję o ponad półtorej godziny wcześniej.


RE: Mychartsowy Top Konkursu Piosenki Eurowizji - thestranglers - 06.01.2017 12:24 AM

ok, dzięki za czujność


RE: Mychartsowy Top Konkursu Piosenki Eurowizji - thestranglers - 06.01.2017 12:30 AM

prz_rulez napisał(a):Mam pytanie: co z utworami z rund kwalifikacyjnych, które pojawiły się tylko na wstępnych występach z samym jury?
zgłaszamy utwory, które wystąpiły w finale (włącznie z półfinałem), a tak w sumie to nie rozumiem Twojego pytania - proszę o pomoc pomysłodawcę


RE: Mychartsowy Top Konkursu Piosenki Eurowizji - thestranglers - 06.01.2017 01:19 AM

miszony napisał(a):mam małe spostrzeżenie, że przy tak dużym wyborze piosenek powinna być możliwość zgłoszenia pięciu a nie dwóch propozycji
zostańmy przy dwóch - Wasza selekcja jest już istotnym kryterium wyboru tych najlepszych nagrań Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Konkursu Piosenki Eurowizji - Szymek79 - 06.01.2017 03:06 AM

thestranglers napisał(a):a tak w sumie to nie rozumiem Twojego pytania - proszę o pomoc pomysłodawcę
w latach 90-tych po rozpadzie Jugosławii i przystąpieniu do EBU krajów bloku wschodniego były kilka razy organizowane pre-eliminacje do konkursu głównego ale utworów, które brały w nich udział nie bierzemy pod uwagę.Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Konkursu Piosenki Eurowizji - thestranglers - 06.01.2017 06:49 AM

dzięki za pomoc Szymku

Przypominam, że z osób tu już zgłaszających piosenki mogą jeszcze jeden utwór zaproponować Rincewind i kleschko.


RE: Mychartsowy Top Konkursu Piosenki Eurowizji - kleschko - 06.01.2017 08:34 AM

Brainstorm - My Star


RE: Mychartsowy Top Konkursu Piosenki Eurowizji - prz_rulez - 06.01.2017 10:06 AM

(06.01.2017 03:06 AM)Szymek79 napisał(a):  
thestranglers napisał(a):a tak w sumie to nie rozumiem Twojego pytania - proszę o pomoc pomysłodawcę
w latach 90-tych po rozpadzie Jugosławii i przystąpieniu do EBU krajów bloku wschodniego były kilka razy organizowane pre-eliminacje do konkursu głównego ale utworów, które brały w nich udział nie bierzemy pod uwagę.Icon_wink
Biedna Kaliopi 1996, biedny Leon Icon_sad


RE: Mychartsowy Top Konkursu Piosenki Eurowizji - thestranglers - 06.01.2017 05:19 PM

Toto Cutugno - Insieme: 1992
Aminata - Love Injected


RE: Mychartsowy Top Konkursu Piosenki Eurowizji - Szymek79 - 06.01.2017 10:16 PM

Mała ściąga dla tych, którzy jeszcze nie zgłosili swoich typów.Icon_wink

Eurovision Song Contest Winners (1956-2016)




RE: Mychartsowy Top Konkursu Piosenki Eurowizji - prz_rulez - 07.01.2017 01:17 AM

Jeszcze zrób z ostatnimi miejscami Icon_biggrin


RE: Mychartsowy Top Konkursu Piosenki Eurowizji - AKT! - 08.01.2017 02:29 PM

Zrobiłem plejlistę ze wszystkimi dotychczas zgłoszonymi utworami alfabetycznie. W środę uaktualnię:
https://www.youtube.com/playlist?list=PL2yh7qzlkusDMSTXFbPYzvnFX3pRFiKcr

Można sobie włączyć i po kolei obejrzeć wszystko Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Konkursu Piosenki Eurowizji - kajman - 08.01.2017 02:47 PM

Oglądać? Posłuchać mogę, ale żeby oglądać? Brrrrrrrrrrrrrrrrr!!!


RE: Mychartsowy Top Konkursu Piosenki Eurowizji - AKT! - 08.01.2017 02:57 PM

Możesz sobie włączyć w tle, ale jest też wizja.


RE: Mychartsowy Top Konkursu Piosenki Eurowizji - thestranglers - 08.01.2017 04:26 PM

Oj Kajman, ładne panie będą, np. Lulu. Icon_razz


RE: Mychartsowy Top Konkursu Piosenki Eurowizji - kajman - 08.01.2017 04:27 PM

Będę szukał studyjnych wersji tych utworów, bo takie mają dla mnie większy sens.


RE: Mychartsowy Top Konkursu Piosenki Eurowizji - Szymek79 - 08.01.2017 10:32 PM

thestranglers napisał(a):Dancing Lasha Tumbai - Verka Serduchka (Brian)
Verka to wykonawca.Icon_wink