Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Podsumowanie ??? - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mycharts Top 30 (/forumdisplay.php?fid=187)
+--- Wątek: Podsumowanie ??? (/showthread.php?tid=33207)



Podsumowanie ??? - Lombthorne - 28.12.2016 02:15 PM

Z racji takiej, że mamy już końcówkę roku i nie pojawi się już w 2016 więcej notowań Mycharts top 30 to mam pewne pytanie przede wszystkim do głosujących.
Czy mam przygotować podsumowanie roczne listy?
Pytam przede wszystkim dlatego , że lista jest świeża i w tym roku pojawiło się 18 notowań, czy wobec tego jest według was sens robienia tego, czy może dopiero za rok?

Jeśli chodzi o mnie to nie problemu, bym opublikował wyniki. Zasadniczo to jestem na tak Icon_lol

Jak ktoś też jest na tak to niech od razu napisze na jakiej zasadzie miało by to wyglądać.
* Jak mam w ogóle policzyć podsumowanie? (mi najłatwiejszym, ale zarazem najbardziej sprawiedliwym sposobem wydaje się dodanie utworowi otrzymanych punktów ze wszystkich notowań)
* Co gdy kilka utworów będzie miało tą samą liczbę punktów? (tutaj proponuję taką kolejność : liczba tygodni, najwyższe miejsce, kolejność alfabetyczna )




PROSZĘ O WYPOWIEDZENIE SIĘ Icon_wink


RE: Podsumowanie ??? - kajman - 28.12.2016 03:16 PM

Lombthorne napisał(a):Czy mam przygotować podsumowanie roczne listy?
Podsumowanie zawsze przyjemna rzecz (no prawie, są wyjątki). Jestem za.
Lombthorne napisał(a):na jakiej zasadzie miało by to wyglądać
Na takiej, na jakiej ją zrobisz.
Co do kolejności do w moim odczuciu sensownie jest tak jak proponujesz poza ostatnim punktem czyli kolejnością alfabetyczną. W moim odczuciu to najlepiej byłoby: ilość najwyższych miejsc, kolejne najwyższe, ich ilość i tak do końca. A jeżeli te kryteria nie rozstrzygną to może być ustawienie alfabetyczne, ale bez kolejności czyli miejsca wielokrotne.


RE: Podsumowanie ??? - Yacy - 28.12.2016 03:33 PM

kajman przecież Ty nie uznajesz rocznych podsumowań Icon_razz
to można rozumieć jako podsumowanie wszystkich notowań, i pewnie dlatego jesteś za?


RE: Podsumowanie ??? - kajman - 28.12.2016 04:36 PM

Przecież napisałem, że są wyjątki. No i oczywiście jest to podsumowanie wszystkich.
A tak dokładnie to nie uznaję rocznych podsumowań list. Inne roczne to czemu nie.


RE: Podsumowanie ??? - mike - 29.12.2016 02:01 AM

rób co ci szkodzi Icon_biggrin


RE: Podsumowanie ??? - kajman - 08.01.2017 12:42 PM

To może podsumowanie 20 notowań, bo już będziemy mieli drugie w tym roku.