Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Listy okazjonalne (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Wątek: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych (/showthread.php?tid=32590)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - sewerynkicior - 10.12.2016 10:04 PM

Ciekawe, że Radiohead pokonali The Beatles. Pewną niespodzianką jest wygrana Kate Bush z Adele, biorąc pod uwagę tutejszą kulturę.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 10.12.2016 10:04 PM

Chyba sobie jaja robisz!!!!!!!!!!!!!
Radiohead wygrał z Beatlesami? Coldplay z Bowie? Toż to jakaś paranoja.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 10.12.2016 10:06 PM

sewerynkicior napisał(a):Pewną niespodzianką jest wygrana Kate Bush z Adele, biorąc pod uwagę tutejszą kulturę.
Jakby jeszcze Adele wygrała to już w ogóle byłby cyrk na kółkach.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 10.12.2016 10:06 PM

W tej rundzie największe zwycięstwo odniósł kolejny, trzeci wykonawca (czyli w każdej taki wynik osiąga kto inny). Ciekawe czy w następnej będzie podobnie? I jeszcze jako kolejną ciekawostkę dodam, że zwycięzca eliminacji nie ma takiego sukcesu na koncie. Icon_eek
No i pytanie dla moich domyślnych obserwatorów: ilu niżej notowanych wykonawców przeszło dalej?


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 10.12.2016 10:37 PM

Pary ćwierćfinałowe:
A. Coldplay ^ The Cure
B. Depeche Mode ^ Dire Straits
C. Genesis ^ Pink Floyd
D. Kate Bush ^ Radiohead

Pojedynki o miejsca 9-16:
E. Adele ^ The Beatles
F. David Bowie ^ Sting
G. Led Zeppelin ^ Marillion
H. Phil Collins ^ Queen


Termin głosowania w tej rundzie upływa 14 grudnia o godzinie 21-szej.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - sewerynkicior - 10.12.2016 10:44 PM

Interesujące pary. Czy mogę napisać jakiej czwórki spodziewam się w top 4?


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 10.12.2016 10:51 PM

W poprzedniej rundzie wynik głosowania był u mnie 7:1 dla lewicy, tym razem głosy rozłożyły się bardziej równo.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 10.12.2016 11:01 PM

(10.12.2016 10:44 PM)sewerynkicior napisał(a):  Interesujące pary. Czy mogę napisać jakiej czwórki spodziewam się w top 4?
Wolałbym nie. Icon_lol
Tak jak wyżej napisałem, możecie typować ilu niżej notowanych wykonawców przeszło w poprzedniej rundzie?


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Tomekk - 10.12.2016 11:01 PM

Tym razem jest dużo więcej zaskoczeń.
Wygrana Coldplay, Radiohead oraz Genesis.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - sewerynkicior - 10.12.2016 11:07 PM

Coldplay to tutejszy faworyt do ogólnego zwycięstwa.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 10.12.2016 11:10 PM

To trzecie dla mnie dużym zaskoczeniem nie jest. W tej parze nie obstawiałbym zwycięstwa żadnego zespołu.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Tomekk - 10.12.2016 11:10 PM

sewerynkicior napisał(a):Coldplay to tutejszy faworyt do ogólnego zwycięstwa.
wątpię.
Coldplay jest tutaj lubiany, ale chyba nie aż tak.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - sewerynkicior - 10.12.2016 11:13 PM

Myślę, że jest i lubiany i żywy, tzn. jest wykonawcą namacalnym, bo jest aktywny. Pink Floyd czy Kate Bush to już raczej pomniki muzyki. Dla wielu młodszych słuchaczy marki anonimowe, znane jedynie ze swojej wielkości spisanej na kartach wikipedii. Myślę, że to może zaważyć. Oczywiście o ile ktoś nie uklęknie z przerażania na samą myśl, że nie oddaje głosu na legendę i podąży do końca za swoimi sympatiami. Tak ja to widzę.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 10.12.2016 11:51 PM

Do tej pory mam dziewięć głosów. W żadnej parze nie ma już wyniku do zera ale muszę przyznać, że te nie są tak wyrównane jak w poprzedniej rundzie. Za to aż w czterech pojedynkach na razie górą są niżej notowani artyści (w jednej wręcz dochodzi do sensacji)! Icon_eek


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - sewerynkicior - 10.12.2016 11:54 PM

Pytanie czy sensacja dotyczy miejsc 1-8 czy niższych, bo jak niższych, to nie ma to wielkiego znaczenia, a spadek prestiżu może powodować różne dziwne wypaczenia.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - kajman - 10.12.2016 11:55 PM

Większą sensacją niż przegrana Beatlesów w poprzedniej rundzie mogłaby być tylko przegrana Beatlesów z Adele.
Nota bene byłem prawie pewien, że w tym topie to Beatlesom nikt nie podskoczy.


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Yacy - 10.12.2016 11:56 PM

od razu pomyślałem o tej parze jak Sundrajta napisał o sensacji...


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 11.12.2016 12:07 AM

Nie mogę Wam napisać gdzie jest ta sensacja. Icon_twisted
Jednak trochę dedukcji i można się domyśleć tego i owego. I akurat mogę napisać, że nie chodzi o tę parę, o której piszecie.
Dla mnie Beatlesi nie byli faworytem więc nie zdziwiłem się ich tak szybkim odpadnięciem z walki o główne trofeum.
Aha w tej rundzie miałem kilka par z ulubionymi wykonawcami i tym razem (co poprzednio mi się zdarzyło) głosowałem w zgodzie z moim rankingiem z eliminacji. Icon_cool


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - AKT! - 11.12.2016 08:38 PM

dupa bitlesi; bowie przegrał z coldplay; świat się kończy


RE: Pierwszy TOP Brytyjskich Wykonawców Muzycznych - Sundrajta - 12.12.2016 12:08 AM

Niektórzy tak twierdzą (że świat się kończy). Icon_rolleyes

Chyba sobie żarty stroicie? Icon_lol Przy dwunastu obecnie zaliczonych głosach aż w pięciu parach górą są niżej notowani artyści (i to się w miarę równorzędnie rozkłada w obu połówkach)! Ciekawe jak to się ostatecznie zakończy?