Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mycharts Top 30 - notowanie 1 - propozycje - youtube - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mycharts Top 30 (/forumdisplay.php?fid=187)
+--- Wątek: Mycharts Top 30 - notowanie 1 - propozycje - youtube (/showthread.php?tid=31649)

Strony: 1 2


RE: Mycharts Top 30 - notowanie 1 - propozycje - youtube - prz_rulez - 19.08.2016 10:24 PM

Hey - BŁYSK

Maja Kleszcz & Incarnations - WILCZE KŁY



RE: Mycharts Top 30 - notowanie 1 - propozycje - youtube - adameria - 19.08.2016 11:12 PM

Prz, dzięki, wkleiłem. Co prawda mnie to nie działa (nie działa spotify jako taki), ale lepsze to niż nic.


RE: Mycharts Top 30 - notowanie 1 - propozycje - youtube - kajman - 23.08.2016 12:11 PM

Przy przesłuchiwaniu zauważyłem, że jeden utwór pochodzi z płyty mającej prawie półtora roku i nie znalazłem informacji, że utwór nie jest singlem. Co będziemy robić w takiej sytuacji.
I jeszcze uwaga prywatna - szkoda, że Maleńczuk pojawił się w takiej fatalnej wersji.


RE: Mycharts Top 30 - notowanie 1 - propozycje - youtube - Yacy - 23.08.2016 12:15 PM

szkoda, że od razu nie podajesz info o utworze, bo zgłaszający nie może się ustosunkować...


RE: Mycharts Top 30 - notowanie 1 - propozycje - youtube - kajman - 23.08.2016 12:19 PM

Nie ma problemu, ale chodziło mi o problem jako taki.
A utwór po Lost Me Mary Komasy.


RE: Mycharts Top 30 - notowanie 1 - propozycje - youtube - Lombthorne - 23.08.2016 12:22 PM

Cytat:Przy przesłuchiwaniu zauważyłem, że jeden utwór pochodzi z płyty mającej prawie półtora roku i nie znalazłem informacji, że utwór nie jest singlem.
Też zauważyłem, niestety dopiero wtedy gdy już trwało głosowanie ; biorę to na siebie. Jest to tylko i wyłącznie moja wina, bo nie sprawdziłem. Liczyłem, że zgłaszający sam sprawdzi swoje utwory. Od teraz wszystkie nowe zgłoszone utwory będę osobiście sprawdzał. Proszę, by ten jeden raz przymknąć na to oko ze względu na to, że utwory są tylko trochę starsze Icon_wink


RE: Mycharts Top 30 - notowanie 1 - propozycje - youtube - Yacy - 23.08.2016 12:24 PM

w maju ukazało się oficjalne video dlatego utwór wydaje się świeżym Icon_wink2


RE: Mycharts Top 30 - notowanie 1 - propozycje - youtube - kajman - 23.08.2016 12:29 PM

Skomplikowane to strasznie bo wideło to jednak nie to samo co singiel. I jak traktować coś takiego?


RE: Mycharts Top 30 - notowanie 1 - propozycje - youtube - Yacy - 23.08.2016 12:47 PM

ale określenie "singel" ciągle ewoluuje. kiedyś to był czarny winyl, potem CD, potem plik...
jesli traktować każdy utwór, który ma swoją odrębną promocję, niezależnie od albumu, to w tym sensie jest singel Icon_wink2


RE: Mycharts Top 30 - notowanie 1 - propozycje - youtube - Yacy - 23.08.2016 12:49 PM

Icon_wink2
"Teraz przyszedł czas na "Lost Me" - klip promujący nowy singiel Mary Komasy, w reżyserii brata wokalistki - Jana Komasy ("Miasto 44", "Sala samobójców"). Anja Rubik gra wnim główną rolę!"
oczywiście internet wszystko przyjmie, a ten cytat nie jest z oficjalnej strony...


RE: Mycharts Top 30 - notowanie 1 - propozycje - youtube - kajman - 23.08.2016 02:01 PM

No to w porządku.


RE: Mycharts Top 30 - notowanie 1 - propozycje - youtube - thestranglers - 23.08.2016 08:38 PM

o, to moja propozycja Icon_redface

też nie pomyślałbym że może być problem z tym tytułem... jeśli jednak przejdzie to dziękuję za wyrozumiałość Icon_smile