Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Michael Bublé - Nobody But Me - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Michael Bublé - Nobody But Me (/showthread.php?tid=31622)



Michael Bublé - Nobody But Me - Szymek79 - 18.08.2016 05:37 PM

21 października trafi do sprzedaży dziewiąty studyjny album kanadyjskiego wokalisty Michaela Bublé pt. "Nobody But Me", który będzie promował tytułowy singiel.

[Obrazek: Michael-Bubl%C3%A9-Nobody-But-Me-2016-24...33x333.jpg]

Tracklista:

1. I Believe in You
2. My Kind of Girl
3. Nobody But Me
4. On an Evening in Roma (Sotter Celo de Roma)
5. Today Is Yesterday’s Tomorrow
6. The Very Thought of You
7. I Wanna Be Around
8. Someday (feat. Meghan Trainor)
9. My Baby Just Cares for Me
10. God Only Knows

Deluxe Version

11. This Love of Mine
12. Nobody But Me (Alternate w/ Trumpet Version)
13. Take You Away


RE: Michael Bublé - Nobody But Me - Szymek79 - 30.08.2016 07:58 PM

Szymek79 napisał(a):2. My Kind of Girl




RE: Michael Bublé - Nobody But Me - kajman - 30.08.2016 08:22 PM

Pierwszy singiel nie zapowiadał niczego specjalnie ciekawego, ale ten kawałek jest na poziomie jego najwybitniejszych osiągnięć. Dla mnie bomba.


RE: Michael Bublé - Nobody But Me - AKT! - 30.08.2016 09:45 PM

Szymek79 napisał(a):Someday (feat. Meghan Trainor)
już widzę, że płyta do zaorania

zdjęcie z okładki jest obrzydliwe, ale "Nobody But Me" jest sympatyczne

mam nadzieję, że "God Only Knows" to nie cover Beach Boysów -- wtedy musiałbym wydać wyrok


RE: Michael Bublé - Nobody But Me - piotreklp3 - 30.08.2016 09:57 PM

(30.08.2016 09:45 PM)AKT! napisał(a):  mam nadzieję, że "God Only Knows" to nie cover Beach Boysów -- wtedy musiałbym wydać wyrok
Niedźwiedź w ostatniej elpetrójce wspominał, że na płycie znajdzie się parę coverów, więc... Icon_wink


RE: Michael Bublé - Nobody But Me - AKT! - 30.08.2016 10:31 PM

zauważyłem kilka innych znanych tytułów, ale tego mu nie wybaczę; już sobie zwizualizowałem w głowie, jak to będzie brzmiało; nie musi tego wydawać


RE: Michael Bublé - Nobody But Me - kajman - 30.08.2016 10:56 PM

Na 90% wypadnie lepiej niż pierwowzór.


RE: Michael Bublé - Nobody But Me - AKT! - 30.08.2016 11:15 PM

przeciwnie; nie da się tej piosenki lepiej wykonać; można ją jedynie zepsuć; zrobili to wszyscy bez wyjątku, którzy się jej tknęli; trzeba nie mieć wyczucia i gustu za grosz, żeby móc choćby pomyśleć inaczej


RE: Michael Bublé - Nobody But Me - kajman - 01.09.2016 02:01 PM

Piosenka jest dosyć dobra z tego co pamiętam, ale posiada duże rezerwy jak zresztą wsystko Beach Boysów co da się bez problemu wykorzystać.


RE: Michael Bublé - Nobody But Me - Szymek79 - 02.09.2016 08:29 AM

Szymek79 napisał(a):1. I Believe in You




RE: Michael Bublé - Nobody But Me - AKT! - 02.09.2016 09:34 PM

kajman napisał(a):Piosenka jest dosyć dobra z tego co pamiętam, ale posiada duże rezerwy jak zresztą wsystko Beach Boysów co da się bez problemu wykorzystać.
to absurd


RE: Michael Bublé - Nobody But Me - Szymek79 - 23.09.2016 09:18 AM

Szymek79 napisał(a):4. On an Evening in Roma (Sotter Celo de Roma)




RE: Michael Bublé - Nobody But Me - Szymek79 - 14.10.2016 05:44 PM

Szymek79 napisał(a):6. The Very Thought of You




RE: Michael Bublé - Nobody But Me - Szymek79 - 23.10.2016 09:08 PM

Szymek79 napisał(a):8. Someday (feat. Meghan Trainor)




RE: Michael Bublé - Nobody But Me - AKT! - 23.10.2016 09:39 PM

kolejna marna płyta, panie buble; jazzowe covery są całkiem ładne, ale popowe oryginały kompletnie do nich nie przystają; buble ma ponad 40 lat, a próbuje nagrywać płyty dla nastolatków
a ten utwór z meghan trainor (napisany swoją drogą przez nią wspólnie ze stylesem z 1direction) brzmi jak czołówka do jakiegoś sitcomu z disney channel
"god only knows" mogło co prawda wypaść znacznie gorzej, ale nadal to tania odtwórczość


RE: Michael Bublé - Nobody But Me - kajman - 23.10.2016 09:52 PM

AKT! napisał(a):to absurd
Ty masz nabożny stosunek do Beach Boys, ja z kolei uważam ich za przeciętną grupę. Nigdy mnie nie przekonali swoją muzyką chociaż miewali dobre numery. GOK jest całkiem dobry (o ile pamiętam) i akurat faktycznie średnio sobie z tym utworem poradził. Szkoda, bo wydawało mi się, że stać go tutaj na coś więcej, szczegolnie że na tej płycie są dobre rzeczy.
AKT! napisał(a):jazzowe covery są całkiem ładne, ale popowe oryginały kompletnie do nich nie przystają
Do tej pory nisko ceniłem Michaela jako twórcę, ale akurat na tej płycie najlepiej wypadają jego utwory brzmiące właśnie jak jazzowe standardy.


RE: Michael Bublé - Nobody But Me - AKT! - 23.10.2016 11:50 PM

kajman napisał(a):Do tej pory nisko ceniłem Michaela jako twórcę, ale akurat na tej płycie najlepiej wypadają jego utwory brzmiące właśnie jak jazzowe standardy.
ale przecież on nie napisał tych utworów, które brzmią jak jazzowe standardy; on był co najwyżej współtwórcą tych brzmiących jak współczesny radiowy pop; te brzmiące jak jazzowe standardy to faktyczne jazzowe standardy


RE: Michael Bublé - Nobody But Me - kajman - 24.10.2016 07:27 AM

No dobra, współtwórcę. Ale fakt miałem zaćmienie i pomyliły mi się dwa tytuły utworów: ten, który bardzo mi się podoba z takim, który nie robi na mnie wrażenia.