Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Artyści, którzy powinni już przejść na emeryturę - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Muzyczne pożegnania (/forumdisplay.php?fid=173)
+--- Wątek: Artyści, którzy powinni już przejść na emeryturę (/showthread.php?tid=315)

Strony: 1 2 3 4


RE: Artyści, którzy powinni już przejść na emeryturę - albarn92 - 20.08.2013 06:48 PM

Odkopałem ten ciekawy wątek Icon_wink i zastanawiam się, czy po nowej płycie T.Love wciąż wysyłacie ich na emeryturę Icon_smile dla mnie Old Is Gold jest najlepszą płytą w karierze zespołu, a piszę to nie jako randomowy słuchacz, ale jako fan T.Love przez prawie 30% mojego życia Icon_wink


RE: Artyści, którzy powinni już przejść na emeryturę - furbul - 20.08.2013 06:49 PM

Właśnie dziś The Car Is on Fire przeszli na emeryturę Icon_sad


RE: Artyści, którzy powinni już przejść na emeryturę - saferłel - 20.08.2013 06:53 PM

The Car Is On Fire w sumie nie byli po odejściu Borysa.D. tym samym zespołem i podupadli na zdrowiu i formie. Szkoda, mieli szansę być świetnym produktem eksportowym, ale nie wyszło.

T-Love mogą grać, nie znam nowej płyty, ale jakbym ich wysłał na emeryturę, to musiałbym wysłać 90% całego polskiego rocka, który debiutował przed rokiem 2000.


RE: Artyści, którzy powinni już przejść na emeryturę - prz_rulez - 20.08.2013 06:55 PM

Akurat "Lucy Phere" wydaje mi się, że było mocnym kawałkiem. Choć chyba przez to straciłem totalnie wiarę w moralność Muńka.

Na emeryturę powinni przejść Depeche Mode Icon_lol


RE: Artyści, którzy powinni już przejść na emeryturę - saferłel - 20.08.2013 06:57 PM

prz_rulez napisał(a):Na emeryturę powinni przejść Depeche Mode Icon_lol
A wraz z nimi 95% Twojej muzycznej biblioteki, tak dla towarzystwa.


RE: Artyści, którzy powinni już przejść na emeryturę - prz_rulez - 20.08.2013 07:02 PM

Jak Ci się dowcip wyostrzył.


RE: Artyści, którzy powinni już przejść na emeryturę - albarn92 - 20.08.2013 08:29 PM

prz_rulez napisał(a):Choć chyba przez to straciłem totalnie wiarę w moralność Muńka.
Coo? Przecież OIG to najbardziej uduchowiona płyta T.Love, wręcz zaskakująco "moralna" jak na nich (by porównać z "niegrzecznymi" Prymityw i Al Capone.

Carów nie żałuję specjalnie, tylko pierwsza płyta mi się podobała (i to bardzo), potem coraz gorzej.
Depeszy nie wysyłam na emeryturę, jeszcze potrafią fajne rzeczy proponować, a nawet robić hity (Soothe).
Co do opinii nt. Stinga, to przyznam że też jego dziwne ruchy mnie irytowały, ale teraz w końcu wydaje nową płytę więc to nieaktualne. Za to milczy jak zaklęty jeśli chodzi o premierowy materiał, a co chwilę naciąga fanów na jakieś dziwne wydawnictwa niejaki Peter Gabriel...


RE: Artyści, którzy powinni już przejść na emeryturę - prz_rulez - 21.08.2013 09:28 AM

albarn napisał(a):a nawet robić hity (Soothe)
A nawet robić autoplagiaty (Soothe).