Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Band of Horses - Cease to Begin - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Band of Horses - Cease to Begin (/showthread.php?tid=309)



Band of Horses - Cease to Begin - Yacy - 28.08.2007 08:47 PM

[Obrazek: 200px-Ceasetobegin.jpg]

Cease to Begin ukaże się 9 października 2007 Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_exclaim
najprawdopodobniej znajdą sie na niej :

1. Is There a Ghost
2. Ode to LRC
3. No One's Gonna Love You
4. Detlef Schrempf
5. The General Specific
6. Lamb on the Lam (In the City)
7. Islands on the Coast
8. Marry Song
9. Cigarettes, Wedding Bands
10. Window Blues

utwór Is There a Ghost można ściągnąć ze strony Band Of Horses na myspace
lub prawidłowo otagowanego przez mojego Chomika Icon_smile2


- Konrad - 29.08.2007 01:08 AM

Mam nadzieję że nie będą smędzili drugiego THE FUNERAL Icon_mrgreen


- Yacy - 29.08.2007 01:09 AM

Konrad napisał(a):Mam nadzieję że nie będą smędzili drugiego THE FUNERAL
nie wiem co masz na myśli Icon_mrgreen ale dla mnie na razie jest OK!


- Yacy - 10.09.2007 08:15 PM

miałem okazję w końcu przesłuchać Band of Horses z nowej płyty. Fakt że było to późno w nocy po pracowitej niedzieli, ale... Może rozczarowanie to za duże słowo. Spodziewałem się jednak czegoś powalającego, zaraz jednak wrzuce to raz jeszcze i zobaczymy. Mam nadzieję że pierwsze koty za płoty i jest tam coś na miarę THE FUNERAL.

A może ktoś miał już okazję posłuchać? Campari może coś napiszesz w temacie?


- Campari - 13.09.2007 01:14 AM

Yacy napisał(a):A może ktoś miał już okazję posłuchać? Campari może coś napiszesz w temacie?
sluchalem na razie 2 razy i nie moge sie jeszcze jednoznacznie wypowiedziec, ale mam wrazenie, ze jest to jednak slabszy album od debiutu, z tym ze Band of Horses na razie ponizej dobrego poziomu nie schodza i wlasciwie nawet dobrze sie tej nowej plyty slucha. Poczatek jest obiecujacy, potem jednak utwory troche sie zlewaja ze soba, nie ma tu takze killera na miare singlowego "the Funeral", albo moze go jeszcze nie odkrylem Icon_wink


- Yacy - 13.09.2007 01:31 AM

Campari napisał(a):sluchalem na razie 2 razy i nie moge sie jeszcze jednoznacznie wypowiedziec, ale mam wrazenie, ze jest to jednak slabszy album od debiutu, z tym ze Band of Horses na razie ponizej dobrego poziomu nie schodza i wlasciwie nawet dobrze sie tej nowej plyty slucha. Poczatek jest obiecujacy, potem jednak utwory troche sie zlewaja ze soba, nie ma tu takze killera na miare singlowego "the Funeral", albo moze go jeszcze nie odkrylem Icon_wink
czyżbym to ja napisał Icon_smile2 100% zgadzam się z Tobą, z każdym słowem dokładnie takie mam odczucia i też dopiero 2 x Icon_smile2


- prz_rulez - 15.09.2007 11:49 AM

Is There a Ghost - czy to nowy singiel?
plyty nie slyszalem, ale swietna okladka Icon_smile2


- Yacy - 15.09.2007 02:09 PM

tak to nowy singel, a płyta po 3 przesłuchaniu jednak muszę napisac że mi sie podoba Icon_smile2 okładka zaje...fajna Icon_smile2