Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mychartsowy Top zespołu Travis - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mychartsowe Topy (/forumdisplay.php?fid=203)
+--- Wątek: Mychartsowy Top zespołu Travis (/showthread.php?tid=29347)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Mychartsowy Top zespołu Travis - thestranglers - 17.03.2016 12:47 AM

Chyba ósemce Icon_wink2


RE: Mychartsowy Top zespołu Travis - TuneHunterz - 17.03.2016 02:51 AM

Heja!
Mam nawet 2 podmioty na kolejne Topy
1 nie Hardstyle'owy
2.Hardstyle'owy

Ale zacznijmy od pierwszego. Na rockowo. Kolejni artyści na nasz MCHTop to moi ulubieńcy - Poets Of The Fall


RE: Mychartsowy Top zespołu Travis - thestranglers - 17.03.2016 07:35 AM

Pierwsze słyszę o takiej kapeli, ale niech będzie Icon_smile2


RE: Mychartsowy Top zespołu Travis - kajman - 17.03.2016 08:22 AM

Ze stranglersem to w zasadzie bym się zgodził. Słabiutki utwór.


RE: Mychartsowy Top zespołu Travis - Dobromiera - 18.03.2016 01:01 AM

Jestem zdziwiony, że "Why Does It..." dopiero na trzecim. Sztandarowy utwór zespołu. "Re-Offender" nigdy mnie nie przekonywało... no i "Driftwood" poległo. Poza tym dobrze.


RE: Mychartsowy Top zespołu Travis - neo01 - 23.03.2021 08:12 PM

Nie wiem czy dam radę. Od dłuższego czasu ten wykonawca bardziej działa mi na nerwy niż wnosi coś pozytywnego (a kiedyś, kiedyś nawet te największe hiciory lubiłem).


RE: Mychartsowy Top zespołu Travis - AKT! - 23.03.2021 08:18 PM

z "sing" nie wygramy, to jedyne, co od travisa grano w polszy w radiu, ale trzeba będzie spróbować!


RE: Mychartsowy Top zespołu Travis - Dobromiera - 24.03.2021 12:08 PM

(23.03.2021 08:18 PM)AKT! napisał(a):  to jedyne, co od travisa grano w polszy w radiu
Uuu topu wielkiej czwórki roku 1999 się nie śledziło Icon_cool


RE: Mychartsowy Top zespołu Travis - neo01 - 24.03.2021 12:13 PM

No nie, "Why Does It Always Rain On Me?" i "Side" też znam bardzo dobrze z radia, co prawda z Trójki, ale raczej w innych stacjach ten pierwszy przynajmniej też słyszałem.


RE: Mychartsowy Top zespołu Travis - AKT! - 24.03.2021 01:08 PM

Artur.O napisał(a):Uuu topu wielkiej czwórki roku 1999 się nie śledziło Icon_cool
zaglądałem, ale bez nabożności

niech będzie, że żaden nie dorównywał "sing" popularnością w tym zakresie; może coś jeszcze grano, nie jestem ekspertem od polskiego airplayu, szkoda na to życia


RE: Mychartsowy Top zespołu Travis - Miszon - 24.03.2021 01:15 PM

Myślę że swego czasu większym hitem było "Sing", ale obecnie częściej jest grane "Why does it always...".


RE: Mychartsowy Top zespołu Travis - neo01 - 24.03.2021 02:17 PM

Pewnie tak jest. Mnie też szkoda by było życia na śledzenie tego co jest na plejlistach, ale że mam niezłą (choć czasem zawodną) pamięć i fakt, że RMF można usłyszeć praktycznie wszędzie, trudno pewnych rzeczy nie zakonotować.


RE: Mychartsowy Top zespołu Travis - Dobromiera - 24.03.2021 03:49 PM

No ja w tamtych czasach nie słuchałem radia oczywiście, ale wszystkie trzy dobrze znam z Eski Rock np., i ich Kultowych plebiscytów. "Sing" było w jakiejś reklamie kilka lat temu to może dlatego wydaje się bardziej ograne.


RE: Mychartsowy Top zespołu Travis - thestranglers - 08.04.2021 01:39 PM

No i jak, jest tam coś poza Sing, Side i moją antypiosenką?


RE: Mychartsowy Top zespołu Travis - AKT! - 08.04.2021 03:30 PM

antypiosenką?

no większość nagrań spoza tej płyty z "sing" jest od nich lepsza; "the man who" mało ładne momenty i "12 memories", i "the invisible band" też!


RE: Mychartsowy Top zespołu Travis - thestranglers - 08.04.2021 03:33 PM

Nieraz tu pisałem, że nie przepadam za Rain On Me, czyli moja antyfaworytka toż to jest.
Cieszy mnie, że sięgacie po pozasinglowe dzieła, po prawdzie z wymienionych przez Ciebie płyt są wielkie.


RE: Mychartsowy Top zespołu Travis - kajman - 08.04.2021 03:42 PM

Akurat Sing jest jedyną bardzo dobrą piosenką w ich dorobku. A kilka dobrych też się znajdzie (z tego co znam to znalazłbym jeszcze cztery, w tym Valentine z najnowszej płyty).


RE: Mychartsowy Top zespołu Travis - AKT! - 08.04.2021 05:55 PM

nie widzę logiki w pisaniu o jednej z ich najlepszych melodii jako o antypiosence; nawet jak się nie lubi, nie trzeba od razu naginać rzeczy do swoich wyobrażeń Icon_wink

ja nadal nie mam innych faworytów; kilka ładnych numerów, ale nic mnie nie trafiło emocjonalnie, a "rain" to przez kilka dobrych lat było top 100 mojego twc heh lel yup


RE: Mychartsowy Top zespołu Travis - thestranglers - 08.04.2021 10:30 PM

Antypiosenka, w dodatku moja to przeciwieństwo mojej piosenki. Nie bierz tego do siebie. Icon_smile


RE: Mychartsowy Top zespołu Travis - EVENo - 08.04.2021 10:52 PM

Sing lubię, ale jest na tyle średnie i oklepane, że jeżeli dostanie ode mnie dużą garść punktów to uznam top za nieudany.