Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mychartsowe Topy (/forumdisplay.php?fid=203)
+--- Wątek: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) (/showthread.php?tid=27152)



RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - thestranglers - 26.10.2017 06:43 PM

kajman, zostańmy już przy Twojej pierwszej propozycji proszę Icon_wink już do 30 zwiększyliśmy docelową liczbę, nie róbmy już udziwnień w liczenie 'progu spadku'


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - thestranglers - 26.10.2017 06:54 PM

Sundrajta napisał(a):Tylko trzeba to uszczegółowić, jak cała kwestia będzie wyglądała i od kiedy?
najpierw przegłosujemy propozycje kajmana i Jacka... wtedy, gdy ucichnie cała wrzawa, która tu topom dobrze nie robi... chyba przyszły tydzień na to poświęcimy i ode mnie odejmiemy już 21 pkt i tak po punkcie do 30stu, oczywiście gdy przejdzie propozycja kajmana, ale z tego co czytałem już widzę parę głosów na tak


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - prz_rulez - 26.10.2017 07:03 PM

30 to wciąż za mało...


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - thestranglers - 26.10.2017 07:07 PM

taka była propozycja zgłaszającego, więc pozwól, że tę opcję przegłosujemy


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - kajman - 26.10.2017 07:48 PM

Ależ możemy przegłosować także opcję stopniowego zwiększania powoli do 40. Powiedzmy a - nie zmieniamy, b - stopniowo zwiększamy do 30, c - stopniowo zwiększamy do 40. Podobnie proponowałbym w propozycji Yacy'ego też zaproponowałbym trzy opcje (szczególnie że i Yacy przy swojej propozycji też zastanawiał się nad stosunkiem proponującego top do takiej zmiany).


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - prz_rulez - 26.10.2017 07:50 PM

Powiedzmy, że 40 to byłby jakiś tam kompromis...


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - kajman - 26.10.2017 08:12 PM

Jak się patrzy na Twoje punkty to nie określiłbym tego takim słowem. Chociaż Ciebie to obejmie już nim dojdzie do 30.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - prz_rulez - 26.10.2017 08:17 PM

Swoją drogą, nie wiem czy fair jest, żeby to się zwiększało stopniowo. Czemu od razu nie może być -40 dla każdego zaraz po przeprowadzeniu topu?
A jak coś, to powinno być raczej na odwrót - teraz osoba dostaje -40 i potem stopniowo o jeden mniej.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - thestranglers - 26.10.2017 08:40 PM

kajman napisał(a):w propozycji Yacy'ego też zaproponowałbym trzy opcje
jakie?
prz_rulez napisał(a):Swoją drogą, nie wiem czy fair jest, żeby to się zwiększało stopniowo. Czemu od razu nie może być -40 dla każdego zaraz po przeprowadzeniu topu?
właśnie opcja kajmana jest fair, ale już mi się nie chcę tłumaczyć tego, sorry


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - prz_rulez - 26.10.2017 09:10 PM

No właśnie nie wiem, bo właśnie ci, którzy będą na dole, to jeszcze mocniej zostaną ukarani w tym wypadku.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - kajman - 26.10.2017 11:00 PM

Jeżeli już to ci koło piętnastego-dwudziestego (przy opcji dojścia do 40) stracą w stosunku do tych z samego dołu.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - prz_rulez - 26.10.2017 11:17 PM

No ale i tak ci pierwsi będą jeszcze bardziej uprzywilejowani. A to oni powinni dostać ostro po kieszeni.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - kajman - 26.10.2017 11:25 PM

Moim zdaniem nie będą bo i tak będą tracić więcej niż do tej pory.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - thestranglers - 27.10.2017 06:21 AM

Przy przejściu opcji kajmana nałożymy po prostu od bieżącego topu 25-procentowy 'podatek' na zgłaszanie wykonawcy: przy możliwych do zdobycia 4 punktach na Sufjanie będzie to 'karny' 1 punkt, przy ośmiu po kolejnym (moim) topie będą to 2 punkty, itd. Icon_smile

Unikniemy wtedy działania prawa wstecz.

Do jutra (soboty 28.10) włącznie proszę o ewentualne konstruktywne wnioski do przegłosowania w pakiecie z opcją kajmana (rozumiem, że autor utrzymuje trzy punkty a-c zaprezentowane wcześniej) i propozycją Jacka o prezentacji ostatnich głosów forumowicza zgłaszającego wykonawcę.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - adameria - 27.10.2017 08:43 AM

Nie rozumiem całej tej dyskusji. Nie rozumiem czemu wszyscy mamy się dostosowywać do widzimisia jednej osoby,
bo ma takie ciśnienie potrzeby proponowania wykonawcy, że zaraz pęknie. Gdzie jest cierpliwość?
Nie rozumiem moderatorów, którzy prowokuja i ciągną tę dyskusję... Jaki jest cel?
Jeśli wszystkim odejmuje się tyle samo, to chyba, jak ktoś już wdrapie się na szczyt, to tam pozostaje,
więc skoro latami uciułał punkty, to dlaczego teraz nagle ma mieć odjęte więcej.
W imię czego? Dobrego samopoczucia niektórych użytkowników forum?
To jest takie ulepszanie w stylu dobrej zmiany w ministerstwie edukacji narodowej...

Mój głos: dobrze jest jak jest. Zmianom dla zmian mówię do widzenia.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - prz_rulez - 27.10.2017 08:47 AM

^ To się właśnie nazywa chrześcijańskie miłosierdzie Icon_razz2

O właśnie. A może zrobić "podatek liniowy"? To by było całkiem sprawiedliwe.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - 1981 - 27.10.2017 08:58 AM

Jestem przeciw zmianom.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - Sundrajta - 27.10.2017 09:03 AM

A ja wybieram opcję C (od kajmana), a co mogę sobie pozwolić. Icon_lol
I też w kwestii czy głos zgłaszającego top miałby być prezentowany na końcu, to pozostawiam w jego gestii, ale chciałbym żeby miał taki wybór.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - miszony - 27.10.2017 09:27 AM

"Szukanie dziury w całym" - jestem na nie


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - Tomekk - 27.10.2017 10:09 AM

Ja też jestem na nie.