Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mychartsowe Topy (/forumdisplay.php?fid=203)
+--- Wątek: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) (/showthread.php?tid=27152)



RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - thestranglers - 28.03.2021 12:19 PM

O czym mówisz? Przecież gwiazdki są za te dwie wymienione przeze mnie czynności z rzędu. Skąd jakiekolwiek ich rozróżnianie?


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - thestranglers - 28.03.2021 12:20 PM

Będę zaznaczał tylko je z rzędu. Gdy ktoś nie zagłosuje bądź nie zgłosi to oczywiście znikają!


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - kajman - 28.03.2021 12:22 PM

Nie o tym myślałem w mojej propozycji. Za trzy kolejne zgłaszania dwa punkty i za trzy kolejne głosowania też dwa. Osoba, która nie zgłasza a głosuje może zdobywać punkty. Na pewno nie chodzi o to, żeby np za zgłoszenie, głosowanie i zgłoszenie były punkty.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - kajman - 28.03.2021 12:23 PM

Czyli zrozumiałeś moją propozycję niezgodnie z intencjami.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - thestranglers - 28.03.2021 12:26 PM

O, to bardzo namieszałeś w tym momencie.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - thestranglers - 28.03.2021 12:26 PM

Czemu rozgraniczać obie czynności?


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - neo01 - 28.03.2021 12:27 PM

Proponuję zatem zgłoszenia oznaczać np. gwiazdkami, a głosowania ptaszkami Icon_razz2


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - thestranglers - 28.03.2021 12:29 PM

Jestem przeciw rozgraniczaniu


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - neo01 - 28.03.2021 12:31 PM

Ale to chyba zgłaszający pomysł ma prawo ostatecznego głosu Chytry


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - thestranglers - 28.03.2021 12:31 PM

Może inaczej. Nie będę przecież się sprzeciwiał ogółowi. Po prostu nie będę się wtedy tym zajmował.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - kajman - 28.03.2021 12:31 PM

W propozycji jest wyraźnie napisane głosowanie więc właściwie zgłoszenia w ogóle nie powinny być brane pod uwagę.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - EVENo - 28.03.2021 12:33 PM

Ale to bardzo zmienia postać rzeczy. Przecież w tej propozycji chodziło o ciągłość i regularność. Jak ktoś tylko zgłasza, a nie głosuje, to co to za ciągłość?


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - kajman - 28.03.2021 12:35 PM

kajman napisał(a):Po prostu nie będę się wtedy tym zajmował.
Jako że mam możliwości edycji w tym dziale mogę dodawać gwiazdki i coś innego do postów. Mogę też podsyłać dane stranglersowi na PW lub wrzucać je tutaj w osobnym poście.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - neo01 - 28.03.2021 12:35 PM

No właśnie też się zdziwiłem, że była mowa o głosowaniach, a tutaj nagle zgłoszenia się pojawiły. Oj, namieszane...


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - thestranglers - 28.03.2021 12:37 PM

Masz rację EVENo.

Więc jeśli kajman miałeś na myśli tylko głosowanie to ok, będę zaznaczał gwiazdkami w takim razie tylko tę czynność.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - kajman - 28.03.2021 12:38 PM

Chodziło mi o ciągłość głosowania i ciągłość zgłaszania. Jeżeli np ktoś uważa, że wykonawca jest tak słaby, że nie widzi sensu żeby cokolwiek zgłaszać, ale chce zagłosować to jego decyzja.
Nota bene co to za ciągłość dwa zgłoszenia i głosowanie?


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - thestranglers - 28.03.2021 12:39 PM

Określ się czy tak jak napisałeś przed chwilą bierzemy pod uwagę tylko głosowania.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - kajman - 28.03.2021 12:41 PM

neo01 napisał(a):Oj, namieszane...
Fakt, namieszałem. Ale dopiero dzisiaj (z dobroci serca, żeby nowi mieli lepiej). Szkoda, że wcześniej nikt na to nie zwrócił uwagi, bo wtedy przed tematem z ankietą można by było wszystko doprecyzować.
Swoją drogą szkoda, że tak to wyszło.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - neo01 - 28.03.2021 12:41 PM

Myślę, że trzeba czytać tak jak jest napisane w propozycji. Mnóstwo osób na nią głosowało w takiej formie jak przeczytało.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - kajman - 28.03.2021 12:43 PM

thestranglers napisał(a):Określ się czy tak jak napisałeś przed chwilą bierzemy pod uwagę tylko głosowania.
Tak było w moim początkowym zamyśle, ale nie miałbym nic przeciwko gdyby dopuszczono także trzy kolejne zgłoszenia, ale tylko jako inną kategorię.