Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mychartsowe Topy (/forumdisplay.php?fid=203)
+--- Wątek: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) (/showthread.php?tid=27152)



RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - neo01 - 24.03.2021 11:55 AM

Też tak uważam...
Tylko ankieta coś mało popularna. Tak w ogóle to tu nie da się zrobić opcji z zaznaczaniem opcji? Icon_smile


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - dziobaseczek - 24.03.2021 12:05 PM

AKT! napisał(a):tym bardziej powinniśmy ściąć mu połowę
Trockizm, wyczuwam trockizm XD


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - Sundrajta - 24.03.2021 01:35 PM

A to ciekawe i co na ten temat powiedziałby dr Freud? Icon_rolleyes
AKT! napisał(a):tym bardziej powinniśmy ściąć mu połowę
No bo w przeciwnym wypadku będzie wybierał dwa razy z rzędu! Icon_twisted


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - parzymiech - 24.03.2021 01:50 PM

Przede wszystkim dziękuję osobom, które przekazały punkty. Zgodnie z obietnicą, czekam teraz na propozycje artystów, z których wylosuję podmiot do zabawy Icon_smile

Sundrajto - nie trzeba zachęcać do cięcia niczego Icon_smile Ja chętnie i drugi top zrobię po pozbieraniu Waszych propozycji - tym razem od każdego, kto się zgłosi. Od początku podkreslałem symbolikę tej akcji, a nie chęć przeforsowania swoich artystów. I chętnie wpuszczę Cię przed siebie w kolejce, bo byłeś długi czas pierwszy i mieliśmy umowę, że wybiorę Ci artystę Icon_smile Nie wiem, dlaczego spadłeś poza podium, ale wciąż proponuję przyznanie symbolicznych punktów Icon_smile


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - kajman - 24.03.2021 06:43 PM

Ogólnie jestem przeciw przekazywaniu punktów. Chyba o tym pisałem i swego czasu nie przyjąłem punktów mi proponowanych. Ale jestem tutaj niestety w mniejszości.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - neo01 - 24.03.2021 07:57 PM

Przekazywanie punktów może mieć sens, ale wszystko z umiarem Icon_wink


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - AKT! - 24.03.2021 08:06 PM

neo01 napisał(a):Przekazywanie punktów może mieć sens, ale wszystko z umiarem Icon_wink
O, to to, właśnie!


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - thestranglers - 28.03.2021 05:27 AM

kajman napisał(a):bym raczej ograniczył się do zwykłych topów
Jako, że twoja poprawka przejdzie to upewnię się co pod tym rozumiesz. Topy bieżące, bez dogrywek? I zarówno w nich zgłaszanie, jak i głosowanie?


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - kajman - 28.03.2021 09:00 AM

thestranglers napisał(a):Topy bieżące, bez dogrywek?
Tak. To i tak jest dużo, bo
thestranglers napisał(a):zarówno w nich zgłaszanie, jak i głosowanie
daje w sumie za top 8 punktów zamiast czterech. A w dogrywkach to starzy użytkownicy albo nie biorą udziału albo biorą wybiórczo. Więc aktywny nowy uczestnik od trzeciego tygodnia mógłby zdobywać 10 punktów podczas gdy stary (ten, który zgłaszał już wykonawcę) 4.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - thestranglers - 28.03.2021 09:11 AM

Zgadzam się w całej rozciągłości. Icon_smile


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - kajman - 28.03.2021 10:40 AM

Tak formalnie poprawka jeszcze nie powinna być wprowadzona, bo głosowanie zmian jeszcze się nie zakończyło, ale praktycznie to raczej cud się nie zdarzy i przejdzie.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - thestranglers - 28.03.2021 10:42 AM

No właśnie, nie musimy z tego powodu być formalistami.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - Miszon - 28.03.2021 10:52 AM

Co oznaczają te gwiazdki przy nickach?


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - kajman - 28.03.2021 10:59 AM

Sądzę, że jedno lub dwa kolejne głosowania.
I chyba liczymy niezależnie głosowania i zgłaszania, a każde za dodatkowe dwa punkty. Bo może się zdarzyć, że ktoś zgłosi i nie zagłosuje lub vice versa.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - parzymiech - 28.03.2021 12:05 PM

Też nie rozumiem tych gwiazdek. Nie tylko przy nowych użytkownikach, ale i przy neon.ce. Hmmm Icon_surprised Będę wdzięczny za wyjaśnienie.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - thestranglers - 28.03.2021 12:07 PM

Gwiazdki przyznałem za odpowiednio głosowanie i zgłaszanie propozycji w topie kино.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - neo01 - 28.03.2021 12:13 PM

thestranglers napisał(a):za odpowiednio głosowanie
Brzmi ciekawie Icon_wink
neonka skoro ma gwiazdki, to pewnie nie wybierała...


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - thestranglers - 28.03.2021 12:16 PM

Oczywiście, że nie wybierała skoro niedawno w zabawie zadebiutowała...


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - kajman - 28.03.2021 12:17 PM

thestranglers napisał(a):ale i przy neon.ce
Ona nigdy jeszcze nie zgłaszała utworu więc w tej zabawie jest na tych samych prawach, jak każdy, kto nic nie zgłaszał.
thestranglers napisał(a):Gwiazdki przyznałem za odpowiednio głosowanie i zgłaszanie propozycji w topie kино.
Widzę, że mogą trochę namieszać, bo nie wszystko z nich wynika. Bo czasem trzy gwiazdki (3-0)mogą przynieść dwa punkty, a czasem cztery (2-2) żadnego. Warto by oznaczać głosowanie w inny sposób, a zgłaszanie w inny.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - kajman - 28.03.2021 12:18 PM

thestranglers napisał(a):Oczywiście, że nie wybierała skoro niedawno w zabawie zadebiutowała...
Tego to akurat nie pamiętałem. Sądziłem, że raczej oddała komuś punkty.