Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mychartsowe Topy (/forumdisplay.php?fid=203)
+--- Wątek: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) (/showthread.php?tid=27152)



RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - EVENo - 28.06.2020 12:46 AM

thestranglers napisał(a):Póki co jedynie prz może wnieść element suspensu
Wcale nie, ja też mogę. I zastanawiam się, czy tego nie zrobić Icon_razz2


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - thestranglers - 28.06.2020 07:30 PM

No ale chyba nie przed końcem sierpnia...


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - thestranglers - 05.07.2020 04:58 PM

No i EVENo nie zdradził co mu chodzi po głowie... Chytry
Kajman, będzie znów zagadka przed jutrzejszym ujawnieniem? Icon_twisted


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - kajman - 05.07.2020 06:38 PM

Skoro grzecznie prosisz to proszę bardzo:
1. W zasadzie można powiedzieć, że nazwa wykonawcy (może to być imię i nazwisko) składa się z ośmiu słów (czego wcześniej nie wiedziałem).
2. Miejsce urodzenia/założenia zespołu znajduje się ok. (i tu podaję cztery opcje, żeby nie było za łatwo, poczynając od najmniejszej) w linii prostej od miejsca mojego urodzenia:
a/ 450 km
b/ 540 km
c/ 4500 km
d/ 5400 km


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - thestranglers - 05.07.2020 06:41 PM

O, to pewnie jakiś skrót jest nazwą... I obstawiałbym te tysiące km.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - thestranglers - 05.07.2020 06:54 PM

Edit: no jednak już zwątpiłem w tę moją drugą hipotezę skoro z Torunia do NY jest 6666 bez jednego kilometra.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - neo01 - 05.07.2020 08:35 PM

Tylko a albo b, bo to będzie polski pomiot.
I w takim razie to będzie gdzieś na południe od Torunia. Kraków może?
A ta pierwsza podpowiedź bardzo intrygująca, ale to nie na moją głowę raczej.
Chyba że jeszcze jakaś mała podpowiedź?


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - thestranglers - 05.07.2020 08:42 PM

neo01 napisał(a):I w takim razie to będzie gdzieś na południe od Torunia.
ale kajman wcale nie musiał się tam urodzić Icon_idea


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - kajman - 05.07.2020 10:42 PM

neo01 napisał(a):A ta pierwsza podpowiedź bardzo intrygująca, ale to nie na moją głowę raczej.
Nie dziwię się. Ja też się zdziwiłem, gdy dowiedziałem się, że to jest osiem słów. Nigdy bym na to nie wpadł, a Wam to może tylko utrudnić.
Ale ja gdzieś napisałem, że to nie będzie polski podmiot.
A ja jestem wierny najpiękniejszemu miastu na świecie od urodzenia.
Swoją drogą dzięki naciskowi thestranglersa nauczyłem się znajdować odległości na mapach.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - tomas585 - 06.07.2020 12:40 AM

strzał w ciemno

The Silver Mt. Zion Memorial Orchestra & Tra-La-La Band


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - thestranglers - 06.07.2020 06:51 AM

muzyka by i pasowała, tyle że jak by nie mierzyć z Montrealu do naszego kraju jest ponad 6 tysi

kajman napisał(a):Swoją drogą dzięki naciskowi thestranglersa nauczyłem się znajdować odległości na mapach.
ale pomysł z odległościami był już Twój Icon_wink

skoro zagranica i Toruń to co, z Niemiec jest ten podmiot np.? Icon_rolleyes


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - EVENo - 06.07.2020 07:09 AM

kajman napisał(a):Nigdy bym na to nie wpadł, a Wam to może tylko utrudnić
Najłatwiej byłoby chyba dowiedzieć się w jaki sposób Ty się o tym dowiedziałeś.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - kajman - 06.07.2020 09:32 AM

thestranglers napisał(a):z Niemiec jest ten podmiot np.?
Na przykład. Ale też Austria, Czechy, Węgry, Ukraina, Rosja, Rosja, Chiny, Indie, Etiopia, Nigeria, Kanada, Dania, Szwecja i jeszcze sporo innych krajów.
tomas585 napisał(a):The Silver Mt. Zion Memorial Orchestra & Tra-La-La Band
No i właśnie się złapałem na tym, że zgubiłem jedno słowo (wielkie sorry Icon_redface Icon_redface :icon_redfaceIcon_smile. Powinno być oficjalna nazwa wykonawcy. W użytku jest bowiem skrócona. Ale ciekawie kombinowałeś. A Twój przykład byłby dobry, gdyby ten zespół używał nazwy Silver Tra-La-La lub TSMZMOTLLB.
EVENo napisał(a):Najłatwiej byłoby chyba dowiedzieć się w jaki sposób Ty się o tym dowiedziałeś.
Zajrzałem na wiki, żeby sprawdzić, gdzie się urodził(a)/założyli i tam wpadła mi w oczy pełna oficjalna nazwa/imiona i nazwiska.
To może taka podpowiedź:
thestranglers napisał(a):1. Aerosmith
99. Whitney Houston
Po kolejnym uaktualnieniu wprawdzie nr 1 pozostanie bez zmian, ale 99 i zdecydowana większość pozostałych numerów zwiększy się o 1.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - thestranglers - 06.07.2020 09:52 AM

kajman napisał(a):Po kolejnym uaktualnieniu wprawdzie nr 1 pozostanie bez zmian, ale 99 i zdecydowana większość pozostałych numerów zwiększy się o 1.
czyli co, podmiot zaczyna się na literę z zakresu A - M Icon_twisted


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - Yacy - 06.07.2020 09:59 AM

kajman, a możesz zdradzić w kilku słowach jak dobrze znasz ich dyskografię?


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - EVENo - 06.07.2020 10:04 AM

Ale to raczej nie będzie Akon? Icon_razz2 Nie, on ma tylko 5 imion Icon_razz2 Tak czy siak, tym tropem stawiam na solistę, a nie zespół.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - thestranglers - 06.07.2020 10:06 AM

Wiesz no, jeśli się chce to można powtórzyć podmiot, tylko że po co Akon aż trzy razy?


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - kajman - 06.07.2020 11:26 AM

thestranglers napisał(a):podmiot zaczyna się na literę z zakresu A - M
Napisałem zdecydowana czyli (teraz zdradzę) ponad trzy czwarte. Zakres A - E.
Yacy napisał(a):możesz zdradzić w kilku słowach jak dobrze znasz ich dyskografię?
Ich, jego lub jej. Trzy ostatnie płyty i jedną nieco wcześniejszą. A co najmniej dwa razy tyle jeszcze nagrała. No i pojedyńcze utwory (tutaj coś dopisałem, ale wyrzuciłem, bo za dużo bym napisał).
EVENo napisał(a):tym tropem stawiam na solistę, a nie zespół
Wolno Ci i być może masz rację.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - EVENo - 06.07.2020 11:31 AM

kajman napisał(a):A co najmniej dwa razy tyle jeszcze nagrała.
Czyli ona.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - Yacy - 06.07.2020 11:34 AM

za dużo napisałeś. nazwisko wg mnie to 8 nie 9 wyrazów i odległość jaka mi się pokazuje jest dużo większa.
na szczęści będzie łatwiej niż w przypadku BL Icon_razz

edit:
zasugerowałem się, że w nazwie uciekło Ci jedno słowo Icon_wink2
(06.07.2020 09:32 AM)kajman napisał(a):  No i właśnie się złapałem na tym, że zgubiłem jedno słowo (wielkie sorry Icon_redface Icon_redface :icon_redfaceIcon_smile.
ale już wiem Icon_smile2

to na 100% będzie AKHHKMZK Icon_razz

ciekawe, że wpisując "manta" google jej nie wyszukuje Icon_eek