Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mychartsowe Topy (/forumdisplay.php?fid=203)
+--- Wątek: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) (/showthread.php?tid=27152)



RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - neo01 - 04.06.2020 12:38 PM

No to szykuje się bardzo ładna polska seria Icon_wink Wreszcie Icon_smile


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - EVENo - 04.06.2020 01:00 PM

Też jestem ciekaw co to. Nawet jeśli niszowe, to nadal polskie, więc część z nas raczej to będzie kojarzyć.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - kajman - 04.06.2020 06:54 PM

EVENo napisał(a):Ciekawe, co zbudziło u Ciebie taką chęć, czyżby słuchanie Czesława "Niemna" Niemena?
Pudło, to nie ma żadnego związku z panem Czesławem.
thestranglers napisał(a):czyli oficjalnie proszę już właśnie Ciebie o wyjawienie podmiotu do wieczora 15 czerwca
Ja mogę podać nawet teraz. Nie mam nic do ukrycia. Przed chwilą posłuchałem fragmentów nieznanych mi utworów i przestałem mieć wątpliwości.
EVENo napisał(a):część z nas raczej to będzie kojarzyć
Część będzie. Ale podejrzewam, że spora część nie będzie.
Podpowiem, że można do tego, co wybrałem, dojść.
Podpowiedź druga. Nazwę zespołu można uznać za ostrze boga (no może niekoniecznie z poprawną gramatyką).


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - thestranglers - 04.06.2020 06:58 PM

Na wszelki wypadek możesz mi wysłać info na PW. Lubię się dowiedzieć po prezentacji. Icon_smile


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - kajman - 04.06.2020 07:13 PM

Spokojnie dam radę wrzucić po prezentacji. Czyli na razie nie pisać?


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - thestranglers - 04.06.2020 07:19 PM

Proponuję żeby nie, będzie przecież jeszcze czas i na rozmowę i na poznanie podmiotu.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - EVENo - 04.06.2020 07:19 PM

kajman napisał(a):Podpowiem, że można do tego, co wybrałem, dojść.
W takim razie mam swój typ, zobaczymy czy trafiony.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - kajman - 04.06.2020 07:28 PM

To jak ktoś chce to może dowiedzieć na PW, albo nawet tam spróbować odgadnąć.
EVENo napisał(a):W takim razie mam swój typ, zobaczymy czy trafiony.
A jeżeli trafiłeś to czy Ci odpowiada?


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - EVENo - 04.06.2020 07:46 PM

kajman napisał(a):A jeżeli trafiłeś to czy Ci odpowiada?
Nie wiem, bo jest niszowy Icon_lol Ale na papierze wygląda bardzo obiecująco, więc mam nadzieję, że to jest to. W każdym razie Twój Top 3 pokazuje, że lubisz ten zespół, a jego nazwa jakoś tak mi się kojarzy. Z drugiej strony nie znam się bardzo na ostrzach boga, więc może to ja coś źle interpretuję Icon_razz2


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - AKT! - 08.06.2020 10:13 AM

kajman napisał(a):Podpowiedź druga. Nazwę zespołu można uznać za ostrze boga (no może niekoniecznie z poprawną gramatyką).
Mam typ na nazwę, ale czy taki zespół istnieje, nie wiem Icon_wink


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - thestranglers - 08.06.2020 10:28 AM

Chęć odgadywania jest silniejsza niż cierpliwość i pozwolę sobie upewnić się czy generalnie w dobrą idę stronę: czy nazwę można uznać nawet za dwa ostrza?


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - kajman - 08.06.2020 06:29 PM

thestranglers napisał(a):czy nazwę można uznać nawet za dwa ostrza?
Słabo znam angielski, ale z tego co kojarzę to nie.
AKT! napisał(a):Mam typ na nazwę, ale czy taki zespół istnieje, nie wiem
Jeżeli masz typ nie mając na myśli konkretnego wykonawcy to szansa trafienie jest naprawdę minimalna.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - thestranglers - 13.06.2020 02:06 PM

kajman napisał(a):Słabo znam angielski, ale z tego co kojarzę to nie.
Stawiałem na Mitch and Mitch.

kajman napisał(a):Podpowiem, że można do tego, co wybrałem, dojść.
Podpowiedź druga. Nazwę zespołu można uznać za ostrze boga (no może niekoniecznie z poprawną gramatyką).
Czy te podpowiedzi tyczą się w ogóle tego samego podmiotu?


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - kajman - 13.06.2020 03:32 PM

thestranglers napisał(a):Stawiałem na Mitch and Mitch.
Zdecydowanie za mała dyskografia. To od razu stawia wykonawcę na straconej pozycji (tego stawiają jeszcze inne). Gdyby nie to to już dawno zgłosiłbym Woo Boo Doo.
thestranglers napisał(a):Czy te podpowiedzi tyczą się w ogóle tego samego podmiotu?
Tego samego. Polskiego.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - Yacy - 13.06.2020 11:23 PM

(04.06.2020 06:54 PM)kajman napisał(a):  Nazwę zespołu można uznać za ostrze boga (no może niekoniecznie z poprawną gramatyką).
Ku(l)t Icon_razz ale ich top już niestety był... no i nie są niszowi Icon_wink2


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - kajman - 13.06.2020 11:47 PM

To może podpowiem co nieco. Pierwsze słowo jest polskie, ale zapis znaczy też coś w innym języku. Drugie dosyć podobnie tylko że słowo to w polskim ma dwa znaczenia (drugie znaczenie to nazwa własna).
Pewnie zamieszałem zamiast pomóc.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - EVENo - 13.06.2020 11:56 PM

kajman napisał(a):Pierwsze słowo jest polskie, ale zapis znaczy też coś w innym języku. Drugie dosyć podobnie tylko że słowo to w polskim ma dwa znaczenia (drugie znaczenie to nazwa własna).
Blade Loki.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - thestranglers - 14.06.2020 03:41 AM

No i pewnie o to chodzi. Wszystko pasuje. Kajmanie, możesz potwierdzić, nie obrażę się. Icon_smile
Edit: tylko że wydali tyle samo płyt co M and M....


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - kajman - 14.06.2020 06:11 AM

Ja nie wiedziałem, że MM wydali więcej niż jedną płytę. Przecież porównywałem ich WBD, którzy nagrali kilka utworów.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - thestranglers - 14.06.2020 07:11 AM

Ha, no to się wydało. Icon_wink Szczerze to dla mnie terra incognita, ale można już od dziś przesłuchiwać dyskografię. Muza