Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mychartsowe Topy (/forumdisplay.php?fid=203)
+--- Wątek: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) (/showthread.php?tid=27152)



RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - Yacy - 12.11.2019 04:52 PM

również będę przeciw i to dokładnie z tych samych powodów.
jeśli komuś brakuje pierwszych singli to niech je zawsze zgłasza i wtedy zawsze będą.

zaraz ktoś zaproponuje ostatnie single albo wszystkie, bo dlaczego tylko pierwszy ma być wyróżniony...


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - EVENo - 12.11.2019 04:54 PM

Ja to bym chciał złożyć propozycję, abym tylko ja wybierał propozycje do topów wykonawców.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - sindbad - 12.11.2019 04:55 PM

Oczywiście przeciw.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - neo01 - 12.11.2019 05:27 PM

Przeciw.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - AKT! - 12.11.2019 05:34 PM

ja bym chciał złożyć propozycję, żeby użytkownicy jedynie deklarowali, czy chcą zgłosić utwór lub dwa, a faktyczny wybór tytułów był wynikiem wróżenia z kości martwego zwierzęcia (ew. losowania przez komputer, jeśli ktoś jest wege)


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - thestranglers - 12.11.2019 05:46 PM

prz_rulez napisał(a):Wyjatek stanowic moglyby przypadki wykonawcow z 20 lub wiecej albumami studyjnymi.
mnie tylko ciekawi w tym wszystkim ten wyjątek


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - prz_rulez - 12.11.2019 05:51 PM

Ojoj, ale tych kpin juz nie trzeba bylo.
Po prostu, okazuje sie, ze liczba utworow do wyboru jest za mala, poza tym, niektorzy, za przeproszeniem, wypinaja sie pupa i, nic nie zglaszajac, maja gdzies prosby innych.
A niespodzianki to bym wolal tylko i wylacznie w wynikach, a nie w efekcie walkoweru.
Inny moj pomysl jest taki, by miec opcje podniesienia jednego utworu do publicznego glosowania, czy uzytkownicy chca wyjatkowego dodania utworu, czy nie.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - neo01 - 12.11.2019 06:00 PM

Ale zasady są takie, że każdy zgłasza to co chce i w związku z tym nie rozumiem dlaczego chcesz przy tym majstrować. Poza tym najczęściej jest tak, że są osoby, które chętnie korzystają z podpowiedzi innych, a jak jednak zdecydują się na własne poszukiwania, to mają do tego pełne prawo... Zdarza się czasem, że nie ma ważnych kawałków dla niektórych osób, ale nikt nie robi z tego tragedii, więc easy...


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - thestranglers - 12.11.2019 06:01 PM

prz_rulez napisał(a):Inny moj pomysl jest taki, by miec opcje podniesienia jednego utworu do publicznego glosowania, czy uzytkownicy chca wyjatkowego dodania utworu, czy nie.
i znowu przeciw jestem


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - prz_rulez - 12.11.2019 06:06 PM

Jakos mam wrazenie, ze niektorzy z was lubia ograniczenia...


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - AKT! - 12.11.2019 06:40 PM

zasady to lepsze słowo
które na moje oko sprawdzają się nieźle

zarzut a propos zbyt małej lub niereprezentatywnej liczby zgłoszonych nagrań jest zupełnie absurdalny, jeśli chodzi o ostatnie topy -- ludzie otwarcie piszą, że propozycji jest aż za dużo
a ten dodatkowy utwór, który chciałbyś zgłosić, możesz już dziś jako zgłaszający top, dzięki temu, że zgłaszający ma prawo do bonusowej propozycji


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - prz_rulez - 12.11.2019 06:43 PM

Och, ale nie pisze o swoich topach przeciez.
A zasady sa wyraznie ograniczajace, niestety.
Ja wien, to tylko "glupia" zabawa Icon_razz2 Ale i tak.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - Kuba1201 - 12.11.2019 07:02 PM

Szczerze mówiąc to nie wyobrażam sobie głosowania na temat dodania jednego braku.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - meni - 12.11.2019 07:15 PM

prz_rulez napisał(a):A zasady sa wyraznie ograniczajace, niestety.
Równe dla wszystkich z promocją lojalności i zaangażowania. Jak dla mnie sprawiedliwie jak tylko się da.

Rozumiem, że słuchałeś już wszystkich utworów z obecnego topu, ułożyłeś już swoją kolejność i masz pewność, że "Nixon" o którego tak zaciekle walczysz NA PEWNO by zapunktował.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - prz_rulez - 12.11.2019 08:18 PM

Z ta promocja lojalnosci i zaangazowania ze strony uzytkownikow to mialbym pewne watpliwosci Icon_wink
No i nie jest tak, ze tylko o swoich faworytow mysle Icon_wink Gdyby nie Miszon niemal pod koniec, to nie byloby innego istotnego z perspektywy tego forum utworu, czyli Postcards... Chociaz fakt, to akurat nie byl pierwszy singiel z plyty.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - meni - 12.11.2019 08:21 PM

W jaki sposób podważysz punktowanie za regularne zgłaszanie utworów oraz głosowanie w topach?


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - prz_rulez - 12.11.2019 08:59 PM

A nie, nie o to mi chodziło Icon_wink Od czasu dodatkowych punktów za re-topy w sumie nie mam zażaleń w tej konkretnej kwestii.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - kajman - 12.11.2019 09:15 PM

Pierwsze single należą w większości przypadków do najgorszych utworów na płycie, więc dodawanie ich obligatoryjnie uważam za wyjątkowo fatalny pomysł
AKT! napisał(a):losowania przez komputer, jeśli ktoś jest wege
To ja zostanę przy tej opcji (no ewentualnie wybiorę fusy od herbaty).
prz_rulez napisał(a):nic nie zglaszajac, maja gdzies prosby innych
Widocznie uważają, że lepiej nie zgłosić nic niż zgłosić proponowane utwory (a nawet przez to zdobyć mniej punktów). Poza tym zgłoszenie kolejnych utworów powoduje konieczność ich przesłuchania, a to dodatkowa robota. Jak ktoś chce to zgłasza, a jak nie chce, to nie zgłasza i wszystko jest w porządku.
prz_rulez napisał(a):miec opcje podniesienia jednego utworu do publicznego glosowania
Czyli przesłuchiwać być może 20 utworów tylko po to, żeby go zostawić czy odrzucić. Jak dla mnie to szaleństwo.
prz_rulez napisał(a):niektorzy z was lubia ograniczenia
Dorzucanie obligatoryjnie pierwszych singli jest chyba największym ograniczeniem.
AKT! napisał(a):propozycji jest aż za dużo
Zdecydowanie, a tych najlepszych utworów brakuje (przynajmniej w niektórych topach - np u Maniców jest OK; no chyba że coś, czego nie znam i nie było zgłoszone mogłoby zamieszać, ale tego po prostu nie wiem). Ale to zupełnie inna sprawa.
prz_rulez napisał(a):A zasady sa wyraznie ograniczajace, niestety.
Mam wrażenie, że Twoje propozycje, szczególnie ta pierwsza, ograniczają jeszcze bardziej.
Kuba1201 napisał(a):Szczerze mówiąc to nie wyobrażam sobie głosowania na temat dodania jednego braku.
Wyobraź sobie, gdyby wszyscy zgłaszali braki i potem byśmy to głosowali. A może jeszcze byśmy nie ograniczali się do jednej propozycji (bo wszak to ograniczenie).


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - Dobromiera - 19.11.2019 12:08 AM

(09.11.2019 11:30 AM)Kuba1201 napisał(a):  
(09.11.2019 12:28 AM)Artur.O napisał(a):  Ja myślałem, że takie przesuwanie to tylko jak pracę dyplomową trza oddać i napisać. xD
Ale zanim oddasz pracę to trzeba ją napisać Icon_razz
Stąd przesuwanie. Icon_wink


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - prz_rulez - 19.11.2019 12:14 AM

No coz, ja pozwole sobie jednak twierdzic, ze wieksza inkluzywnosc z dwojga rzeczy jest lepsza niz ekskluzywnosc.