Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mychartsowe Topy (/forumdisplay.php?fid=203)
+--- Wątek: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) (/showthread.php?tid=27152)



RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - prz_rulez - 03.11.2019 12:10 PM

Tak, nawet jezeli bedzie to typowy prog z l. 70-ych.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - kajman - 03.11.2019 12:15 PM

I będzie jednocyfrowa liczba uczestników? Jest bardzo prawdopodobne, że wielu biorącym udział w tej zabawie nazwa nic nie będzie mówiła, nie mówiąc o znajomości muzyki.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - neo01 - 03.11.2019 02:13 PM

OK... Ale ja dosyć często tak mam, że nie znam znacznej większości utworów (chyba nie zdarzyło się tak, żebym nie znał w ogóle, ale jednak), więc wiadomo, że trzeba to sobie wszystko przesłuchać i ocenić. A jak to będzie rock, to mogę powiedzieć, że na 99% wezmę udział. I jeśli wybierzesz opcję z tym wykonawcą najbardziej jednak znanym, to myślę że nie będzie źle Icon_wink
A poza wszystkim to już tak rozbudziłeś moją ciekawość, że musisz się zdecydować! Icon_wink


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - kajman - 03.11.2019 02:26 PM

Jako że raczej przez jakiś rock nie planuję zgłaszać żadnych propozycji, to napiszę teraz jakie mam pomysły (szczególnie że jeżeli coś zgłoszę to raczej nie z tego):
Angélique Kidjo
Barclay James Harvest
Henry Cow
Chodził mi jeszcze po głowie Jose Feliciano, ale tutaj jestem prawie pewien, że wygrałby pewien utwór, który uważam za fatalny to na pewno się nie zdecyduję.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - thestranglers - 03.11.2019 02:41 PM

BJH kojarzę z kiepskim post progiem, oni grali coś do rzeczy wcześniej? Wiem, że pojawiali się u Beksy.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - kajman - 03.11.2019 02:47 PM

Dla mnie jeden z najlepszych zespołów progowych l. 70-tych. Prochu nie wymyślili, ale kawałki mieli świetne.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - prz_rulez - 03.11.2019 02:49 PM

Henry Cow brzmi ciekawie xD


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - kajman - 03.11.2019 02:53 PM

Na pewno brzmi ciekawie, tylko czy to ciekawie komuś się spodoba?


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - neo01 - 03.11.2019 03:35 PM

Rzeczywiście, nie kojarzę... A nie masz nic odrobinę bardziej popularnego? (nie jestem pewien, ale czy np. z Santaną obawiasz się, że wygra coś czego nie cierpisz?).


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - kajman - 03.11.2019 03:51 PM

Jakoś o nim nie pomyślałem. To nie jest głupi pomysł (o ile nie wygra znienawidzone przeze mnie podwójnie Maria Maria).


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - thestranglers - 03.11.2019 03:52 PM

Z trudem sobie je przypominam. Icon_wink


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - prz_rulez - 03.11.2019 04:24 PM

Neo, nie zniechęcaj Kajmana.
Ja jestem gotów na coś nietuzinkowego Icon_smile W końcu po to jest to forum, by móc odkryć coś nowegoIcon_exclaim


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - neo01 - 03.11.2019 04:54 PM

A ja jestem gotów na Santanę i co mi zrobisz? Chytry
Myślę że to tak czasami jest że człowiek się z czymś wstrzeli (akurat pisałem coś o nim o mi przyszedł w tym kontekście do głowy).
A poza tym to myślę, że niech po prostu jakiś wybór się dokona w w miarę nieodległym czasie niż mielibyśmy czekać nie wiadomo ile.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - mike - 03.11.2019 05:09 PM

o kurczę za 3 topy przyjdzie moja kolej Icon_eek

ciekawe czym nas panowie uraczą Icon_biggrin


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - neo01 - 03.11.2019 05:11 PM

Ewidentnie nie czytałeś ostatniej dyskusji.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - mike - 03.11.2019 05:18 PM

(03.11.2019 05:11 PM)neo01 napisał(a):  Ewidentnie nie czytałeś ostatniej dyskusji.

otóż czytałem Icon_razz2 Jestem ciekaw co wybierze kajman. Ja kibicuję Santanie. To byłby ciekawy powrót do przeszłości, a Maria Maria też uważam jest jednym z jego gorszych utworów Icon_smile


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - thestranglers - 03.11.2019 05:23 PM

mike napisał(a):Jestem ciekaw co wybierze kajman.
ale kajman zadeklarował, że w tym roku nie wybierze i... ja mu wierzę Icon_wink


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - neo01 - 03.11.2019 05:23 PM

A zauważyłeś że jest całkiem prawdopodobne, że będzie wybierał po Tobie?


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - Sundrajta - 03.11.2019 05:29 PM

Najpewniej nie wybierze. Icon_lol
Chociaż także byłbym za Santaną i jestem pewny, że podwójna "Maria" nie zyska punktów ode mnie, lecz za koszmar jej nie uznaję, ale pewnikiem też za nic najważniejszego w twórczości Carlosa i jego ekipy. Icon_twisted
I dlatego myślę mike, że już po topie MSP, następny wybierasz Ty. Icon_arrow


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - thestranglers - 03.11.2019 05:40 PM

Ale mike musi zagłosować w tym topie. Chytry