Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mychartsowe Topy (/forumdisplay.php?fid=203)
+--- Wątek: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) (/showthread.php?tid=27152)



RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - thestranglers - 24.07.2019 08:10 PM

prz_rulez napisał(a):Mam nadzieję, że jednak 1981 odważy się zaproponować Kent albo Jaya Chou
czytasz nieuważnie forum Icon_razz2
w wątku z Riversajdem zaprzeczył temu pierwszemu, a z racji tego, że niektórym ma pasować wybór nie liczyłbym na to coś drugiego, za to po cichu obstawiam Jacko Icon_lol


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - neo01 - 24.07.2019 08:20 PM

Jak ma być "bez wyrazu" to raczej Massive Attack bym widział.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - thestranglers - 24.07.2019 08:22 PM

ulala... tak czy siak byli Icon_razz2


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - prz_rulez - 24.07.2019 08:32 PM

No właśnie czytałem... Ale wciąż się łudzę, że nie pójdzie pod komerchę. Do odważnych świat należyIcon_exclaim "牛仔很忙" - i do przodu!


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - neo01 - 24.07.2019 08:36 PM

(24.07.2019 08:22 PM)thestranglers napisał(a):  ulala... tak czy siak byli Icon_razz2
W sensie nie tak, żebym chciał, bynajmniej, tylko tak by mi pasowało bardziej do deklaracji. No ale było, więc... nie wiem. Się okaże niedługo.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - EVENo - 24.07.2019 09:37 PM

Ja bym coś poprockowego obstawiał, chociaż nie wiem w czym 1981 się lubuje Icon_razz2


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - kajman - 24.07.2019 09:48 PM

Pewnie bardziej popowego niż rockowego, ale liczę, że będzie to coś zdecydowanie ciekawszego niż Jurytmiks.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - AKT! - 24.07.2019 11:08 PM

prz_rulez napisał(a):Ojej, jestem już na czwartym miejscu Icon_eek
o, to akurat będziesz mógł zgłosić jaya chou Icon_wink


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - prz_rulez - 25.07.2019 10:12 AM

"AKT! napisał(a):o, to akurat będziesz mógł zgłosić jaya chou
Cos Ty! Nie bede marnowal na niego swojej kolejki.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - thestranglers - 25.07.2019 10:16 AM

haha, a 1981 ma? Chytry


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - prz_rulez - 25.07.2019 10:19 AM

U niego to byla znacznie wieksza gwiazda na liscie niz u mnie Icon_wink A Kent to w ogole.
Ja tez nie oczekuje np., ze Kajman zglosi top Avril Lavigne.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - kajman - 25.07.2019 10:29 AM

A u mnie Avril miała tylko jeden przebój. U Ciebie Jay też? Różnica polega na tym, że chociaż Jaya nie zgłosisz to chyba masz ochotę na jego top, a ja na top Avril ochoty nie mam.
Przy okazji to wielu artystów nie zgłaszam dlatego, że obawiam się wyników. Wolę żeby ich topów nie było niż gdyby miał wygrać utwór, który według mnie temu wykonawcy przynosi wstyd (chociaż on sam mógłby uważać inaczej).


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - prz_rulez - 25.07.2019 10:32 AM

Seeerio? Naprawde, nie warto kierowac sie takim mysleniem.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - 1981 - 25.07.2019 10:55 AM

(25.07.2019 10:12 AM)prz_rulez napisał(a):  
"AKT! napisał(a):o, to akurat będziesz mógł zgłosić jaya chou
Cos Ty! Nie bede marnowal na niego swojej kolejki.
Cytując klasyka, twój komentarz jest chamski i zupełnie nie na miejscu.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - kajman - 25.07.2019 10:58 AM

prz_rulez napisał(a):Naprawde, nie warto kierowac sie takim mysleniem.
Dobrze wiedzieć jakim myśleniem nie należy się kierować. Ale ja nie jestem taki mądry jak Ty i będę się kierował.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - prz_rulez - 25.07.2019 11:03 AM

Ale to nie bylo chamskie. Jay mial u mnie kilka numerow tylko, a na jego koncert raczej w najblizszych latach sie nie wybiore Icon_wink Natomiast z tych, ktorzy byli u Ciebie wysoko na liscie, to bylby w czolowce mojej wishlist - tym bardziej ze wzgledu na swoja egzotyke.
Naprawde, nie trzeba wszystkiego od razu brac za zla monete Icon_wink To samo kieruje do Kajmana.
P.S. Uwazam, ze pisanie o "wstydzie", o ile ktos nie nawolywal do nienawisci itd., jest przesada. Mozna co najwyzej mowic o rozczarowaniu.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - kajman - 25.07.2019 11:38 AM

prz_rulez napisał(a):Ale to nie bylo chamskie.
Sformułowanie brzmiało chamsko. Czasami warto pomyśleć nie tylko nad treścią wypowiadanych słów, ale także ich doborem, żeby nie brzmiały obraźliwi i/lub chamsko.
Cały czas próbujesz narzucić innym Twój sposób myślenia, Twoje zasady itp. Co więcej, jeżeli inni nie chcą się z tym zgodzić czujesz się pokrzywdzony.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - prz_rulez - 25.07.2019 11:48 AM

Czasem mam wrazenie, ze lepiej w ogole sie nie odzywac, bo wszystko moze byc wziete za zla monete.
Poza tym, mi sie wiele rzeczy narzucalo i to Ci nie przeszkadza.


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - Sundrajta - 25.07.2019 04:24 PM

Dziwię się odrobinę poglądom niektórych co do wypowiedzi peerzeta! Icon_eek
Ja tam nie dostrzegłem niczego chamskiego, ale widzę że zaczynamy mieć uczulenie na Piotrowe posty. Icon_wink


RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - neo01 - 25.07.2019 05:36 PM

Albo co niektórym mocno się nudzi w wakacje.