Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Propozycja nowej forumowej listy przebojów - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mycharts Classic Top 20 (/forumdisplay.php?fid=169)
+--- Wątek: Propozycja nowej forumowej listy przebojów (/showthread.php?tid=26897)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów - Tomekk - 27.06.2017 11:54 AM

Ja też jestem 3 razy na NIE.
Obecne zasady uważam za bardzo dobre i nie widzę potrzeby zmiany.


RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów - Konrad - 27.06.2017 11:49 PM

1. Tak
2. Nie
3. Nie


RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów - thestranglers - 27.06.2017 11:52 PM

Trzy razy nie.


RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów - prz_rulez - 28.06.2017 12:26 AM

Ogólnie jestem raczej za zmianami nr 1 i 2, ale i tak raczej zwyciężą ich przeciwnicy...


RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów - kajman - 28.06.2017 08:25 AM

1. Głosujemy na 12 utworów.
2. Nie.
3. Tak.


RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów - Gary - 28.06.2017 08:34 AM

Ja jestem przeciw zmianom. Obecna formuła jest optymalna moim zdaniem.


RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów - Sundrajta - 28.06.2017 09:09 AM

Na obecną chwilę tylko punkt pierwszy ma jako takie poparcie gdyż cztery osoby są w sumie za! Icon_cool Pięć wyraźnie wypowiedziało się na nie.
Przy punkcie drugim bilans ten wygląda znacznie gorzej 2/7, a przy trzecim podobnie 1/6.
A zatem dodając jeszcze moje poparcie (dla moich opcji - propozycja kajmana kłóci się z moimi, dlatego ostatecznie jestem na nie) punkt 1 osiągnąłby remis. Icon_smile Czekam więc jeszcze dwa dni na kolejne opinie i może chociaż ta zmiana przejdzie?


RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów - makkartnej - 28.06.2017 09:41 AM

Ja również nie popieram żadnej ze zmian.


RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów - adameria - 28.06.2017 02:45 PM

Sundrajto, bardzo Cię przepraszam, ale w sumie sam tego chciałeś.

3 x nie.
Sundrajta napisał(a):może chociaż ta zmiana przejdzie?
...czyli chyba też nie przejdzie.

Po co zmieniać coś co dobrze działa.

To że PSB jest na liście tyle ile jest, jest wynikiem tego czego jest, a czym głośno nie napiszę,
ale i tak wszyscy wiedzą, o co chodzi, a jak nie wiedzą, to ode mnie się nie dowiedzą.


RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów - kajman - 28.06.2017 03:46 PM

adameria napisał(a):jest wynikiem tego czego jest, a czym głośno nie napiszę
Jeżeli jest czegoś wynikiem to chyba najbardziej Twoich komentarzy. A tak ogólnie cztery głosujące na ten utwór osoby zawsze miały go bardzo wysoko na swoich listów. Podejrzewałem przez czas jakiś, że zostały zwarte szyki, żeby dociągnąć do 50 tygodni. A tymczasem żadnej mobilizacji nie zauważyłem. Zauważyłem natomiast pojawienie się dwóch (wtedy) nowych głosujących, którzy ten utwór ustawiali bardzo wysoko. I absolutnie nie podejrzewam, że zostali skaperowani, żeby robić wynik dla Rent.


RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów - stavanger - 28.06.2017 04:28 PM

3 razy nie
z tym, ze można by się zastanowić nad obowiązkiem dwóch obcych nowości w swoim zestawie.


RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów - kajman - 28.06.2017 04:38 PM

stavanger napisał(a):z tym, ze można by się zastanowić nad obowiązkiem dwóch obcych nowości w swoim zestawie
Czyli zamiast 5 punktów dać 4-1 lub 3-2? No sorry, czasem są zestawy nowości, że znalezienie chociaż jednej przeciętnej nowości jest zadaniem niewykonalnym, a co dopiero dwóch. Poza tym ta zasada może zwiększyć rotację w poczekalni i zabetonować top 20.


RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów - prz_rulez - 28.06.2017 05:14 PM

adameria napisał(a):To że PSB jest na liście tyle ile jest, jest wynikiem tego czego jest, a czym głośno nie napiszę,
ale i tak wszyscy wiedzą, o co chodzi, a jak nie wiedzą, to ode mnie się nie dowiedzą.
Nie lubię cenzury. Auto- również.
kajman napisał(a):No sorry, czasem są zestawy nowości, że znalezienie chociaż jednej przeciętnej nowości jest zadaniem niewykonalnym, a co dopiero dwóch.
I znów wracamy do tego, jak zamknięte horyzonty niektórzy mają... Icon_wink


RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów - Sundrajta - 29.06.2017 08:05 AM

(28.06.2017 04:38 PM)kajman napisał(a):  
stavanger napisał(a):z tym, ze można by się zastanowić nad obowiązkiem dwóch obcych nowości w swoim zestawie
Czyli zamiast 5 punktów dać 4-1 lub 3-2? No sorry, czasem są zestawy nowości, że znalezienie chociaż jednej przeciętnej nowości jest zadaniem niewykonalnym, a co dopiero dwóch. Poza tym ta zasada może zwiększyć rotację w poczekalni i zabetonować top 20.
Też uważam ten pomysł za niezbyt pomocny. Sam niby często tak robię gdy nie znajduję jednej godnej pierwszej dziesiątki nowości. I wtedy wybieram dwie najlepsze z pozostałych i rozdzielam te pięć oczek.
To akurat można by było wprowadzić gdyby obowiązywał mój pierwszy punkt. Bo przy piętnastu głosach i 10-ciu oczkach na obce nowości, spokojnie dałoby się przyjąć zasadę, że rozdzielamy je minimum na dwa utwory.


RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów - AKT! - 29.06.2017 10:01 PM

Dziękuję za wiadomość. Cieszę się, że forum życie, rozwija się i komuś na nim zależy, ale nie ma takiej możliwości, żebym włączył się w tę listę. Niemniej szanuję i zaglądam!


RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów - kajman - 29.06.2017 10:12 PM

AKT! napisał(a):nie ma takiej możliwości, żebym włączył się w tę listę
Ale przecież na nią głosujesz.


RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów - Yacy - 29.06.2017 10:14 PM

Rotfl

"i co się dziwisz"
temat zowie się "propozycja nowej..." i wyciąga się go z głębin to są takie efekty Icon_wink2


RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów - Lilian - 29.06.2017 10:19 PM

1) głosowanie na 15 utworów - może..., do zastanowienia.
2) i 3) nie

(27.06.2017 11:08 AM)Szymek79 napisał(a):  tutaj jestem na zdecydowanie na "NIE" bo ten manewr dopiero zabetonuje listę.
jestem tego samego zdania Icon_cool


RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów - sewerynkicior - 02.07.2017 12:06 PM

Próbowałem wyjaśnić sytuację z użytkownikiem adameria na gruncie prywatnym, ponieważ zaniepokoiły mnie jego komentarze związane z głosowaniem na utwór "Rent". Nie wiem czy jest m.in. mi coś zarzucane, czy nie. Niestety uzyskałem podobnie dziecinną odpowiedź. Nadal nie rozumiem, dlaczego wprowadza on ferment na forum takimi wypowiedziami. Amerykanie nazywają takie osoby mianem spoilsport. Mam nadzieję, że tylko ja czuję lekki dyskomfort związany z tą sytuacją i biorę to zbytnio do siebie, a pozostali głosujący raczej nie przejmują się tymi komentarzami w ogóle.


RE: Propozycja nowej forumowej listy przebojów - kajman - 02.07.2017 01:01 PM

sewerynkicior napisał(a):Niestety uzyskałem podobnie dziecinną odpowiedź.
W każdym razie Ty odebrałeś ją jako dziecinną. Myślę, że trzeba dać sobie spokój. On ma swoje zdanie, Ty się z nim nie zgadzasz i niech tak zostanie.