Największe forum list przebojów Mycharts.pl
notowanie 41 z dnia 06.09.2008 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Personalne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Listy poszczególnych użytkowników (/forumdisplay.php?fid=4)
+---- Dział: Aro LP (/forumdisplay.php?fid=67)
+---- Wątek: notowanie 41 z dnia 06.09.2008 (/showthread.php?tid=2629)

Strony: 1 2


- Yacy - 08.09.2008 10:11 AM

Kiefer napisał(a):Dla mnie Hedone jest najlepszym utworem na tej plycie Aczkolwiek trzeba pamietac, ze ona jest malo przebojowa i wymaga skupienia podczas sluchania.
ależ ja o tym pamiętam. I własnie w takim skupieniu gdy słuchałem płyty po raz drugi zauważyłem Hedone... I tak mi zostało do dziś. A może się okazać, że to będzie większy "przebój" u mnie niż były Pustki


- ku3a - 08.09.2008 02:58 PM

mam nadzieje, że juz za tydzien zmiana lidera Icon_smile2.

cieszy Lao, cieszy druga Metallica, cieszy "M.I.A.", cieszy że "The Bleeding" jeszcze uniknelo egzekucji, ale juz Ty wiesz co mnie cieszy najbardziej Icon_biggrin3 :
Aro napisał(a):27 . 44 . 02 . CAROLINA DRAMA – The Racounters
oby tak dalej Icon_exclaim


- Paweł - 08.09.2008 06:16 PM

Cytat:Niedawno słuchałem płyty "Every Red Heart Shines Toward the Red Sun" grupy Red Sparowes tam to dopiero są długasne tytuły [troszkę przesadzili , ale co tam] np:
"A Message of Avarice Rained Down Upon Us and Carried Us Away Into False Dreams of Endless Riches. 'Annihilate the Sparrow, That Stealer of Seed, and Our Harvests Will Abound; We Will Watch Our Wealth Flood In." l Icon_mrgreen Icon_lol
No to nieźle.. Icon_razz
A są z kolei płyty, gdzie autor nie wychyla się poza jedno słowo w tytułach piosenki.
Cytat:Nowości jak zwykle w moim chomiku . Serdecznie zapraszam.
Nie chodzi o to... komentując każdą listę staram się wszystkie nowości przesłuchać i stąd wiem, które do tej pory znałem a które nie.


- Aro - 09.09.2008 08:17 PM

ku3a napisał(a):"The Bleeding" jeszcze uniknelo egzekucji
została wydana klauzula wstrzymania wykonalności powyzszego wyroku. Icon_wink2
ku3a napisał(a):ale juz Ty wiesz co mnie cieszy najbardziej :
Aro napisał/a:
27 . 44 . 02 . CAROLINA DRAMA – The Racounters
oby tak dalej Icon_exclaim
nie wiem co sie dzieje, ale nie potrafie jej zatrzymać. Przyznam ze dawno nie miałem takiego "bzika" .....na punkcie Caroliny....znaczy utworu Icon_mrgreen