Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mychartsowy Top Maryli Rodowicz - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mychartsowe Topy (/forumdisplay.php?fid=203)
+--- Wątek: Mychartsowy Top Maryli Rodowicz (/showthread.php?tid=25395)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Mychartsowy Top Maryli Rodowicz - thestranglers - 02.03.2015 12:50 AM

Od poniedziałku 2 marca, od godziny 21:00 zgłaszamy tu po dwa utwory ww. wykonawczyni. Nie można zmieniać zgłoszonych kompozycji.


RE: Mychartsowy Top Maryli Rodowicz - mike - 02.03.2015 12:51 AM

haha to jakiś żart? Icon_lol


RE: Mychartsowy Top Maryli Rodowicz - thestranglers - 02.03.2015 01:00 AM

no co, to tylko przecież top Icon_razz2


RE: Mychartsowy Top Maryli Rodowicz - mike - 02.03.2015 01:09 AM

(02.03.2015 01:00 AM)thestranglers napisał(a):  no co, to tylko przecież top Icon_razz2
cóż w takim razie miłego słuchania dyskografii Marylki Icon_lol


RE: Mychartsowy Top Maryli Rodowicz - Sundrajta - 02.03.2015 08:55 AM

Ależ tego dużo! I podejrzewam, że wielu ważnych piosenek tej piosenkarki nie zmieści się, zwłaszcza że jak widać niektórzy nie chcą się bawić. Icon_rolleyes
Ja oczywiście nie odpuszczę. Czekałem na kogoś z Polski, no ale tym wyborem nawet mnie zaskoczył Listoholik. Icon_twisted
Ciekaw jestem czy jednak frekwencja będzie zbliżona do poprzednich topów?


RE: Mychartsowy Top Maryli Rodowicz - Sundrajta - 02.03.2015 09:37 AM

Mam jeszcze jedną dosyć ważną propozycję. Otóż mam taki pomysł, żeby osoba, która zgłasza nowego wykonawcę do topu, nie mogła już o godzinie dwudziestej pierwszej zgłaszać propozycji. Wykluczyłoby to w dużym stopniu taką ewentualność, że jedna osoba za każdym razem typuje kolejnego wykonawcę.
Trzeba dać szansę innym i myślę że mój pomysł warty jest przedyskutowania. Icon_idea

PS: oczywiście ta zasada obowiązywałaby dopiero od następnego topu.


RE: Mychartsowy Top Maryli Rodowicz - AKT! - 02.03.2015 12:56 PM

mike napisał(a):cóż w takim razie miłego słuchania dyskografii Marylki Icon_lol
Icon_rolleyes

o, ja na pewno wezmę udział! ciekawy, nieszablonowy wybór!


RE: Mychartsowy Top Maryli Rodowicz - Sundrajta - 02.03.2015 05:42 PM

No właśnie. Icon_cool Wyczytałem w Wikipedii, że nasza gwiazda estradowa ma w dorobku ok. 2 tysiące piosenek Icon_eek zatem spokojnie będzie z czego wybierać.


RE: Mychartsowy Top Maryli Rodowicz - thestranglers - 02.03.2015 06:58 PM

Sundrajta napisał(a):mam taki pomysł, żeby osoba, która zgłasza nowego wykonawcę do topu, nie mogła już o godzinie dwudziestej pierwszej zgłaszać propozycji
nie jestem przekonany o konieczności takiego zabiegu, ale jeśli będą głosy za (powiedzmy trzy) to wprowadzimy tę zmianę


RE: Mychartsowy Top Maryli Rodowicz - adameria - 02.03.2015 07:30 PM

Sundrajta napisał(a):Wyczytałem w Wikipedii, że nasza gwiazda estradowa ma w dorobku ok. 2 tysiące piosenek
...a i tak wygra "Małgośka" lub podobny, przyklejony hicior. Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Maryli Rodowicz - miszony - 02.03.2015 08:08 PM

Nie jestem jej fanem ale to klasyka muzyki polskiej no i podoba mi się że to akurat Maryla.


RE: Mychartsowy Top Maryli Rodowicz - Sundrajta - 02.03.2015 08:36 PM

(02.03.2015 07:30 PM)adameria napisał(a):  
Sundrajta napisał(a):Wyczytałem w Wikipedii, że nasza gwiazda estradowa ma w dorobku ok. 2 tysiące piosenek
...a i tak wygra "Małgośka" lub podobny, przyklejony hicior. Icon_wink
Raczej wątpię. Icon_rolleyes
Bowiem mam nadzieję, że do tego topu podejdziemy z dystansem i być może nawet z nutką ekstrawagancji. A nie tak poważnie jak przy poprzednim topie Radiohead, gdzie jednak większość stawiała na sprawdzone hity. Icon_eek
No przynajmniej ja tak będę głosował, bowiem moi faworyci są raczej nie tymi topowymi kawałkami. A właśnie przyklejony hicior tzn. jaki?


RE: Mychartsowy Top Maryli Rodowicz - Dobromiera - 02.03.2015 09:49 PM

(02.03.2015 08:36 PM)Sundrajta napisał(a):  A nie tak poważnie jak przy poprzednim topie Radiohead, gdzie jednak większość stawiała na sprawdzone hity. Icon_eek

A nie wydaje ci się, że te "sprawdzone hity" są nimi nie bez powodu? Icon_wink
(mówię to, będąc jedynym który nie głosował na aż 3 utwory z top5, w tym zwycięzcę)


RE: Mychartsowy Top Maryli Rodowicz - thestranglers - 02.03.2015 10:00 PM

Małgośka
Wielka woda


RE: Mychartsowy Top Maryli Rodowicz - Listoholik - 02.03.2015 10:00 PM

Wszyscy chcą kochać
Niech żyje bal


RE: Mychartsowy Top Maryli Rodowicz - Sundrajta - 02.03.2015 10:01 PM

Mam nadzieję że tym razem nikt mnie nie uprzedzi!
Oto są więc moje propozycje pani Maryli:

Podzielcie się

Drugi But


RE: Mychartsowy Top Maryli Rodowicz - Yacy - 02.03.2015 10:04 PM

Polska Madonna
Rozmowa przez ocean


RE: Mychartsowy Top Maryli Rodowicz - Dobromiera - 02.03.2015 10:07 PM

Łatwopalni
Remedium


RE: Mychartsowy Top Maryli Rodowicz - Sundrajta - 02.03.2015 10:11 PM

(02.03.2015 09:49 PM)Artur.O napisał(a):  
(02.03.2015 08:36 PM)Sundrajta napisał(a):  A nie tak poważnie jak przy poprzednim topie Radiohead, gdzie jednak większość stawiała na sprawdzone hity. Icon_eek

A nie wydaje ci się, że te "sprawdzone hity" są nimi nie bez powodu? Icon_wink
(mówię to, będąc jedynym który nie głosował na aż 3 utwory z top5, w tym zwycięzcę)
No ale ta ich sława jest tylko wypadkową popularności w bardzo dużej społeczności. A jak wiadomo pojedynczy człowiek, może jednak mieć zupełnie odmienny gust od takiej wypadkowej! Icon_wink
I w pewnym sensie chwali Ci się, że masz w tej kwestii odrębne zdanie. Ja też na początku nie chciałem do dziesiątki brać pod uwagę piosenki "Creep"! Jednakże po kilku przesłuchaniach nie znalazłem godnych konkurentów, a i ten przebój sam tak dobrze mi brzmiał i to z każdym przesłuchaniem coraz godniej. I w końcu wylądował bardzo wysoko. A jeszcze na przełomie wieków na pewno byłby pierwszy. Icon_rolleyes
Przy okazji aktualnego topu wierzę, że jednak przy tak bogatym repertuarze pani Maryli, każdy znajdzie coś dla siebie i będzie kierował się własnymi odczuciami, a nie chęcią zysku. Icon_razz
Choć przyznaję, że w przypadku Radiohead różnice były bardzo minimalne i jeszcze gdyby ze dwie osoby zagłosowały, wyniki mogły być zupełnie odwrotne. Icon_idea


RE: Mychartsowy Top Maryli Rodowicz - piotreklp3 - 02.03.2015 10:14 PM

Ballada wagonowa
Jest cudnie