Największe forum list przebojów Mycharts.pl
mój top wszech czasów (2014) - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Personalne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Listy poszczególnych użytkowników (/forumdisplay.php?fid=4)
+---- Dział: ku3a - lista przebojów (/forumdisplay.php?fid=24)
+---- Wątek: mój top wszech czasów (2014) (/showthread.php?tid=25280)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45


RE: mój top wszech czasów (2014) - ku3a - 09.04.2015 02:26 PM

Yacy napisał(a):jeszcze, podkreślam jeszcze najbardziej cenię SDM... Icon_wink2
czyli można patrzeć z optymizmem na kolejne edycje Twojego topu? Icon_wink2
Yacy napisał(a):od kilku lat od niego zaczynam układanie Topu
u mnie też spory spadek, ale wciąż jeszcze bardzo się podoba.
teraz już się tak nie odbiera muzyki razem z obrazem...
tadzio3 napisał(a):Owszem, kiedyś jak byłem małym berbeciem to oglądałem, ale tak naprawdę niewiele z niego zrozumiałem
ja w tamtych czasach się nie załapałem. pamiętam, że leciał, pamiętam, że kojarzyłem czołówku, ale nigdy go nie oglądałem. nie pamiętam, może był w czasie LP3?
nigdy też nie oglądałem "Przystanku Alaska", a wtedy, jakoś tak po nazwach, kojarzyłem ze sobą te seriale Icon_wink2.


RE: mój top wszech czasów (2014) - Tomekk - 09.04.2015 02:46 PM

ku3a napisał(a):a ostatnie chyba 10 czy 12 odcinków to w ciągu jednego weekendu łyknąłem
a według mnie im bliżej końca tym gorzej Icon_rolleyes


RE: mój top wszech czasów (2014) - Yacy - 09.04.2015 03:53 PM

ku3a napisał(a):czyli można patrzeć z optymizmem na kolejne edycje Twojego topu?
ale to dla Ciebie zła wiadomość, bo u Ciebie SDM jest wyżej niż utwór do którego to podkreślenie się odnosiło Icon_razz


RE: mój top wszech czasów (2014) - ku3a - 09.04.2015 04:38 PM

Tomekk napisał(a):a według mnie im bliżej końca tym gorzej Icon_rolleyes
ostatnie odcinki to już były na siłę zrobione, tzn. na siłę zamknięcie wątków, a i tak nie wszystkich, bo się dowiedzieli, że nie będzie dalszych serii. ale i tak wciągały i nie mogłem się oderwać Icon_smile2.
Yacy napisał(a):ale to dla Ciebie zła wiadomość, bo u Ciebie SDM jest wyżej niż utwór do którego to podkreślenie się odnosiło Icon_razz
Icon_mrgreen


RE: mój top wszech czasów (2014) - Miszon - 09.04.2015 07:31 PM

Cytat: nigdy go nie oglądałem. nie pamiętam, może był w czasie LP3?
w piątki po 20.


RE: mój top wszech czasów (2014) - ku3a - 10.04.2015 09:03 AM

a więc sprawa wyjaśniona Icon_mrgreen


RE: mój top wszech czasów (2014) - ku3a - 10.04.2015 09:06 AM

640. NNN. 2009. Ma czar karma - Spięty (Click to View)



RE: mój top wszech czasów (2014) - adameria - 10.04.2015 10:04 AM

Wiele dobrego w ostatnich 2 odsłonach, ale wymienię 1 utwór.
Wiem, że będzie pewnie więcej utworów SNL, ale dla mnie "Piła tango" w pełni zasługuje na TWC.
Genialny kawałek.


RE: mój top wszech czasów (2014) - Miszon - 10.04.2015 10:18 AM

Korrba - jak miło! Icon_smile2


RE: mój top wszech czasów (2014) - Yacy - 10.04.2015 10:20 AM

dzisiaj powinna się ukazać ostatnia dwudziestka z siódmej setki!
jeśli sytuacja powtórzy się w czasie długiego weekendu majowego
to prezentacja opóźni się o kolejny dzień.
w związku z tym prezentacja top100 rozpocznie się dopiero 20 maja zamiast 18-go!
prezentacja top100 też najprawdopodobniej będzie obarczona opóźnieniem m.in. ze względu na weekend 22-24.05.

jacy2015.

a teraz trójka:
Is It Strange? - Hey , Mimo wszystko - Hey, Beat It - Michael Jackson
i trójka GENIALNA (dwa pierwsze to mój top100!):
Piła tango - Strachy Na Lachy , Polowanie na wielbłąda - Myslovitz, Kilka wyjść - eM
Myslo - przynajmniej dla mnie - skończyło się raczej nieodwracalnie... szkoda mi też eM, bo to co było na ostatniej płycie to już nie to. zupełnie... a jeszcze przedostatnia była ok.!

i dodatkowo: Ma czar karma - Spięty. Icon_smile2 kolejny Spięty pewnie za 500 pozycji. a może nie kolejny, ale ostatni. Icon_razz
u mnie w Topie jest "Trafiony - zatopiony". no i ten Twój ostatni też się dobija, ale na razie bez efektów...


RE: mój top wszech czasów (2014) - tadzio3 - 10.04.2015 10:45 AM

Miszon napisał(a):nigdy go nie oglądałem. nie pamiętam, może był w czasie LP3?
w piątki po 20.
To mi się przypominały sytuacjegdy w czasie oglądania serialu biegałem do drugiego pokoju podsłuchiwać co jakiś czas by wiedzieć co gra Icon_smile2
ku3a napisał(a):nigdy też nie oglądałem "Przystanku Alaska", a wtedy, jakoś tak po nazwach, kojarzyłem ze sobą te seriale
A to jeszcze chętniej oglądałem Icon_smile2 Nawet kilka lat temu jak były powtórki to czasem zerknąłem. A to wtedy leciało chyba w niedzielę jak się nie mylę.


RE: mój top wszech czasów (2014) - Miszon - 10.04.2015 11:40 AM

przystanek w niedziele - potwierdzam. pamiętam, że nabierłem dzięki niemu energii na kolejny tydzień w nowej, nielubianej szkole.
ja Miasteczko wtedy nawet nagrywalem na... magnetofon! Icon_razz
a potem lecialo jeszcze 2 razy na RTL7, w tym raz jakoś w środku nocy, ale raz calkiem niedawno, z 10 lat temu. i raz Polsat powtarzał.


RE: mój top wszech czasów (2014) - ku3a - 10.04.2015 12:45 PM

adameria napisał(a):Wiem, że będzie pewnie więcej utworów SNL
tutaj praktycznie nic nie zdradzę jak potwierdzę Icon_wink2.
Miszon napisał(a):Korrba - jak miło! Icon_smile2
ach, jaki to był alboomowy przebój u mnie!
i 3 piosenki doszły do pierwszego Icon_smile2.
Yacy napisał(a):jacy2015.
Icon_lol Icon_exclaim Icon_exclaim
brawo! Icon_mrgreen
już mnie kilka razy korciło, żeby tam coś odpisać, ale za każdym razem się powstrzymałem...

jeśli chodzi o mój top, to do miejsca 201. planuję przedstawiać tak jak teraz, czyli po 20 pozycji dziennie. Przy czym od miejsca 500 dojdą jakieś komentarze dotyczące wybranych utworów z dwudziestki. Pierwsza dwusetka będzie przedstawiana po 10 pozycji dziennie, z komentarzami do większości utworów. W najściślejszej czołówce (nie wiem jeszcze ile to będzie pozycji) będzie jeszcze zmniejszona liczba prezentowanych jednorazowo utworów.
Yacy napisał(a):Myslo - przynajmniej dla mnie - skończyło się raczej nieodwracalnie...
dla mnie też, przy czym dla mnie jeszcze przed odejściem Rojka...
Yacy napisał(a):i dodatkowo: Ma czar karma - Spięty. Icon_smile2 kolejny Spięty pewnie za 500 pozycji. a może nie kolejny, ale ostatni.
Icon_mrgreen
czyli jeszcze trochę czasu powinno minąć Icon_wink2.
tadzio3 napisał(a):Nawet kilka lat temu jak były powtórki to czasem zerknąłem. A to wtedy leciało chyba w niedzielę jak się nie mylę.
ja do tej pory nie oglądałem żadnego odcinka. ale takich znanych seriali, których nie oglądałem w ogóle albo prawie w ogóle było więcej. choćby takiego "MacGyvera" obejrzałem zdaje się jeden albo dwa odcinki...


RE: mój top wszech czasów (2014) - ku3a - 10.04.2015 12:47 PM

Miszon napisał(a):ja Miasteczko wtedy nawet nagrywalem na... magnetofon!
masakra Icon_smile2.
ja z kolei miałem kasetę z nagranymi czołówkami z seriali i je nagrywałem też właśnie na magnetofon, przystawiany blisko telewizora Icon_mrgreen.


RE: mój top wszech czasów (2014) - Tomekk - 10.04.2015 02:06 PM

ku3a napisał(a):634. NNN. 2013. A Ton of Love - Editors
Eh, szkoda, że nie "Formaldehyde".

dlaczego Hey tak dołuje? Icon_sad


RE: mój top wszech czasów (2014) - tadzio3 - 10.04.2015 02:09 PM

Miszon napisał(a):ja Miasteczko wtedy nawet nagrywalem na... magnetofon!
O kurcze. I potem odsłuchiwałeś wyobrażając co się działo w scenie? Icon_wink
ku3a napisał(a):a z kolei miałem kasetę z nagranymi czołówkami z seriali i je nagrywałem też właśnie na magnetofon, przystawiany blisko telewizora
Raz mi się zdarzyło tak zrobić, więc dziwne to nie było Icon_wink
PS. A właśnie skończyłem robić takie zestawienie najlepszych soundtracków i czołówek starszych, kultowych seriali Icon_smile


RE: mój top wszech czasów (2014) - Yacy - 10.04.2015 02:37 PM

ku3a napisał(a):już mnie kilka razy korciło, żeby tam coś odpisać, ale za każdym razem się powstrzymałem...
tylko, że on i tak tego nie czyta...
ku3a napisał(a):dla mnie też, przy czym dla mnie jeszcze przed odejściem Rojka...
tylko, że wtedy można było jeszcze mieć nadzieję na zmianę powrotną Icon_wink2
ku3a napisał(a):będzie jeszcze zmniejszona liczba prezentowanych jednorazowo utworów.
nie ma problemu, będę datę ostatniej prezentacji obliczał na bieżąco Icon_razz


RE: mój top wszech czasów (2014) - ku3a - 10.04.2015 02:51 PM

Tomekk napisał(a):dlaczego Hey tak dołuje?
nagrywają teraz takie rzeczy, które mnie totalnie nie kręcą, no i automatycznie jakoś opadł mi zapał do słuchania starszych rzeczy.
bardzo podobna sytuacja jest z U2.
tadzio3 napisał(a):PS. A właśnie skończyłem robić takie zestawienie najlepszych soundtracków i czołówek starszych, kultowych seriali
przedstawisz gdzieś? Icon_smile2
Yacy napisał(a):nie ma problemu, będę datę ostatniej prezentacji obliczał na bieżąco
Icon_mrgreen
w każdym razie w czasie zlotu powinienem być jakoś ok. 150. miejsca zdaje się.


RE: mój top wszech czasów (2014) - Miszon - 10.04.2015 04:56 PM

ku3a napisał(a):ach, jaki to był alboomowy przebój u mnie!
ja się podniecałem EPką, na której był ten numer. Całe wakacje wszyscy wokół słuchali! Kolega spisał sobie nawet ze słuchu cały tekst, łącznie z tymi wszystkimi:
"łab ba buluma, łab bę, spoko, mamoko, ja nie wiem co to rokokoko [...] fana nana, jak śpiewał Staszek Sojka i łab ba buluma jak bom drigi dugis" Icon_wink2
ku3a napisał(a):ja z kolei miałem kasetę z nagranymi czołówkami z seriali i je nagrywałem też właśnie na magnetofon, przystawiany blisko telewizora
a to też Icon_smile2 . I jeszcze z czołówkami różnych imprez sportowych, typu IO/ZIO/MŚ w nożną/w łyżwiarstwie figurowym Icon_wink2 .
tadzio3 napisał(a):O kurcze. I potem odsłuchiwałeś wyobrażając co się działo w scenie?
Trochę tak. Ale to też było spowodowane tym, że czasami za bardzo się bałem i wychodziłem z pokoju albo zasłaniałem oczy (aczkolwiek miało to średni sens, bo przecież odsłuchanie potem takiego fragmentu, który nie widziałem z tego powodu raczej nic nie zmieniało w mojej percepcji odcinka - nadal nie widziałem tego fragmentu Icon_razz ).
Po ok. 10 odcinkach mi się znudziło (zacząłem zaraz po pilocie nagrywać). I tylko na ostatni, finałowy, przeczuwając że będę ponad połowę bał się go oglądać, sobie kasetę nastawiłem.
NIestety, po odsłuchaniu raz czy dwa razy potem kasowałem zawartość. Byłaby ciekawostka, bo przecież czasem się nagrali domownicy jak coś mówili Icon_wink2 .


RE: mój top wszech czasów (2014) - ku3a - 10.04.2015 05:08 PM

Miszon napisał(a):"łab ba buluma, łab bę, spoko, mamoko, ja nie wiem co to rokokoko
jak robiłem przesłuchania do topu i słyszałem te kawałki pierwszy raz od ładnych paru lat, to większość tych tekstów potrafiłem prawie w całości podawać razem z wokalem Icon_mrgreen.
Miszon napisał(a):w łyżwiarstwie figurowym
akurat tym to się nigdy nie interesowałem.
choć podglądało się jak jechał Grzegorz Filipowski Icon_wink2.
no i Bolero się pamięta.
a potem jeszcze jak Anna Rechnio jeździła, bo jej kibicowałem, bo ona wtedy trenowała w Marymoncie, a ja mieszkałem na pograniczu Marymontu i Bielan.
Miszon napisał(a):czasem się nagrali domownicy jak coś mówili
pierwsze próby szpiegostwa Icon_wink2.