Największe forum list przebojów Mycharts.pl
notowanie 39 z dnia 23.08.2008 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Personalne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Listy poszczególnych użytkowników (/forumdisplay.php?fid=4)
+---- Dział: Aro LP (/forumdisplay.php?fid=67)
+---- Wątek: notowanie 39 z dnia 23.08.2008 (/showthread.php?tid=2526)

Strony: 1 2


- kajman - 27.08.2008 05:11 PM

Aro napisał(a):
kajman napisał(a):No i co ja mogę powiedzieć, jeżeli pierwsza 10 jest na mojej liście (ale pewnie niedługo się to zmieni). Sorry, nie cała, bo pomyliły mi się Moonspelle.
1. dodatkowo nie przyuwazyłem u Ciebie nowych IronówDreamów Icon_mrgreen
kajman napisał(a):A indywidualnie kibicuje pewnemu utworowi, żeby zmienił stopień podium z najniższego na najwyższy.
2. Daj się wyszumieć "Anesthetize" dopiero 13 tydzień na pierwszym Icon_lol [no co ja zrobie że mnie tak sie podoba Icon_wink2 ]
1. Faktycznie, zauważyć nie mogłeś.
2. Cóż to jest 13 tygodni do wyników Anny Marii u mnie i Katarzyny u abd3mza? No ale za te jakieś 3-4 miesiące to Summers lost może nie być już wystarczająco silną konkurencją. Icon_frown


- Aro - 27.08.2008 05:43 PM

ku3a napisał(a):ja jednak nie przepadam za tego typu wokalem.
Fakt. Czasami mozna sie niezle wystraszyć , choc w przypadku Vadera żaden inny nie wchodzi w rachubę Icon_mrgreen "Carnal" trwa zaledwie 2:09 i mysle ze nie ma szans aby sie szybko znudził Icon_wink2
kajman napisał(a):2. Cóż to jest 13 tygodni do wyników Anny Marii u mnie i Katarzyny u abd3mza? No ale za te jakieś 3-4 miesiące to Summers lost może nie być już wystarczająco silną konkurencją. Icon_frown
Nawet nie mam zamiaru bić Waszych rekordów bo to by była lekka przesada. Icon_smile2 .Choc przyznam, że na dzien dzisiejszy wciaz jest poza zasiegiem....jak długo. Nie wiem.
Co do "Summers lost" to jestem nadal optymistą . Do - jak sie wczesniej wyraziłeś - "Silnej Grupy Pod Wezwaniem" dołaczył dziś Sebastian. Na pięciu listach w TOP 4. Niesamowity wynik. Icon_biggrin3 Icon_biggrin3


- kajman - 27.08.2008 06:23 PM

Aro napisał(a):Co do "Summers lost" to jestem nadal optymistą . Do - jak sie wczesniej wyraziłeś - "Silnej Grupy Pod Wezwaniem" dołaczył dziś Sebastian. Na pięciu listach w TOP 4. Niesamowity wynik. Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Silna Grupa użyłem jako określenia tych, u których jest na 1 miejscu. A jak już pisałem u P.U.R.H.-a w Top4 jest na sześciu listach (pewnie przeoczyłeś mrsapa).


- Aro - 27.08.2008 09:47 PM

kajman napisał(a):A jak już pisałem u P.U.R.H.-a w Top4 jest na sześciu listach (pewnie przeoczyłeś mrsapa).
pewnie tak Icon_cool2 Tym bardziej sie ciesze bo z takim wynikiem "Summers Lost" jest blisko TOP 5 na Forumowej Icon_biggrin3 Ale o wynikach zapewne dowiemy sie jutro .


- kajman - 27.08.2008 10:21 PM

Aro napisał(a):
kajman napisał(a):A jak już pisałem u P.U.R.H.-a w Top4 jest na sześciu listach (pewnie przeoczyłeś mrsapa).
pewnie tak Icon_cool2 Tym bardziej sie ciesze bo z takim wynikiem "Summers Lost" jest blisko TOP 5 na Forumowej Icon_biggrin3 Ale o wynikach zapewne dowiemy sie jutro .
Ja liczę Forumową i wiem, że w tym tygodniu jest o wiele więcej zapostowanych list niż tydzień temu, więc będzie trudniej się załapać.


- abd3mz - 28.08.2008 02:44 AM

Aro napisał(a):dlaczego nie ?? no chyba ze nie Twoje klimaty Icon_wink2
Fakt, Metallica to nie moje klimaty. Poza tym ten utwór wydaje misie jakiś taki nijaki... :roll: