Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Metallica - Death Magnetic - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Metallica - Death Magnetic (/showthread.php?tid=2339)

Strony: 1 2


Metallica - Death Magnetic - saferłel - 25.07.2008 08:52 PM

Chyba prawie każdy stąd czeka na nowy album Metallici i to nie ważne czy posiada listę bardziej w klimatach chartu p.u.r.h.a czy też gabrama Icon_wink Tak to już jest, że są jeszcze ''jeszcze/wciąż żywe legendy''. U mnie Metallica musi powalczyć i to mocno bo ta legenda może przygasnąć, jeśli nagrają równego przeciętniaka co St. Ager. Tam był dla mnie przede wszystkim Monster, bardzo udany, ale ogólnie było zbyt jednolicie i za długo. A jeśli teraz Death Magnetic, album na który rocznikowo przyszło czekac 5 lat zawiedzie to dobrze nie będzie.

[Obrazek: 200px-Deathmagneticcover.jpg]
Ten obrazek pewniu wielu widziało. A Tracklistę? Niedawno została oficjalnie podana. Nie ma tam co prawda Only Happy When It Rains studyjnego, ale to nie znaczy, że będzie tragicznie Icon_razz2
W każdym razie jest już coś co budzi moje mieszanie uczucia:

1. "That Was Just Your Life"
2. "The End of the Line"
3. "Broken, Beat & Scarred"
4. "The Day That Never Comes"
5. "All Nightmare Long"
6. "Cyanide"
7. "The Unforgiven III"
8. "The Judas Kiss"
9. "Suicide & Redemption"
10. "My Apocalypse"

No jak myślicie co to?
Nie wiem jaki jest sens odgrzewania po raz kolejny tego samego numeru. Dla mnie byłoby to śmieszne gdybym miał się doczekać powiedzmy I Feel You 2 na nowym DM, a za 8 lat znów I Feel You 3 :/
10 piosenek w tym wypadku trwać będzie prawie dokładnie 75 minut! Więc znów będzie baaardzo dużo muzyki. Byle ciekawie i z pomysłem...


- Aro - 25.07.2008 09:12 PM

Przyznam ze bardzo wyczekuje nowego albumu. Wg innych zapowiedzi płyta ma byc w klimatach z lat 80-tych MOP czy AJFO Icon_wink2 I dla mnie nie istotne czy numer nazywa sie Unforgiven III czy XX aby mnie pozytywnie zaskoczył . Icon_smile2


- stavanger - 26.07.2008 12:40 AM

Cytat:7. "The Unforgiven III"
I już mnie zaciekawiło Icon_smile2


Re: Metallica - Death Magnetic - mrsap - 26.07.2008 02:25 AM

saferłel napisał(a):7. "The Unforgiven III"
Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2
Jak oni to spieprzą, to faktycznie dobrze nie będzie...


- mrsap - 26.07.2008 02:27 AM

saferłel napisał(a):Nie wiem jaki jest sens odgrzewania po raz kolejny tego samego numeru. Dla mnie byłoby to śmieszne gdybym miał się doczekać powiedzmy I Feel You 2 na nowym DM, a za 8 lat znów I Feel You 3 :/
Może śmieszne, ale fakty są takie, że "The Unforgiven II" to faktycznie było coś na miarę "The Unforgiven". Jak dla mnie całkiem fajny pomysł, tylko... oby to także było coś na miarę!


- saferłel - 26.07.2008 11:10 AM

Tak, przykładowe I Feel You x3 również pewnie by mi się podobała...ale no po co?


- abd3mz - 30.07.2008 03:02 PM

Nie ręczę za to, ale znalazłem to się dzielę Icon_wink2:
Kod:
http://smallmusics.blogspot.com/2008/07/metallica-demo-2008.html



- Konrad - 02.08.2008 02:30 PM

. "The Unforgiven III" o kurde, rzeczywiście The Unforgiven I i II to moje ulubione utwory


- saferłel - 04.08.2008 11:43 PM

Witam po urlopie Icon_razz2

Sebastian - chyba sam nie wierzysz w ten link Icon_razz2

Pierwszym singlem z płyty numer 4, ciekawie kiedy do posłuchania będzie, podobno ma wyjśc w sierpniu....


- stavanger - 23.08.2008 04:37 PM

No i jest: The Day That Never Comes: http://www.youtube.com/watch?v=-UNfNpjWz-Y


- Yacy - 23.08.2008 09:17 PM

z wrzuty można sobie ściągnąć w całkiem fajnej jakości Icon_wink2
http://bokuxd.wrzuta.pl/audio/qpRG5kXX20/


- AKT! - 23.08.2008 09:55 PM

Coś spokojny ten singiel Icon_surprised
Nie jestem fanem Metalliki, ale ten kawałek nie jest zły Icon_wink2
Może coś z tego będzie!


- m@rek - 26.08.2008 05:36 PM

aaktt napisał(a):Nie jestem fanem Metalliki, ale ten kawałek nie jest zły Icon_wink2
Ja również nie jestem fanem Metalliki, a zobacz na moja listę. Icon_smile2


- saferłel - 26.08.2008 05:42 PM

Ja również.....Icon_biggrin.....ale singiel się podoba!!!


- Gary - 26.08.2008 07:10 PM

Czytam o tym singlu, a nigdzie nie mogę pliku znaleźć. Chomiki strajkują? Icon_razz


- saferłel - 26.08.2008 07:16 PM

Dobra, wyłamałem się z zasad i mimo, że jeszcze nie ma na liście Metallici to masz ją na moim chomiku w dziale DLP Icon_wink


- ku3a - 26.08.2008 09:42 PM

a ja jestem fanem i nie wiem czy to dlatego, ale pomimo tego, że się podoba, to nie wiem czy osiagnie wyniki zgodne z oczekiwaniami...


- ku3a - 27.08.2008 01:11 AM

no i jestem po kolejnych dwoch przesluchaniach singla.
o ile bardzo mocno sie staram nie myslec, że w budowie to jest kalka "One" i czasem mi sie uda mysli gdzie indziej skierowac, o tyle jest coś co sprawia mi jeszcze wiekszy zawód i trudno mi to przewalczyc. perkusja. potwornie prymitywna!! Icon_frown a to zawsze byla dla mnie jedna z najmocniejszych stron zespolu...


- mrsap - 27.08.2008 02:08 AM

"Remember Tomorrow" po pierwszym przesłuchaniu tak mi się spodobało, że już widziałem to na szczycie mojej listy. Potem nie było już tak pięknie, ale i tak do dziś ten cover podoba mi się bardziej niż nowy singiel. Ten z kolei zyskuje z każdym przesłuchaniem. Przypomina mi trochę utwory z "Load" czy "Reload". Za to "Remember Tomorrow" brzmi jakby zostało wyrwane z "Ride The Lighting", mojej ulubionej płyty Metalliki. Oni najlepiej wiedzą, jak się przerabia utwory!
Z pisaniem własnych jest zupełnie inaczej. Płyta "St. Anger" była dla mnie sporym zawodem. Dlatego teraz nie wymagam od zespołu zbyt wiele. Wystarczy mi, żeby nadal byli tą potężną Metalliką, którą znałem z lat 90-tych. Wracanie do bardziej zamierzchłej przeszłości nie ma sensu. To już było i dzięki temu są wielcy. Dlatego mimo wszystko uważam, że z biegiem czasu nowy singiel przebije "Remember Tomorrow" i może nawet wejdzie na pierwsze miejsce mojej listy, bo widzę w nim spory potencjał.


- saferłel - 27.08.2008 09:14 AM

mrsap napisał(a):...teraz nie wymagam od zespołu zbyt wiele. Wystarczy mi, żeby nadal byli tą potężną Metalliką, którą znałem z lat 90-tych.
Icon_biggrinIcon_biggrinIcon_biggrin