Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mychartsowy Top Foo Fighters - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mychartsowe Topy (/forumdisplay.php?fid=203)
+--- Wątek: Mychartsowy Top Foo Fighters (/showthread.php?tid=23276)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Mychartsowy Top Foo Fighters - marsvolta - 19.08.2014 08:42 AM

Bez sensu The Pretender jest dobry, ale nie przebije Everlong. Po prostu nic i tyle w temacie.


RE: Mychartsowy Top Foo Fighters - Dobromiera - 19.08.2014 11:23 AM

(19.08.2014 12:24 AM)thestranglers napisał(a):  wynik Everlonga to dla mnie wielka sensacja, myślałem że tylko ja mam sentyment do tego numeru, z racji "Małego Nikkiego" Icon_lol

Ja zauważyłem że dla wielu albo jest to najulubieńszy utwór FF, albo wręcz jedyny dobry. No ale on naprawdę się wyróżnia w ich dyskografii. A filmu nie kojarzę Icon_razz2


RE: Mychartsowy Top Foo Fighters - Tomekk - 19.08.2014 11:27 AM

ku3a napisał(a):bardzo się cieszę ze zwycięzcy
Ja również. "The Pretender" kibicowałem od początku przeglądania wyników Icon_smile
Największym zaskoczeniem jest dla mnie niska pozycja (dopiero #12) "I Should Have Known", gdyby nie moja "12" byłoby jeszcze gorzej Icon_wink

Poza tym żałuję, że nie zdążyłem zgłosić rewelacyjnego "These Days" Icon_razz

Dzięki za wyniki.


RE: Mychartsowy Top Foo Fighters - Sundrajta - 20.08.2014 08:58 PM

Właśnie też bym zgłosił tę piosenkę. Icon_idea Jej mi najbardziej brakowało ale jeszcze kilku innych...
Wyniki są świetne. Tylko "Walk" mogło być na podium. Icon_eek
A mnie jednak zaskoczyło drugie miejsce, bo jakoś nie kojarzę "Everlong" jako wielkiego przeboju ale jak wcześniej pisałem ich środkowy okres twórczości przeszedł obok mnie. Icon_redface

Dziękuję za świętną wspólną zabawę. Icon_cool
I przy U2 już na pewno zgłoszę swoje propozycje.


RE: Mychartsowy Top Foo Fighters - AKT! - 21.08.2014 02:10 PM

Artur.O napisał(a):Walk i Best of You nie lubię
Ja też nie bardzo, ale "Pretender" to dobry lider.
Nie wiem jak znowu przegapiłem to głosowanie :'(


RE: Mychartsowy Top Foo Fighters - Dobromiera - 21.08.2014 02:24 PM

(21.08.2014 02:10 PM)AKT! napisał(a):  Ja też nie bardzo, ale "Pretender" to dobry lider.

Dobry utwór, ale nie zmieścił się do mojej 10 Icon_razz2


RE: Mychartsowy Top Foo Fighters - prz_rulez - 02.11.2019 10:37 PM

To tak już nieco na zapas wrzucam playlistę na Spotify'u:



RE: Mychartsowy Top Foo Fighters - EVENo - 04.11.2019 11:25 PM

Chciałem powiedzieć, że ten zestaw to jakiś żart, ale biorąc pod uwagę, że i tak musiałem z bólem wyrzucić cztery piosenki z punktowanej dziesiątki, to może i lepiej - mniej dylematów. Powiem tylko tyle, że liczę na spore roszady Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Foo Fighters - Dobromiera - 04.11.2019 11:47 PM

FF to już nie są moi ulubieńcy, ale "Everlong" to nadal najlepsze co nagrali. Reszta to standardowy rock do radia, czasem fajniejszy, czasem mniej, ze wskazaniem na pierwsze trzy płyty. Icon_wink (no dobra, jeszcze mieli parę innych niestandardowych momentów)
Faktycznie brakuje kilku utworów, które brałbym pod uwagę, ale wtedy po prostu mało osób zgłaszało i głosowało.


RE: Mychartsowy Top Foo Fighters - thestranglers - 05.11.2019 12:06 AM

A czego to Wam brakuje?


RE: Mychartsowy Top Foo Fighters - Dobromiera - 05.11.2019 12:14 AM

Z mojego obecnego top 10 (układałem sobie ich top na nowo rok temu) nie ma "Alone + Easy Target", "Stacked Actors" i "Have It All".


RE: Mychartsowy Top Foo Fighters - EVENo - 05.11.2019 12:49 AM

thestranglers napisał(a):A czego to Wam brakuje?
Ja na pewno dorzuciłbym Generator, Come Back, Let It Die, Erase/Replace, But Honestly i prawie każdą piosenkę z The Colour and The Shape. O utworach wydanych po rozpoczęciu tego Topu już nie wspominając Icon_twisted


RE: Mychartsowy Top Foo Fighters - AKT! - 05.11.2019 12:24 PM

ja bardzo lubiłem "Virginia Moon" z Norą Jones
zresztą "In Your Honor" to jedyna płyta FF, którą mam fizycznie, ale to nie był przemyślany zakup Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Foo Fighters - neo01 - 05.11.2019 12:56 PM

EVENo napisał(a):Chciałem powiedzieć, że ten zestaw to jakiś żart
Bez przesady. Nie jestem jakimś specjalnym znawcą, ale mniej więcej to co ważne do wtedy widzę że jest - oprócz niestety mojego nr 1. "Come Alive" Icon_sad Chociaż jeszcze jeden spory brak - "These Days".
A tak dużej atencji dla "The Pretender" chyba nigdy nie zrozumiem, kawałek jakich nagrali całkiem sporo, nie ma tu specjalnie ciekawej linii melodycznej, jest sporo fajnego hałasu, ale bez przesady...


RE: Mychartsowy Top Foo Fighters - mike - 05.11.2019 01:25 PM

Chyba się zgubiłem.. ten top już był czy mi się wydaje ? Icon_biggrin czemu go odkopaliscie?


RE: Mychartsowy Top Foo Fighters - AKT! - 05.11.2019 02:01 PM

typie ogarniaj, od trzech miesięcy są dogrywki w starych topach

tu masz wątek: http://www.mycharts.pl/showthread.php?tid=41591&pid=349497#pid349497


RE: Mychartsowy Top Foo Fighters - kajman - 05.11.2019 06:50 PM

neo01 napisał(a):mojego nr 1. "Come Alive"
Z tych utworów, które znam to jest nr 2. A nr 1 i tak by nie mógł być, bo jest późniejszy.


RE: Mychartsowy Top Foo Fighters - AKT! - 07.11.2019 04:47 PM

ależ momentalny apdejt! Icon_wink

porównałem sobie swój głos (już po wysłaniu) z dotychczasowym top 3 i naliczyłem trzy wspólne raptem!


RE: Mychartsowy Top Foo Fighters - kajman - 15.11.2019 09:09 PM

Mam nadzieję, że dam radę.


RE: Mychartsowy Top Foo Fighters - thestranglers - 15.11.2019 09:12 PM

W sensie wytrzymałości?