Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mychartsowy Top Talk Talk - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mychartsowe Topy (/forumdisplay.php?fid=203)
+--- Wątek: Mychartsowy Top Talk Talk (/showthread.php?tid=22647)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Mychartsowy Top Talk Talk - neo01 - 25.09.2019 04:08 PM

Każdy tu chyba ma własną opinię Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Talk Talk - AKT! - 25.09.2019 04:10 PM

Kalypson napisał(a):Kajman ma własną opinię, ale z tego co wiem, to zespół jest ceniony za właściwie wszystkie płyty. Niezależnie od stylistyki. To bardzo rzadki przypadek, żeby utrzymać formę w tak różnorodnym wydaniu. Ja też cenię ich za pierwsze płyty. W każdej skórze byli dobrzy.
Mogę się pod tym podpisać!


RE: Mychartsowy Top Talk Talk - thestranglers - 25.09.2019 04:55 PM

Kalypson napisał(a):to zespół jest ceniony za właściwie wszystkie płyty. Niezależnie od stylistyki. To bardzo rzadki przypadek, żeby utrzymać formę w tak różnorodnym wydaniu.
podoba mi się też to stwierdzenie, a pomijając wymiar można ich chyba śmiało porównać w tym aspekcie do takiego U2

Już 6 głosów? Toż to tabela zostanie od góry do dołu poruszona czuję. I wyrównanie ilości głosujących za pierwszym razem nie jest już tak mało prawdopodobne. Icon_wink


RE: Mychartsowy Top Talk Talk - EVENo - 25.09.2019 05:03 PM

thestranglers napisał(a):Już 6 głosów? Toż to tabela zostanie od góry do dołu poruszona czuję. I wyrównanie ilości głosujących za pierwszym razem nie jest już tak mało prawdopodobne.
Myślę, że mała liczba piosenek do odsłuchania temu sprzyja.


RE: Mychartsowy Top Talk Talk - thestranglers - 25.09.2019 05:11 PM

EVENo napisał(a):Myślę, że mała liczba piosenek do odsłuchania temu sprzyja.
haha, śmiałe stwierdzenie... czyżbyś więc był przeciwny sprowadzaniu tutaj nowych 'forumowiczów' tylko na okazję wybranego topu, jak miało to miejsce nie tak dawno temu? Chytry


RE: Mychartsowy Top Talk Talk - neo01 - 25.09.2019 05:48 PM

EVENo napisał(a):Myślę, że mała liczba piosenek do odsłuchania temu sprzyja.
Obstawiałbym, że jednak bardziej lubienie w pierwszej kolejności. Mnie akurat ta mała liczba utworów kompletnie nie sprzyja, bo lubię mieć z czego wybierać, a tu ciekawych rzeczy jest niestety niewiele.


RE: Mychartsowy Top Talk Talk - thestranglers - 02.10.2019 03:01 PM

Miszony wysłał głosy omyłkowo do mnie, poprosiłem by wysłał do Ciebie, Eveno.


RE: Mychartsowy Top Talk Talk - thestranglers - 02.10.2019 03:10 PM

Aha, w sobotę jest 12.


RE: Mychartsowy Top Talk Talk - EVENo - 02.10.2019 03:57 PM

Faktycznie, dzięki. Być może podświadomie wiedziałem co się kroi, bo okazuje się, że prezentację wyników prawdopodobnie będę musiał przenieść na poniedziałek, więc aby nie zmieniać terminu w ostatniej chwili, już teraz ogłoszę, że wyniki będą w poniedziałek.


RE: Mychartsowy Top Talk Talk - thestranglers - 02.10.2019 03:58 PM

Podeślę Ci te wyniki jakby co już, żeby nie było, ok?


RE: Mychartsowy Top Talk Talk - Sundrajta - 03.10.2019 10:26 PM

Mamy już tyle samo nowych głosujących co starych!
A chociaż sam wysłałem głos, jakoś nie jestem przekonany do tego rodzaju suplementu, bo przecież nie re-topu. Icon_rolleyes
Może po części wynika to z tego, że poziom piosenek tejże kapeli delikatnie pisząc mnie nie zachwycił, a do tego wokal Mike'a Hollisa podczas tych przesłuchań wydał się strasznie irytujący. Icon_twisted


RE: Mychartsowy Top Talk Talk - neo01 - 03.10.2019 10:37 PM

Sundrajta napisał(a):Mamy już tyle samo nowych głosujących co starych!
To chyba nie pozostaje nic innego, jak zmobilizować się i przechylić tę szalę. Choć mój głos zapewne będzie niepełny.


RE: Mychartsowy Top Talk Talk - Yacy - 03.10.2019 11:02 PM

(03.10.2019 10:26 PM)Sundrajta napisał(a):  Może po części wynika to z tego, że poziom piosenek tejże kapeli delikatnie pisząc mnie nie zachwycił, a do tego wokal Mike'a Hollisa podczas tych przesłuchań wydał się strasznie irytujący. Icon_twisted
serio? ja ma dokładnie odwrotne odczucia co do poziomu i wokalu Marka i spółki.
ale co kto lubi Icon_wink2


RE: Mychartsowy Top Talk Talk - Sundrajta - 04.10.2019 11:45 AM

No właśnie Marka. Icon_facepalm
Tak mnie irytował, że mu nawet imię przekręciłem. Icon_lol


RE: Mychartsowy Top Talk Talk - AKT! - 04.10.2019 11:59 AM

to jest specyficzny wokal, trzeba go poczuć, bo może odstręczać; mnie się udało, ale też na początku podchodziłem z rezerwą


RE: Mychartsowy Top Talk Talk - Dobromiera - 04.10.2019 12:19 PM

Właśnie chyba przez wokal wolę słuchać ich popowego wcielenia - do takich pioseneczek typu "Today" jest w sam raz, ale do bardziej artystowskich i klasycznie pięknych dokonań z "Colour of Spring" czy "Spirit of Eden" ma się jak pięść do nosa.


RE: Mychartsowy Top Talk Talk - Yacy - 04.10.2019 12:57 PM

skoro tyle osób tak mówi to pewnie coś w tym jest.
to tylko napiszę, że ja się do niego nie musiałem przyzwyczajać, oswajać, poczuwać, itp.
od pierwszego usłyszenia IT'S MY LIFE, uwielbiam jego i ich Icon_smile2


RE: Mychartsowy Top Talk Talk - EVENo - 04.10.2019 01:15 PM

Zestaw do głosowania:

After The Flood
Ascension Day
Dum Dum Girl
Give It Up
Happiness Is Easy
I Believe in You
I Don't Believe In You
It's My Life
It's You
Life's What You Make It
Living In Another World
My Foolish Friend
Myrrhman
New Grass
Such a Shame
Talk Talk
The Last Time
Today
Tomorrow Started
Without You

---

Głosujecie na swoje Top 10 systemem eurowizyjnym 12-10-08-07-06-05-04-03-02-01 do mnie na PW do niedzieli 13 października do godziny 19:00. Za swoje głosy otrzymacie po dwa punkty w programie lojalnościowym. Wyniki zostaną zaprezentowane w poniedziałek 14 października.

---

Zagłosowali: Furbul, yacy, thestranglers, Rincewind, Piotreklp3, Arturo.O, Tomekk, dziobaseczek, Albarn92, Kordian

Zagłosowali:
1981
barb42
kajman
AKT!
Kalypson
prz_rulez
EVENo
miszony
obserw99
Sundrajta
neo01


RE: Mychartsowy Top Talk Talk - thestranglers - 04.10.2019 03:16 PM

Czytam co Wy tu opowiadacie i nie wiem już czy to ja zakochałem się od pierwszego posłuchania w jego wokal na Colour czy jakiś nawiedzony fan.


RE: Mychartsowy Top Talk Talk - neo01 - 04.10.2019 04:18 PM

To ja powiem tak: z początku wokal jakoś mnie ani grzał, ani ziębił. Ale jak przesłuchiwałem playlistę to z czasem zaczął mnie coraz bardziej drażnić, po prostu było tego już za dużo jak dla mnie (ale u mnie ostatnimi czasy często taka przypadłość występuje).
No i oddałem jednak pełny głos.