Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Polski Top Wszech Czasów Programu Trzeciego - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Wydarzenia (/forumdisplay.php?fid=113)
+--- Wątek: Polski Top Wszech Czasów Programu Trzeciego (/showthread.php?tid=22553)

Strony: 1 2


RE: Polski Top Wszech Czasów Programu Trzeciego - thestranglers - 01.05.2020 09:35 AM

Jakby ktoś nie wiedział, zapomniał... Dziś i jutro od 9:00 250 miejsc PTWC. Już był i Maanam, i Republika, i Perfect, i SzPal... Znaczy, że nowe tak parły do przodu w ostatnim czasie?


RE: Polski Top Wszech Czasów Programu Trzeciego - EVENo - 01.05.2020 09:45 AM

Radia słucham właściwie tylko z samego rana, jak robię sobie śniadanie. Myślałem, że to jakaś rozgrzewka przed Topem, a oni zrobili go dwudniowy Icon_surprised


RE: Polski Top Wszech Czasów Programu Trzeciego - thestranglers - 01.05.2020 09:52 AM

Posłuchali po prostu naszego kolegi:
piotreklp3 napisał(a):Marzy mi się prezentacja szerszego zestawu, powiedzmy top250, która trwałaby cały dzień, 24 godziny.
Icon_wink


RE: Polski Top Wszech Czasów Programu Trzeciego - dannar - 01.05.2020 09:57 AM

Dzisiejszy dzień ciekawszy, więcej utworów na topie zazwyczaj niesłyszanych.


RE: Polski Top Wszech Czasów Programu Trzeciego - EVENo - 01.05.2020 10:00 AM

(01.05.2020 09:57 AM)dannar napisał(a):  Dzisiejszy dzień ciekawszy, więcej utworów na topie zazwyczaj niesłyszanych.
Najlepiej by było jakby to rozłożyli na kilka dni, bo słuchać samych polskich utworów przez 12 godzin trochę ciężko (a radia jeszcze ciężej, właśnie wybiła pełna godzina).

A jeszcze lepiej, nowocześnie i współcześnie, gdyby można było sobie to odtworzyć w Internecie na żądanie Icon_wink


RE: Polski Top Wszech Czasów Programu Trzeciego - AKT! - 02.05.2020 02:00 AM

trochę słuchałem i zestaw rzeczywiście miał miłe momenty Icon_wink


RE: Polski Top Wszech Czasów Programu Trzeciego - thestranglers - 02.05.2020 10:49 PM

A ja słuchałem bardziej dziś i muszę przyznać, że top miał klimat, nie był tak 'napuszony' jakim wcześniej mi się zdawał, choć może to moje subiektywne odczucie.