Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mychartsowy Top Arctic Monkeys - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mychartsowe Topy (/forumdisplay.php?fid=203)
+--- Wątek: Mychartsowy Top Arctic Monkeys (/showthread.php?tid=22400)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Mychartsowy Top Arctic Monkeys - thestranglers - 08.09.2019 11:27 AM

Nie będę tego robił z racji jakie przedstawiłem. Jest okazja by ktoś inny się włączył do organizacji, jeśli Ty chcesz to jestem za. Icon_smile


RE: Mychartsowy Top Arctic Monkeys - kajman - 08.09.2019 11:32 AM

Trochę się pogubiłem z tym co piszesz w kontekście
thestranglers napisał(a):a gdy ja Ci wyślę top forumowicza stamtąd to czy to uznasz?
Nie ma problemu, mogę przesyłać otrzymane głosy do EVENo, tylko on musi wyrazić zgodę (najlepiej jak najszybciej).


RE: Mychartsowy Top Arctic Monkeys - thestranglers - 08.09.2019 11:36 AM

Chodziło o barb, która zapytała mnie co zrobić ma w tej sprawie, więc inną drogą niż PW bym te głosy przechwycił i przekazał. Sytuacja wyjątkowa, bo jak mówię nasza koleżanka zwróciła się do mnie z prośbą. Poza tym wszystko obowiązuje co napisałem wyżej.


RE: Mychartsowy Top Arctic Monkeys - kajman - 08.09.2019 11:41 AM

A czemu nie możesz przyjąć PW i przesłać do EVENo PW, jeżeli on się zgodzi? A w innych przypadkach ja mógłbym to robić, a także podawać zestaw, terminy i wyniki.


RE: Mychartsowy Top Arctic Monkeys - thestranglers - 08.09.2019 11:42 AM

Nie będę przyjmował głosów na dogrywki, bo mógłbym je przeoczyć, a jak wiesz otwieram właściwe głosy w ostatniej chwili przed prezentacją. Jeśli Ty możesz to robić to chyba po problemie?


RE: Mychartsowy Top Arctic Monkeys - thestranglers - 08.09.2019 11:51 AM

kajman napisał(a):Tylko warto żeby szybko podjął decyzję, bo został niecały tydzień.
głosy na AM przyjmowane są do 21 września przecież, szybko się przedstawi propozycję na sebie i będzie i tak ponad tydzień na przysyłanie głosów (chyba że EVENo z tej racji przedłuży termin)


RE: Mychartsowy Top Arctic Monkeys - kajman - 08.09.2019 01:30 PM

thestranglers napisał(a):głosy na AM przyjmowane są do 21 września przecież
Mój błąd, wydawało mi się, że do 14.
thestranglers napisał(a):chyba że EVENo z tej racji przedłuży termin
Na razie jeszcze nie wiadomo, czy EVENo jako prowadzący wyrazi na taką formę zgodę.
A ten głos od barb42 to przyjmiesz czy jakby co ma go wysłać do mnie?


RE: Mychartsowy Top Arctic Monkeys - thestranglers - 08.09.2019 02:43 PM

Jeśli to przeczyta to niech wyśle do Ciebie, oczywiście za jej wolą i gdy będzie już ustalone, że to Ty je przyjmujesz na sebie. Dzięki za pomoc.


RE: Mychartsowy Top Arctic Monkeys - EVENo - 08.09.2019 07:46 PM

kajman napisał(a):bo został niecały tydzień.
Do czego?

thestranglers napisał(a):Nie będę przyjmował głosów na dogrywki
Czyli jednak przydała się temu jakaś konkretna nazwa Icon_wink

Okej, postanowiłem się trochę poszarpać z userami Sabastosa, bo naprawdę nie potrafię skumać całej tej sytuacji i powodów dla których nie mogą oni się tutaj zarejestrować skoro tak bardzo chcą brać udział w topach. Ale niech już będzie, jutro postaram się stworzyć tam konto i przyjmować głosy.

Ciebie Stranglersie proszę dodatkowo, abyś poinformował osobę/osoby, które wysłały glosy do Ciebie, aby zrobiły to ponownie. Mój nick będzie ten sam.


RE: Mychartsowy Top Arctic Monkeys - kajman - 08.09.2019 09:02 PM

EVENo napisał(a):naprawdę nie potrafię skumać całej tej sytuacji i powodów dla których nie mogą oni się tutaj zarejestrować skoro tak bardzo chcą brać udział w topach
Zostali zaproszeni przez nas do współuczestnictwa w topach, które stały się wspólne dla nich i dla nas.


RE: Mychartsowy Top Arctic Monkeys - thestranglers - 10.09.2019 01:46 PM

Eveno, nie otrzymałem żadnych głosów, pytanie co do adresata tych typów było na wtedy hipotetyczne. BTW, nie widziałem jeszcze info o dogrywce na sebie, a czasu już faktycznie coraz mniej.


RE: Mychartsowy Top Arctic Monkeys - EVENo - 18.09.2019 06:49 PM

Z doskoku napiszę tylko, że zostało już tylko kilka dni, a wciąż mam tylko jeden głos. Od jutra powinienem mieć więcej czasu na forum, więc mam nadzieję nadrobić tutejsze zaległości Icon_razz2


RE: Mychartsowy Top Arctic Monkeys - kajman - 18.09.2019 07:30 PM

Przyznam się, że jestem pozytywnie zaskoczony. Owszem kilka utworów bardzo cenię, ale ogólnie kojarzyli mi się przeciętnie a tutaj znalazło się 12 świetnych kawałków, które będą walczyć w dogrywce.


RE: Mychartsowy Top Arctic Monkeys - AKT! - 19.09.2019 11:49 AM

a wysłałeś jakieś peemki do potencjalnych chętnych? Icon_smile
myślę, że tu było sporo głosów w oryginalnym głosowaniu, bo to był pierwszy topowany artysta i stąd tak

ogólnie chyba lepiej byłoby zrobić głosowanie, kogo chcemy ponownie topować Icon_smile


RE: Mychartsowy Top Arctic Monkeys - kajman - 19.09.2019 09:29 PM

Wyrównany poziom i ciężko było ustalić kolejność, ale wreszcie mogę wysłać głosy.


RE: Mychartsowy Top Arctic Monkeys - EVENo - 19.09.2019 10:56 PM

Zagłosowali:
neo01
barb42
kajman


RE: Mychartsowy Top Arctic Monkeys - prz_rulez - 19.09.2019 11:05 PM

Aż się dziwię, że Kajman nie głosował - przecież obskakuje prawie wszystkie topy na wszystkich forach Icon_eek


RE: Mychartsowy Top Arctic Monkeys - tomas585 - 19.09.2019 11:07 PM

może jutro zagłosuje Icon_smile


RE: Mychartsowy Top Arctic Monkeys - EVENo - 20.09.2019 11:17 AM

No, teraz już mogę powiedzieć, że

Zagłosowali:
neo01
barb42
kajman
EVENo

I choć zgadzam się, że poziom ich piosenek jest wysoki i wyrównany, to jednak nie trafili do mnie na tyle, by zainteresować się nimi na dłużej. Do tych najlepszych utworów może będę czasem wracał, ale bez większego przywiązania. Mimo to muszę Arktycznym oddać, że są zespołem z wysokiej półki, nie spodziewałem się po nich takiego grania.


RE: Mychartsowy Top Arctic Monkeys - prz_rulez - 20.09.2019 11:28 AM

Ja sie dziwie, ze ich tak slabo znales Icon_biggrin