Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Artur Rojek - Beksa - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Artur Rojek - Beksa (/showthread.php?tid=21901)



Artur Rojek - Beksa - michal91d - 20.02.2014 08:24 PM

"Beksa" to pierwszy singiel zwiastujący pierwszy solowy album Artura Rojka.




Jest fajnie, podoba mi się. Momentami zwrotki nawet z Wild Beasts mi się kojarzą. Refren może taki przerysowany, trochę jak Arka Noego, ale ogółem jest w porządku.


RE: Artur Rojek - Beksa - Tomekk - 21.02.2014 12:32 PM

W ogóle nie pasuje to słowo na "k." w tej piosence Icon_rolleyes
Jednak mimo tej wpadki utwór się broni. Myślałem, że Artur zaproponuje nam coś gorszego, a okazuje się, że jest to lepsze niż cała nowa płyta Myslovitz Icon_smile


RE: Artur Rojek - Beksa - Kordian - 21.02.2014 05:01 PM

Początek zaskakuje, ale potem wciąga. Głos Artura Rojka nigdy mi tak nie przypominał Wina Butlera Icon_smile


RE: Artur Rojek - Beksa - bugman - 21.02.2014 09:33 PM

ciezki numer, dobry tekst. muzycznie walczykowato. no i fajnie rojek sie drze. tak w myslo dawno,dawno nie bylo


RE: Artur Rojek - Beksa - Listoholik - 23.02.2014 11:10 PM

jestem zakochany w tym utworze... w ten weekend kilkadziesiąt odsłuchań...
nie rozmawiam z nikim z nikim się nie dziele....
tekst Rojkowy i tak jakby trochę 'ala Nosowska...

czekam na cała płyt ę!





.


RE: Artur Rojek - Beksa - AKT! - 24.02.2014 02:07 AM

jestem bardzo na tak; i tekstowo i muzycznie i wokalnie przemyślane i dojrzałe; Myslo dawno nie miało kawałka na takim poziomie


RE: Artur Rojek - Beksa - Szymek79 - 27.02.2014 12:07 AM




RE: Artur Rojek - Beksa - Konrad - 01.03.2014 12:59 PM

Nigdy nie byłem fanem Rojka. Jedyne utwory jakie mi się podobają z okresu MYSLOVITZ to Chłopcy, Polowanie na wielbłąda, Chciałbym umrzeć z miłości. Z singlowej twórczości: Cisza i wiatr, w drodze. Ten nowy utwór nie dostanie się u mnie do top40, bo mnie te krzyki irytują. Zastanawiam się co inni widzą w tym utworze, a jego premiera na 1-szym w Trójce jest znakiem degrengolady tejże listy.


RE: Artur Rojek - Beksa - Tomekk - 01.03.2014 01:13 PM

Konrad napisał(a):a jego premiera na 1-szym w Trójce jest znakiem degrengolady tejże listy.
Icon_cool
Mnie bardzo mocno chwycił od samego początku. Dużo bardziej zasługuje na debiut na miejscu pierwszym LP3 niż np. "Prosto" Kultu. (tam to dopiero są denerwujące krzyki Icon_razz ).
Bardzo mocny tekst, świetna muzyka, jeden z lepszych wokali w Polsce. Rojek nagrał bardzo dobrą piosenkę, ale to logiczne, że nie każdemu przypadnie ona do gustu. Dziś w Trójce po 16:00 premiera drugiej piosenki z jego nadchodzącej (debiutanckiej, bo solowej) płyty.


RE: Artur Rojek - Beksa - AKT! - 01.03.2014 02:05 PM

Konrad napisał(a):jego premiera na 1-szym w Trójce jest znakiem degrengolady tejże listy.
lol, jaka tyrada


RE: Artur Rojek - Beksa - Listoholik - 01.03.2014 02:27 PM

Konrad napisał(a):premiera na 1-szym w Trójce jest znakiem degrengolady tejże listy.

jeśli ktoś sam ma w sobie zanik wartości moralnych i estetycznych, to po co mieszać w to jeszcze radio ;/


RE: Artur Rojek - Beksa - Listoholik - 01.03.2014 09:45 PM

Marek napisał(a):nie ma jej wogóle na mojej liście.

i bardzo dobrze, bo w ogóle twoja lista nie jest dla Takich Artystów!


RE: Artur Rojek - Beksa - thestranglers - 01.03.2014 10:00 PM

Konrad napisał(a):premiera na 1-szym w Trójce jest znakiem degrengolady tejże listy
to dzięki Tobie Konrad się dowiedziałem że jest na pierwszym.. i dobrze że jest bo wreszcie coś świeżego na szczycie! Icon_smile
AKT! napisał(a):Myslo dawno nie miało kawałka na takim poziomie
i mieć już nie będzie


RE: Artur Rojek - Beksa - adik 303 - 01.03.2014 10:03 PM

Hejterstwo hejterów ekhm

Dla mnie średnio, mam wrażenie że ten numer aż kipi od pretensji, a uwierzcie, chciałbym go lubić


RE: Artur Rojek - Beksa - Dobromiera - 02.03.2014 12:28 AM

Znowu temat numerów 1 na LP3 Icon_surprised
Utwór właśnie dobrze jest poskładany. To powtarzane co chwilę "BEKSA" nadaje temu taki paranoiczny klimat. I kolejny dobry tekst mojego imiennika. Icon_cool
Na pewno najlepszy utwór z udziałem Rojka od "Deszczu"