Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Nowa grupa wirtuoz - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=145)
+--- Dział: Archiwum - stare posty (/forumdisplay.php?fid=131)
+--- Wątek: Nowa grupa wirtuoz (/showthread.php?tid=2108)

Strony: 1 2


- Gary - 24.11.2008 10:00 PM

Widzę, że nie potrzebnie wygrzebałem ten temat, bo się nieciekawa dyskusja zrodziła. :roll:

A to miał być taki mały "wyrzucik" ad. "nasze poprzednie mychy".


- chris975 - 24.11.2008 10:29 PM

Można poprosić Konrada aby w panelu ustawił taką opcję:

"Połącz posty: (godziny)
Połącz posty tego samego użytkownika przed upływem podanej liczby godzin"

U mnie jest taka opcja, myślę, że tutaj na pewno też.

Czasem jest tak że jak się odpowiada na komentarze to najprościej jest wziąć opcję "cytuj" i się odpowiada. Jak się chce odpowiedzieć na komenty kilku osób to prościej jest po prostu pisać nowe posty cytując te fragmenty, na które chcemy odpowiedzieć a nie bawić się w kilkukrotnie edytowanie jednego posta. (chaotycznie mi wyszło ale mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi Icon_lol )


- ku3a - 25.11.2008 12:23 AM

chris975 napisał(a):Można poprosić Konrada aby w panelu ustawił taką opcję:
ta opcja była włączona i na naszą prośbę Konrad to wyłączył.
ta opcja byłaby dobra jakby łączyła posty pisane w krótkim przedziale czasu, a nie jakiekolwie 2 pod rząd tego samego usera. przykład: ktoś przedstawia swój top wszech czasów, następnego dnia kolejna dawka i skąd inni mają wiedzieć, że ta następna dawka jest? byłem przeciwko takiemu łączeniu i nadal jestem.
chris975 napisał(a):Czasem jest tak że jak się odpowiada na komentarze to najprościej jest wziąć opcję "cytuj" i się odpowiada.
najprościej jest używać opcji cytowania selektywnego.


- chris975 - 25.11.2008 12:35 AM

ku3a napisał(a):
chris975 napisał(a):Można poprosić Konrada aby w panelu ustawił taką opcję:
ta opcja była włączona i na naszą prośbę Konrad to wyłączył.
ta opcja byłaby dobra jakby łączyła posty pisane w krótkim przedziale czasu, a nie jakiekolwie 2 pod rząd tego samego usera. przykład: ktoś przedstawia swój top wszech czasów, następnego dnia kolejna dawka i skąd inni mają wiedzieć, że ta następna dawka

Ale przecież można właśnie ustawić ile czasu ma minąć żeby nie łączyło postów...wystarczy nastawić 1 godzinę...


- ku3a - 25.11.2008 01:11 AM

ach, to tego nie wiedziałem. dzięki za informację!
może więc warto jeszcze raz rozważyć?


- chris975 - 25.11.2008 01:20 AM

Uważam, że to byłaby całkiem dobra rzecz, no ale decyzja należy do Konrada Icon_wink2