Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Beck - I Won't Be Long - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Beck - I Won't Be Long (/showthread.php?tid=19617)



Beck - I Won't Be Long - AKT! - 15.07.2013 12:56 PM

Żeby nie było, że nie ostrzegałem — dobry kawałek na horyzoncie, a w perspektywie — nowa płyta <3





Cytat:Pięć lat. Tyle czasu minęło od ostatniego albumu Becka. W międzyczasie artysta jednak wcale nie próżnował -- pisał i produkował muzykę dla innych, zainaugurował dwa nietypowe muzyczne projekty Record Club i Song Reader, a także co jakiś czas wydawał kolejne single okolicznościowe. Tym razem wydaje się jednak, że piosenkarz wraca na dobre z większą dawką autorskiego materiału. "I Won't Be Long" to drugi, po "Defriended", numer mający zapowiadać wyczekiwany od lat jedenasty album Becka. I o ile poprzedni singiel swoją strukturą i aranżacją, mimo zastosowania niewątpliwie ciekawych rozwiązań, wydawał się być zaprzeczeniem przebojowości jaką znamy z jego wcześniejszych nagań, o tyle "I Won't Be Long" jest całkiem udaną próbą powrotu Becka do formy piosenki. Kawałek jest lekko upbeatowy, ale bardzo klimatyczny i mglisty w charakterystyczny dla produkcji Hansena sposób. [źródło]

Jest jeszcze 14-stominutowa rozszerzona wersja, której właśnie słucham.


RE: Beck - I Won't Be Long - furbul - 15.07.2013 01:01 PM

Świetne nagranie. Bardzo wakacyjne Icon_smile


RE: Beck - I Won't Be Long - saferłel - 15.07.2013 03:45 PM

Wcześniejszy nowy utwór był słaby, ten jest średni, niby w stylu Becka, ale kurde, zmienił się facet od czasu ostatniej pełnoprawnej i pełnokrwistej pozycji w swoim dorobku z 2008 roku. Na razie "przeczekam" to chyba.


RE: Beck - I Won't Be Long - Tomekk - 15.07.2013 04:12 PM

Takie to wakacyjne, że aż chce się tańczyć, iść na plażę. Bawić do rana, pić drinki pod palmą i biegać po górach Icon_lol


RE: Beck - I Won't Be Long - prz_rulez - 15.07.2013 05:38 PM

Weselsze, to już średnie Icon_razz2


RE: Beck - I Won't Be Long - furbul - 15.07.2013 05:40 PM

Tomekk napisał(a):Takie to wakacyjne, że aż chce się tańczyć, iść na plażę. Bawić do rana, pić drinki pod palmą i biegać po górach Icon_lol
Nie, tak, nie, tak i nie.


RE: Beck - I Won't Be Long - AKT! - 15.07.2013 07:43 PM

Tomekk napisał(a):Takie to wakacyjne, że aż chce się tańczyć, iść na plażę. Bawić do rana, pić drinki pod palmą i biegać po górach Icon_lol
Wakacyjne w nieostentacyjny sposób.


RE: Beck - I Won't Be Long - Tomekk - 15.07.2013 10:15 PM

aaktt napisał(a):Wakacyjne w nieostentacyjny sposób.
wiem Icon_cool
Nie jest to zła rzecz, ale nigdy bym jej nie powiązał z wakacjami.


RE: Beck - I Won't Be Long - furbul - 15.07.2013 10:20 PM

doprecyzuję: ja ją wiążę bardziej z latem niż z wakacjami Icon_wink


RE: Beck - I Won't Be Long - Tomekk - 15.07.2013 10:56 PM

no to w takim wypadku mogę się zgodzić Icon_wink