Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Manic Street Preachers - Rewind the Film - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Manic Street Preachers - Rewind the Film (/showthread.php?tid=19536)



Manic Street Preachers - Rewind the Film - michal91d - 08.07.2013 07:35 PM

[Obrazek: 41-BBW0r0fL._SL500_AA280_.jpg]

"Rewind the Film" to nowy singiel grupy Manic Street Preachers. Utwór promuje jedenasty studyjny album Walijczyków. W nagraniu gościnnie pojawia się Richard Hawley.






RE: Manic Street Preachers - Rewind the Film - Tomekk - 08.07.2013 10:18 PM

gdybym sobie puścił i nie wiedział, że to Manicy, to bym pomyślał, że to nowa piosenka Dead Can Dance Icon_lol
strasznie się smętni zrobili Icon_razz


RE: Manic Street Preachers - Rewind the Film - saferłel - 08.07.2013 10:24 PM

Cytat:ostatnio naprawdę nic Ci się nie podoba, aż mi się łezka kręci w oku
Icon_lol Ok, już nie będę. Po prostu mnie zawstydzasz!

Mnie z kolei zaskoczyła ich decyzja o wydaniu nowej płyty sprzed kilku tygodniu. Pamiętam, ze tak bardzo rozpowszechniali wiadomość o tym, że robią bardzo długą przerwę po 2012 roku i chyba jakoś nie wytrzymali. To nagranie to jakiś akustyczny psychedelic (co nie dziwi, biorąc pod uwagę udział Richarda), ale kompletnie nie można mu ufać jako zwiastunowi. Generalnie jest dziwaczny, niekoniecznie tego spodziewam się po MSP.


RE: Manic Street Preachers - Rewind the Film - Tomekk - 08.07.2013 10:31 PM

saferłel napisał(a):Po prostu mnie zawstydzasz!
czym Cię zawstydzam Icon_lol
po prostu wyrażam swoje zdanie i tyle Icon_razz


RE: Manic Street Preachers - Rewind the Film - michal91d - 08.07.2013 11:00 PM

saferłel napisał(a):Mnie z kolei zaskoczyła ich decyzja o wydaniu nowej płyty sprzed kilku tygodniu. Pamiętam, ze tak bardzo rozpowszechniali wiadomość o tym, że robią bardzo długą przerwę po 2012 roku i chyba jakoś nie wytrzymali. To nagranie to jakiś akustyczny psychedelic (co nie dziwi, biorąc pod uwagę udział Richarda), ale kompletnie nie można mu ufać jako zwiastunowi. Generalnie jest dziwaczny, niekoniecznie tego spodziewam się po MSP.
podobno w zapowiedziach prasowych panowie z MSP twierdzą, że nowy album jest najbliższy "This is My Truth...". Mnie by to bardzo cieszyło, bo to jeden z moich ulubionych albumów Maniców, ale...
... ten numer brzmi bardziej jak Richard Hawley feat. MSP niż na odwrót