Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Kyary Pamyu Pamyu - Nanda Collection - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Kyary Pamyu Pamyu - Nanda Collection (/showthread.php?tid=19408)



Kyary Pamyu Pamyu - Nanda Collection - AKT! - 26.06.2013 12:24 PM

[Obrazek: Nandacollection.jpg]
Dziś premiera drugiego krążka きゃりーぱみゅぱみゅ (wiem, że czekaliście 500 )!
Album promują cztery single: ファッションモンスター, キミに100パーセント/ふりそで-しょん, にんじゃりばんばん i インベーダーインベーダー.
Premiera amerykańska 7 lipca.
Ja właśnie słucham^^

1. "Nandacollection" (なんだこれくしょん)
2. "Ninjya Re Bang Bang" (にんじゃりばんばん)
3. "Kimi ni 100 Percent" (キミに100パーセント)
4. "Super Scooter Happy" (Capsule cover)
5. "Invader Invader" (インベーダーインベーダー)
6. "Mi" (み)
7. "Fashion Monster" (ファッションモンスター)
8. "Saigo no Ice Cream" (さいごのアイスクリーム)
9. "Noriko to Norio" (のりことのりお)
10. "Furisodeshon" (ふりそでーしょん)
11. "Kura Kura" (くらくら)
12. "Otona na Kodomo" (おとななこども)

Tu klip do ostatniego z singli - インベーダーインベーダー gdzie Nakat ładnie zmieszał słodki elektropopik z brostepowymi elementami.





RE: きゃりーぱみゅぱみゅ - なんだこれくしょん - furbul - 26.06.2013 12:27 PM

spam trochę.


RE: きゃりーぱみゅぱみゅ - なんだこれくしょん - AKT! - 26.06.2013 12:44 PM

trochę^^

「み」 jest najwspanialszą piosenką wszech czasów! Icon_surprised





RE: きゃりーぱみゅぱみゅ - なんだこれくしょん - dziobaseczek - 26.06.2013 12:46 PM

myślę, że ぱみゅぱみゅ - なんだこれくしょん ぱみゅぱみゅ - なんだこれくしょん ぱみゅぱみゅjak również なんだこれくしょん ぱみゅぱみゅ - なんだこれくしょん, ぱみゅぱみゅ - なんだこれくしょん , ponieważ ぱみゅぱゅ - なんだこれく. Moim zdaniem ぱみゅぱみゅ - なんだこれくしょん Icon_lol


RE: きゃりーぱみゅぱみゅ - なんだこれくしょん - albarn92 - 26.06.2013 02:22 PM

Jaaa, co za paskudna okładka.
Rozumiem fascynację wszelaką japońszczyzną, ale sądzę że na tym forum jest bardzo niewiele osób (jeśli ktokolwiek?) kto byłby w stanie czytać japońskie pismo, więc może jakaś transkrypcja łacińska, hm? Icon_razz


RE: きゃりーぱみゅぱみゅ - なんだこれくしょん - 1981 - 26.06.2013 02:50 PM

Chou kawaii! ちょうかわいい!


RE: きゃりーぱみゅぱみゅ - なんだこれくしょん - saferłel - 27.06.2013 02:16 PM

Może to nie będzie electropopowa płyta roku, ale jest ogromny progress względem tego, co ukazało się w zeszłym roku. Nie pamiętam czy debiutu czy drugiej płyty.


RE: Kyary Pamyu Pamyu - Nanda Collection - AKT! - 27.06.2013 04:00 PM

saferłel napisał(a):Może to nie będzie electropopowa płyta roku, ale jest ogromny progress względem tego, co ukazało się w zeszłym roku.
No, w końcu wychodzą PSB, a była już Little Boots Icon_wink Ale i tak jestem w szoku, że tak pozytywnie odebrałeś ten album. Swoją drogą tym bardziej dziwi mnie dlaczego wciąż tak negatywnie podchodzisz do Perfume Icon_smile

Np. ten numer wydaje się wręcz stworzony dla Ciebie Icon_surprised




albarn92 napisał(a):Rozumiem fascynację wszelaką japońszczyzną, ale sądzę że na tym forum jest bardzo niewiele osób (jeśli ktokolwiek?) kto byłby w stanie czytać japońskie pismo, więc może jakaś transkrypcja łacińska, hm? Icon_razz
Postanowiłem odrobinę potrollować, żeby wzbudzić zainteresowanie ^^
Swoją drogą, Kyary jest kierowana raczej do młodszej publiki (choć wydaje mi się, że tylko pozornie, ale tu już trzeba byłoby dłużej wyjaśnić ocb w japońskiej kulturze), w związku z tym w jej wszystkie tytuły zawsze pisane są bez użycia kanji; wyjątkiem była pierwsza epka "Moshi Moshi Harajuku" (もしもし原宿/ Halo, halo, Harajuku), więc wystarczy znać hiraganę i katakanę, żeby je odczytać Icon_wink


RE: Kyary Pamyu Pamyu - Nanda Collection - saferłel - 27.06.2013 04:06 PM

Będę musiał zrewidować pewne oceny z przeszłości na pewno. Może w końcu jest czas, aby posłuchać tej muzyki, mając już pewne podstawowy i nie czując się w tym jak królik doświadczalny rzucony w środek cyklonu. Czas ma tu duże znaczenie.


RE: Kyary Pamyu Pamyu - Nanda Collection - kolej_grzesiek - 27.06.2013 08:00 PM

Niezłe nagranie, choć rewelacja to nie jest. Niemniej postaram się przesłuchać płytę.

W każdym razie wielkie arigato.