Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Capital Cities - In a Tidal Wave of Mystery - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Capital Cities - In a Tidal Wave of Mystery (/showthread.php?tid=19169)



Capital Cities - In a Tidal Wave of Mystery - Szymek79 - 04.06.2013 11:40 AM

Dzisiaj tj. 4 czerwca ma swoją premierę debiutancki album indierockowego duetu Capital Cities, który tworzą Ryan Merchant i Sebu Simonian. Album nosi tytuł “In a Tidal Wave of Mystery” i zawiera 12 kompozycji w tym oficjalny pierwszy singiel “Safe and Sound” oraz promocyjne nagranie “Kangaroo Court“.

[Obrazek: 61NCwwf%2BTdL._SL500_AA280_.jpg]

Tracklista:


1. “Safe and Sound”
2. “Patience Gets Us Nowhere Fast”
3. “Kangaroo Court”
4. “I Sold My Bed, But Not My Stereo”
5. “Center Stage”
6. “Farrah Fawcett Hair” (feat. André 3000)
7. “Chartreuse”
8. “Origami”
9. “Lazy Lies”
10. “Tell Me How to Live”
11. “Chasing You” (feat. Soseh)
12. “Love Away”






RE: Capital Cities - In a Tidal Wave of Mystery - saferłel - 16.06.2013 11:24 PM

Trzeba przyznać, że to melodyjny, całkiem niezły album. "Safe and Sound" bardzo zaciąga w pewnych fragmentach "The Loving Kind" GA, ale to jednak przebój Icon_smile Nie spodziewałem się, że tego.


RE: Capital Cities - In a Tidal Wave of Mystery - prz_rulez - 19.06.2013 04:26 PM




O JEZU JEZU JEZU ZAJE*ISTE ZAJE*ISTE ZAJE*ISTEIcon_exclaimIcon_exclaimIcon_exclaim
Zwycięstwo prawdziwej muzykiIcon_exclaim


RE: Capital Cities - In a Tidal Wave of Mystery - prz_rulez - 27.06.2013 12:56 PM

To może w nieco innej wersji? Icon_smile





RE: Capital Cities - In a Tidal Wave of Mystery - dziobaseczek - 27.06.2013 01:44 PM

Faktycznie kopalnia przebojów. Słucha mi się tego doskonale, idealnie skrojona pode mnie produkcja, która wreszcie ma prawo osiągnąć sukces komercyjny (uczuleni na to słowo niech czytają: finansowy)


RE: Capital Cities - In a Tidal Wave of Mystery - Szymek79 - 10.03.2014 11:20 AM

18 marca trafi do sprzedaży wersja deluxe debiutanckiego albumu Amerykanów którą promować będzie utwór "One Minute More".

Deluxe Edition

1. ‘One Minute More’
2. ‘Patience Gets Us Nowhere Fast’ (Napoleon Remix)
3. ‘Lazy Lies’ (CliffLight Remix)
4. ‘Nothing Compares 2 U’
5. ‘Safe and Sound’ (Dzeko and Torres’ Digital Dreamin Remix)


RE: Capital Cities - In a Tidal Wave of Mystery - prz_rulez - 10.03.2014 12:38 PM

Te wszystkie kolejne single niestety nie smakują mi tak, jak "Safe And Sound" Icon_sad


RE: Capital Cities - In a Tidal Wave of Mystery - thestranglers - 10.03.2014 04:02 PM

a mi właśnie smakują lepiej


RE: Capital Cities - In a Tidal Wave of Mystery - Kordian - 10.03.2014 06:29 PM

One Minute More to dobry wybór. Miałem ten kawałek w poczekalni, kiedy pojawił się na ścieżce dźwiękowej filmu "Iron Man 3". Może teraz mu się uda Icon_smile