Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Empire of the Sun - Ice on the Dune - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Empire of the Sun - Ice on the Dune (/showthread.php?tid=18279)



Empire of the Sun - Ice on the Dune - Szymek79 - 12.03.2013 01:40 AM

Australijski duet Empire of the Sun powraca i zapowiada swój drugi studyjny album pt. "Ice on the Dune", który pojawi się czerwcu. Na koniec tego miesiąca zespół zapowiada premierę pierwszego singla o nieznanym jeszcze tytule. Na razie możemy rozkoszować się teaserm zapowiadającym to wydarzenie.Icon_smile






RE: Empire of the Sun - Ice on the Dune - Szymek79 - 15.04.2013 07:07 PM

[Obrazek: Empire-of-the-Sun-Ice-on-the-Dune-2013-1...00x300.png]

Tracklista:

1. “Lux”
2. “DNA”
3. “Alive”
4. “Concert Pitch”
5. “Ice On the Dune”
6. “Awakening”
7. “I’ll Be Around”
8. “Old Flavours”
9. “Celebrate”
10. “Surround Sound”
11. “Disarm”
12. “Keep a Watch”


RE: Empire of the Sun - Ice on the Dune - Remo - 15.04.2013 08:01 PM

Dawać mi piosenkę!!!!!! Icon_evilIcon_twisted500(2)


RE: Empire of the Sun - Ice on the Dune - Kordian - 30.04.2013 02:22 PM

Pierwszą płytę mieli nierówną - niektóre utwory były świetne (głównie single), innych nie bardzo chciało mi się wysłuchać do końca. Najbardziej mnie interesuje, czy nagrają znowu coś takiego jak Swordfish Hotkiss Night, utwór, który obok Chłopców Sofy najbardziej mnie rozbawił w ciągu ostatnich kilku lat Icon_wink


RE: Empire of the Sun - Ice on the Dune - Marcel - 11.06.2013 10:56 PM

Jest Icon_lol


RE: Empire of the Sun - Ice on the Dune - m@rek - 28.06.2013 07:01 PM

....a po pierwszym przesłuchaniu najbardziej podoba mi się ...






RE: Empire of the Sun - Ice on the Dune - AKT! - 29.06.2013 01:50 PM

właśnie słucham; miałem tego nie robić, ale się złamałem; brzmi jak MGMT spotyka Katy Perry, co ma swoje plusy i minusy; to płyta zrobiona, by kochało i rozpieszczało ją radio; piosenki w typie "zwiewny beat od pierwszego odsłuchu przykrywa melodyczne niedoskonałości", czy też "sprzedajemy wam coś jako coś innego tzn. trochę udajemy, ale ubieramy się dziwnie i liczymy na to, że to się nie wyda"; w każdym razie koncept mocno gryzie się z muzyką, która próbuje usprawiedliwiać swoje braki kompozycyjne dyskotekową stylistyką; myślę, że Daft Punk przy tworzeniu ich ostatniego krążka mogliby spokojnie wziąć ten album za przykład tego, jakiej płyty nie chcą zrobić