Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Little Boots - Motorway - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Little Boots - Motorway (/showthread.php?tid=18131)



Little Boots - Motorway - Szymek79 - 25.02.2013 06:08 PM

"Motorway" nowe nagranie Little Boots z jej drugiego studyjnego albumu "Nocturnes", który ukaże się w maju. Nagranie można pobrać za darmo z tej strony http://www.littlebootsmusic.co.uk/





[Obrazek: 487381_10151450831137867_1494603861_n.jpg]


RE: Little Boots - Motorway - dziobaseczek - 25.02.2013 06:56 PM

Sporo fanów na forum, dziobasowa wiwisekcja. Pierwszy przesłuch to oczywiście: nadaje się, czy nie nadaje na playlistę. Piosenka poprawna, kilka razy nawet mogłem powiedzieć, że fajna. Jak na tę formację to myślę, że przyzwoity pop, a końcówka pozostawia pozytywne wrażenie, co wcześniej z reguły było nie do osiągnięcia 3,35/5,0


RE: Little Boots - Motorway - saferłel - 25.02.2013 07:28 PM

Dziobas, błagam, nie nazywaj jej "formacją". Raz można się pomylić, ale Ty permanentnie to robisz, mimo że wielokrotnie różne osoby Cię upominały Icon_wink

A co do meritum - singiel w zupełnie innym klimacie niż można było się spodziewać. Little Boots odpływa w nieco bardziej, pfu, ambitne klimaty i taki "ot sobie pop" to już nie jest. Kojarzy mi się z Saint Etienne i to bynajmniej nie dlatego, że mieli swego czasu singla "Like a Motorway" czy też grają wyjątkowo podobnie.....to raczej bardziej podskórne, psychologiczne skojarzenie Icon_smile Nagranie bardzo eleganckie, inteligentne. Dla dziobasa jak zwykle za mało AD/HD, ale nie o to przecież chodzi. Brawo, Little Boots.


RE: Little Boots - Motorway - Remo - 25.02.2013 10:04 PM

Elegancko skrojone nagranie, czekam na longplay z niecierpliwością.


RE: Little Boots - Motorway - adik 303 - 25.02.2013 10:23 PM

Póki co mi się podoba, a co do albumu to już po tych paru kawałkach jakie się ukazały wiem, że jeżeli nie odstawi kichy to będzie lepiej niż na debiucie Icon_wink